Обговорення:Втрати силових структур внаслідок російського вторгнення в Україну (з січня 2021 року)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Про створення[ред. код]

@Easy Wind:, вітаю. Дякую за невтомну працю. Створив ось, треба разом допрацювати.--Юрко (обговорення) 15:01, 9 січня 2021 (UTC)

Доброго вечора Вам, пане Юрко! Безумовно, хотілося щоб ці списки були значно коротші, але якщо вже хтось почав доповнювати, тому я і звернувся за допомогою! Дякую Вам та завжди поруч!-- Easy Wind (обговорення) 18:25, 09 січня 2021 (UTC)
Дякую. Завжди звертайтесь - чим зумію. Так, списки - біда, але треба...--Юрко (обговорення) 16:29, 9 січня 2021 (UTC)

Факти смерті військовослужбовців поза зоною ООС (без імен)[ред. код]

Інформація про факти смерті діючих військовослужбовців, а також колишніх військовослужбовців-учасників АТО/ООС, якщо ім'я невідоме (не вказане в джерелах).

Померлі/загиблі учасники АТО - поза зоною АТО/ООС (без АД)[ред. код]

Інформація про померлих учасників АТО з соцмереж — від рідних, побратимів, волонтерів, громадських активістів. За наявності публікацій в ЗМІ буде перенесено до статті.

Україна Піджара Олег, («Ozzy»). Учасник АТО. Військовослужбовець підрозділу аеророзвідки 81 ОДШБр. Помер 01.01.2021 (причина смерті — не повідомляється, повідомлення опубліковано в соцмережі)[1].

Вносити чи не вносити до списку?[ред. код]

Інформація про померлих військовослужбовців, волонтерів, ім'я яких відоме, але внесення до статті потребує додаткової інформації — як то участь в АТО/ООС. Якщо ім'я невідоме — вносьте до відповідної теми обговорення («Факти смерті військовослужбовців поза зоною ООС (без імен)»).

  • Тимченко Сергій Олексійович, («Друг Фокс»), 35 років, мешканець м. Радивилів Рівненська область. Згідно повідомлення речника ОК «Захід» В. Басалиги, померлий - військовослужбовцем ЗС України (прим. - а також інших силових структур) не був, проходив службу у добробаті. Помер своєю смертю[2].

Примітки[ред. код]