Обговорення:Запорожці (картина)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Шкода що у цій статті немає жодного посилання чи найменшої згадки про літературний шедевр, без сумніву гідний якщо не окремого параграфу то хоча б найпростішого речення "...написаний під впливом листа запорожців та відповідної картини Рєпіна". Маю на увазі тетралогію В. К. Малика "Таємний посол", котрій, до речі, на цьому ж сайті на сторінці автора присвячено чималий об'єм інформації. Сподіваюсь, що ця несправедливість буде виправлена і на сторінках присвячених картині та листам безпосередньо буде створено хоча б посилання на історичний роман "Фірман султана" з цієї тетралогії, в якому саме наводиться лист та який до речі ще недавно вивчався у межах шкільної програми з української літератури.

Про прапори[ред. код]

Не треба видавати бажане за дійсне. Які прапори? Тим більш бандерівські? Там просто зазначеного кольору стрічки. Давайте ще скажіть, що на прапорі Замбії також оунівська стрічка, чи може Кубинська революція також під цим прапором проходила? Не пишіть маячню в вікі і приберіть брехню. Не приберете - я сам приберу.--DegoleX (обговорення) 23:53, 17 листопада 2014 (UTC)

«Прапори» — то справді трохи перебільшення. Замінив на стрічки. dor (обговорення) 07:09, 18 листопада 2014 (UTC)

Про назву.[ред. код]

Картина має бути позбавлена колоніальної назви. В енциклопедії Britannica вона називається Zaporozhye Cossacks, тобто "Запорозькі козаки", або "Запорожці". Все інше - це історія, вигадана московією. Ось приклад правильної деколонізації назв картин. Ще джерело дослідження.