Обговорення:Крушельницька Соломія Амвросіївна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Untitled[ред. код]

Можна знати звідки взялася така нісенітниця, що Соломія Крушельницька народилася у Бучацькому районі. Завжди знав, що вона з Білої Тернопілького району, отої самої, яку я зараз бачу зі свого вікна, і в якій на честь великої співачки стоїть пам'ятник і меморіальний музей --Tomahiv 14:24, 15 серпня 2007 (UTC)

А чому нісенітниця? Всі енциклопедії подають, що народилася в селі Білянинці (нині Бучацького району). Та й у статті написано: з 1878 року вони перебралися у село Біла недалеко від Тернополя, звідки вже нікуди не переїжджали. Тобто, в Білій вона жила з шести років. --Amatorov 15:22, 15 серпня 2007 (UTC)
Значить це я вже щось не те балакую. Живу отуто і не знаю шо коли :). Тоді перепрошую --Tomahiv 15:24, 15 серпня 2007 (UTC)

Старі співаки[ред. код]

У статті є згадка про дебютний виступ у Театрі Скарбка у 1893 році за участі "знаменитих" Рудольфа Бернгардта та Юліана Єроніма. І хтось премудро-скептичний написав «Хто ці люди?!» Та звісно вони, як співаки, були знаменитими в колі любителів опери, та ще й дуже-дуже давно. Про Rudolf Bernhardt є тут, про Julian Jeronim є тут. Навряд чи їхнє енциклопедичне значення таке велике, що потребує окремих статей, однак питання я дозволю собі прибрати. Mykola Swarnyk (обговорення) 04:10, 30 листопада 2017 (UTC)