Обговорення:Діоген (значення)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

1[ред. код]

Я в ауті: це ж треба було — статтю "Діоген" зробити перепосиланням на Діогена Лаертського!!! Та хто його знає, крім філософів?! А Діогена Синопського, який в піфосі жив і з ліхтарем вдень шукав Людину, знають всі. Взагалі, не можна було піти на англійську версію і подивитися, що там написано? Це ж не пісочниця, а енциклопедія... Ну, я трохи поправив. Але статтю про Діогена-кініка ще треба написати. --Campana 19:44, 24 квітня 2007 (UTC)

2[ред. код]

Гей, якого лисого персонажу фольклору знову зробили зі статті перенаправлення? Робити нічого? --Campana 17:52, 25 квітня 2007 (UTC)

  1. Я ще раз повернув перенаправлення на Діогена Синопського, оскільки з Діогенів він найбільш відомий (це важко довести, але я покладаюсь на ваш здоровий глузд).
  2. Якщо ви вважаєте, що краще у цій статті подати згадки про різних Діогенів (як це зроблено у статті Діоген (значення)), то аргументуйте свою точку зору.
  3. Я вважаю, що не треба створювати статей про імена, і хоча в укр-вікі, рос-вікі, англ-вікі такі статті є, не думаю що це корисно.
  4. Буде набагато краще, якщо ви будете розмовляти не як на базарі.

--Movses 11:17, 30 квітня 2007 (UTC)