Обговорення:Відносини Україна — НАТО

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Без заголовку[ред. код]

Яка поетична назва :) не краще Хронологія розвитку відносин Україна — НАТО(або ж Відносини Україна — НАТО)? --Yakiv Glück 16:56, 30 вересня 2008 (UTC)

Приймається. Виправте, будь ласка. Користувач:Білецький В.С.
Але в який варіант? Мені здається тут не лише хронологію подано, тож краще просто Відносини Україна — НАТО. Адже про це буде лише одна стаття? --Yakiv Glück 13:43, 1 жовтня 2008 (UTC)
1. Дійсно, напевно - Відносини Україна — НАТО. 2. Інтегративна - одна стаття, але на окремі важливі події можуть бути винесені в окремі статті. Тобто згодом може утворитися дерево статей. Але ця стаття повинна залишатися чарунковою (головною). Користувач:Білецький В.С.

ОД?[ред. код]

  • Наші дослідження свідчать про те, що неможливо пояснити негативне ставлення певної частки українського суспільства стосовно НАТО лише тезою про її непоінформованість. - Вікіпедисти не мають права проводити дослідження згідно правила ВП:ОД, а відтак відверто говорити про "наші дослідження" не припустимо. Але якщо ці дослідження були опубліковані скажімо у часописах видавництва "СХІД", тоді інша справа - просто слід уточнити чиї дослідження і послатися на джерело. --А1 07:48, 1 жовтня 2008 (UTC)
Приймається, звичайно, і це. Вмраз "наші дослідження" застосовано помилково. Виправте, будь ласка. Користувач:Білецький В.С.

Я був неточним - власне там по суті два абзаци написані від першої особи множини, що треба якось переписати від третьої особи (наприклад "згідно досліджень Світлани Ліпкевич [27], ..."). Ну і потім хронологія дещо похитнулася - спочатку описуються соціологічні дослідження 2005-2006, потім 2000-2002 і потім знову 2006. Гадаю, що тут слід спробувати перенести перший абзац про 2005-2006 ближче до кінця, щоб хронологія йшла струнко. --А1 16:27, 1 жовтня 2008 (UTC)

Дуже дякую за такий ретельний аналіз. Але я зараз напевно не виправлю. Маю дуже напружений і "рваний" графік, масу малих і великих поїздок тощо, а це ця правка потребує "вчитування" в статтю. Якщо Ви зможете - виправте, будь ласка. З повагою Користувач:Білецький В.С.

![ред. код]

треба внести в статтю правки, що виключають фрази типу "офіційний Київ активно прагне увійти в ес, НАТО". це не правда. така фраза підійде наприклад до Албанії або грузії, де всі головні парламентські партії і де всі органи влади мають справжній реальний консенсус з цього питання. ось в Албанії наприклад дійсно є активне прагнення в ес. в тому числі широка підтримка населення. в Київі ситуація дуже складна. і суспільство, і партії, і навіть органи влади-президент, уряд, парламент, автономні регіональні освіти-все мають прямопротівоположное думки про інтеграцію з ес або ж навпаки з російськими структурами і союзами. тому прохання уникати в статті фраз що "вступ до єс це головна зовнішньополітична мета ". це не правда. станом на 2019 рік краина настільки роз'єднана, що у неї немає мети вступати ні в ес, ні в митний союз з рф.— Це написав, але не підписав користувач 46.72.199.115 (обговореннявнесок).