Обговорення:Грузьке (Макарівський район)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Map of Ukraine with regions flags.png Стаття Грузьке (Макарівський район) є частиною Вікіпроекту «Населені пункти України», який покликаний покращувати усі статті, присвячені населеним пунктам та адміністративно-територіальним одиницям України. Якщо ви бажаєте покращити цю або інші статті з цієї тематики, будь-ласка, приєднайтеся до проекту. Щиро запрошуємо усіх зацікавлених осіб!

Статистика відвідуваності сторінки «Грузьке (Макарівський район)»


Цю статтю поліпшено в рамках Вікіекспедиції до Макарівського району Київської області 26-27 серпня 2011 р..

Пісні про село[ред. код]

@Jbuket: Поясніть будь-ласка, чому ви відкотили мою правку? Вам як журналісту не треба пояснювати, що таке енциклопедичний стиль, і що літературні твори не можна викладати цілком у дотичних статтях якими б патріотичними вони не були за змістом. --Nina Shenturk (обговорення) 14:29, 10 травня 2019 (UTC)

На Вікісховищі є вільний запис цієї пісні. Текст як ілюстрація до нього. Текст надруковано в книзі, яка теж розміщена на умовах вільної ліцензії у Вікісховищі. Яким правилом, цікаво, забороняється викладати у дотичних статтях літературні твори? І до чого тут енциклопедичний стиль? --Jbuket (обговорення) 14:35, 10 травня 2019 (UTC)