Обговорення:Кривавий наклеп на Родосі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

про теорію іудаїзму і про практику жидівства[ред. код]

Користувач:Ilyaroz, тут стаття про ритуальне вбивство грецької дитини, а не про ритуальний забій тварин в іудаїзмі. Ви вважаєте нас за “людиноподібних тварин”, чи як? І до чого тут трупи, біля яких жидівським священикам (котрих сьогодні й так немає в іудеїв) знаходитись є заборонено? Адже при ритуальних вбивства забір крові відбувається у живої людини, вона вже пізніше помирає від знекровлення. І що ваш спосіб кашерного забою тварин, м'ясо котрих ви споживаєте, суттєво чимось відрізняється від так званого “жертвоприношення”? Спуск крові з живої і притомної тварини і т.д.

І ви пишете таки про теорію іудаїзму, а не про практику, котрі часто таки мають схильність суттєво відрізнятися, і практика у гіршу сторону.

Заборона вживати кров тварин таки не є забороною вживати кров людей. Не усі здогадаються і можуть дотримуватися лише букви написаного.

Я не змінюю вами написані слова “єврей” на “жид” і ви тут не виправляйте на мною написаних статтях слова “жид” на “єврей”. І не топчіться по пам'яті вбитих сатаністами святих Церкви, бо будете прокляті ви і ваш дім.

Поверніть первинну назву статті - "Вбивство хлопчика 1840 на Родосі". Про наклепи пишіть іншу статтю. /цензор, 7 січня 2014/

Нова назва статті “Кривавий наклеп 1840 на Родосі” не є нейтральною, але є сумнівною її твердженням про наклеп[ред. код]

..і про наклеп нічого не доводиться в тексті самої статті, котра мною писалася винятково про вбиту грецьку дитину, а не про одну з версій вбивства пов'язану з можливим наклепом. Чим Ilyaroz-у не сподобалася попередня назва "Вбивство хлопчика 1840 на Родосі"? Адже факт вбивства дитини не є сумнівним. Що серед жидів немає вбивць? Підозрювані у вбивстві дитини були “виправдані” не судовим розглядом, а двома указами султанів, причому останній був написаний одним з лідерів тодішнього жидівства, тобто зацікавленою стороною, і був підписаний султаном очевидно за хабар. На підставі нібито вивчення релігійних текстів іудаїзму, а не матеріалів судової справи. Може це Ilyaroz є наклепником?