Обговорення:Книголав

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Залишено Ця стаття — колишній кандидат на вилучення, що була залишена.

Пояснення причин і відповідне обговорення ви можете знайти на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/26 липня 2019.

Повторне виставлення статті на вилучення без ґрунтовних підстав для перегляду попереднього рішення може вважатися порушенням ВП:НДА.

Вгорі написано Ця стаття є кандидатом на вилучення. Щоб ознайомитися із обговоренням на тему, відвідайте сторінку: [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/Эта страница уже не актуальна, и владелец издательства просит об удалении статьи, что бы создать актуальную версию#Видавництво «Книголав»|Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/Эта страница уже не актуальна, и владелец издательства просит об удалении статьи, что бы создать актуальную версию]]. Див. також: критерії вилучення статей.

А хто може підказати де це обговорення і як це зробити щоби відвідати ту сторінку?--Chinaku (обговорення) 08:30, 17 березня 2021 (UTC)

Хотів би отримати відповідь на питання, що вище.Тут хтось є?--Chinaku (обговорення) 07:30, 18 березня 2021 (UTC)

@Chinaku: Якщо ви хочете дізнатись щось, то краще запитати у того, хто додавав цей шаблон @PashaPshenya:. Єдине обговорення було тут. Залишили. А для цього шаблону обговорення не було створено. --Salween (обговорення) 17:08, 18 березня 2021 (UTC)