Обговорення:Кузьменко Андрій Вікторович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
UkrRock.svg Стаття Кузьменко Андрій Вікторович є частиною Вікіпроекту Український рок, який покликаний покращувати усі статті, що присвячені українському року. Якщо ви бажаєте покращити цю або інші статті з цієї теми, будь-ласка, приєднайтеся до проекту. Щиро запрошуємо усіх зацікавлених осіб.
Нові теми[ред. код]

А чому цю статтю не можна редагувати? Хотів додати вікіпосилання на його книгу http://uk.wikipedia.org/wiki/Я,_Побєда_і_Берлін

Та ніби можна було зареєстрованим користувачам. --Α.Μακυχα 07:34, 10 жовтня 2013 (UTC)

Останні інтерв'ю[ред. код]

Пропоную внести до статті його декілька його інтерв'ю, які були зроблені за день до його смерті, в яких Кузьма критикує теперішню владу. Співпадіння чи ні - але факт є фактом.

https://www.youtube.com/watch?v=QuvSgLoJfjg

http://help-comp.io.ua/vc77fd86fd786770df688be6ffa6a4895

Нейтральність[ред. код]

Надійшла скарга, що стаття написана однобоко, з погляду лише Кузьми. Наприклад, зацитована лише думка Кузьми про його колишніх колег, що явно не додає нейтральності. — Варто зайнятися і доробити, адже стаття дуже популярна. --Α.Μακυχα 07:34, 10 жовтня 2013 (UTC)

Багато зайвого[ред. код]

Стаття повинна містити чітку інформацію, біографію людини, досягнення тощо. Навіщо писати, наприклад, ким хоче стати дочка Кузьми? --Valera Ventor (обговорення) 09:18, 8 листопада 2018 (UTC)