Обговорення:Кандидат наук

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

корочкою б проілюструвати--Albedo 18:16, 19 січня 2009 (UTC)

YesТак Зроблено --robot777 (обговорення) 18:38, 30 квітня 2014 (UTC)

корочка українського диплома "некошерна", уже давно обкладинка диплома з нормальним шрифтом. Замінити треба. бажано б додати також власне зображення диплома. причому кількох його варіантів. --Conservator.1985 (обговорення) 10:55, 11 грудня 2016 (UTC)

От сьогодні і зустрівся з потребою існування цієї категорії. Ще не згадав, хто - цього дня він помер - в молодому віці- кандидатом наук - Бог більше віку не відпустив, зостався кандидатом. Так би не мав у Вікіпедії вченого звання.--Леонід Панасюк (обговорення) 18:23, 6 жовтня 2012 (UTC)

Щодо наукових галузей[ред. код]

В переліку наукових галузей багато посилань і це класно, але якщо перейти на конкретну статтю - то інформаційне наповнення однакове. Принаймні для психологічних, фармацевтичних, соціологічних наук та соціальних комунікацій. На інші просто не клікала. У статтях є привабливе посилання - деталі в цій статті.
Але в основній статті інформації менше. До того ж, мені здається доцільнішим загальну інфу про порядок присудження, розмір роботи, якщо він загальний для ступеня в усіх галузях - помістити в цю статтю як корневу та загальну, а в галузевих розмістити специфічні вимоги щодо змісту робіт. Припускаю, соціологи, фармацевти та фізики дещо інакше описують роботи.
Якщо питання в тому ЧИМ заповнити галузеві статті, аби вони не були надто малого розміру - можна зробити перелік українських вчених, що мають відповідний ступінь. Заодно буде міні-каталог основних українських дослідників-науковців. Anyurevich (обговорення) 16:47, 30 квітня 2014 (UTC)

yellow tickТак Частково зроблено. Дякую, Anyurevich! Що ж до списків кандидатів наук, як на мене, доцільніше це зробити через проставлення відповідних категорій у статтях про науковців. З повагою, --robot777 (обговорення) 19:22, 30 квітня 2014 (UTC)
Дякую, robot777. Щодо списку не наполягала, пропонувала як альтернативу на випадок, якщо розмірність статей має значення.