Обговорення:Демографія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Прошу вибачити за те, що стаття набула досить еклектичного виду, але вже не така аматорська як до того. На жаль мені сьогодні не вдалося внести жодного Зображення, принаймі Піраміди Населення. Я просив би тих авторів, що мають відношення до вітчизняної демографії, до економічної науки чи статистики - розробити статтю, і особливо розділ 4.:Історичний нарис.

Окрім імен Мальтуса і академіка Птухи, я просив би згадати також С.Томіліна, Корчак-Чепурківського, та вже належачих історії В.С.Стешенко та В.П.Піскунова.


Редакторів прошу розібратися з Категорією Демографія. Чомусь на сторінці Категорії/Підкатегорії вона подана як 1 окремо існуюча стаття. Наперед вдячний --Wanderer 13:45, 17 березня 2007 (UTC)

Шановний пане Гуцул! Чи не могли б ви мені пояснити, за яких раціональних мотивів ви зтерли у переліку Джерел та літератури посилання на англо-, німецько- то рос.мовні енциклопедії та словники? Невже Ви, як "хрещений батько" цієї статті, вважаєте "Словник іншомовних слів" більш глибоким та корисним Джерелом для розумяння такої наукової дісципліни як Демографія. Мені якось не хотілось би в це вірити... --Wanderer 08:13, 30 червня 2007 (UTC)


Література[ред. код]

Пане Руснак, приведена вами книга не про предмет Демографії як науки і не про Демографію взагалі, а про «математичне моделювання» різних, в тому числі соціальних, систем («Законів історії»). Можливо вона підходить до статті про «Моделювання...». --Wanderer 08:22, 16 травня 2008 (UTC)