Обговорення:Зимна Вода

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Dobra kandydat.png
Ця стаття була кандидатом у добрі. Див. сторінку обговорення Відправлена на допрацювання 27 січня 2017 року.

Обговорення номінації:
Map of Ukraine with regions flags.png Стаття Зимна Вода є частиною Вікіпроекту «Населені пункти України», який покликаний покращувати усі статті, присвячені населеним пунктам та адміністративно-територіальним одиницям України. Якщо ви бажаєте покращити цю або інші статті з цієї тематики, будь-ласка, приєднайтеся до проекту. Щиро запрошуємо усіх зацікавлених осіб!

Статистика відвідуваності сторінки «Зимна Вода»Обурює некомпетентність деяких користувачів Вікіпедії, котрі роблять відкат редагувань, не будучи зареєстрованими у проекті. Зокрема в липні 2009 я зайшов на дану статтю і дещо її виправив, вказавши, що Зимна Вода насправді є другим в Україні за кількістю мешканців селом, а не першим. Через деякий час якийсь добродій із IP-адреси 94.231.65.103 (очевидно мешканець цього села), скасував моє редагування, нічим це не аргументувавши. Шановні автори! Будьмо об'єктивними! Я також проживаю у великому селі Великі Гаї та довгий час вважав, що воно є найбільшим у Тернопільській області. Але виявилося, що це не зовсім так. І з цим довелося змиритися, відкинувши в бік гордість за власне село! :) Є таке поняття, як результати переписів населення, у яких чітко вказано, де і скільки населення, а проти фактів не попреш. Я переконаний, що можна знайти чимало таких собі сайтів-"джерел", серед них офіційний сайт Зимної Води, де з легкої руки патріотично налаштованого тутешнього журналіста тій же самій Зимній Воді "присвоєно" титул найбільшого села України. Але Вікіпедія повинна базуватися саме на перевірених фактах, а не на чиїйсь суб'єктивній думці, де бажане видається за дійсне. З повагою, Octopus 11:05, 23 листопада 2009 (UTC)

Шановні користувачі прошу дійсно аргументувати свої зміни! Проте, дещо зауважу: дійсно по населенню воно не найбільше, але по території - як село - найбільше в Україні. В першому варіанті автор цього чомусь не вказав. З повагою, Andrew(zymnavoda) 19:28, 2 вересня 2010 (UTC)

194.44.23.87 попрошу не розводити тут війну за місце посилання у статті, посилання відноситься до Зимної Води, оскільки як я бачу публікує новини щодо села. З такою ж успішністю можна витерти всі вихідні посилання у статті. Прошу подумати над своєю компетентністю. Andrew 18:54, 20 грудня 2010 (UTC)

А це не занадто рекламувати славетних депутатів на Вікіпедії?

--194.44.24.182 16:31, 12 липня 2011 (UTC)