Обговорення:Культура

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Círculos Concéntricos.svg
Стаття «Культура» входить до спільного для всіх мовних розділів Вікіпедії списку необхідних статей.
Її покращення й доведення до статусу вибраної є важливим напрямком роботи проекту.
Рік 2010 2011 2012
Переглядів 107528 158122 134910Хм, чому зовсім не відображено роль ("кому що, а курці - просо" ;) техніки, технології, та, відповідно, інженерії (інжинірінгу) в частині, принаймні, створення "артефактів"? --pavlosh 12:23, 13 Квіт 2005 (UTC)

Вибачте, весь час забуваю писати опис редакції - додав внутрішнє посилання на субкультуру.

визначення[ред. код]

алгоритм людської поведінки? Дядько Ігор 10:19, 26 листопада 2008 (UTC)

Може мали на увазі "культуру поведінки"? Культурою інколи називають етикет... --Bunyk 20:41, 30 червня 2010 (UTC)
  • Об'ємне означення: "комплекс характерних матеріальних, духовних, інтелектуальнх і емоційних рис суспільства, що включає в себе й різні мистецтва, й спосіб життя, й основні правила людського буття, системи цінностей, традицій та вірувань" - [48. Луговий В.І. Управління освітою. Навч. посібник для слухачів, аспірантів, докторантів спеціальності «державне управління». – К.: Вид-во УАДУ, 1997] --А1 11:35, 15 січня 2012 (UTC)
  • Ще до колекції означень: "«процес та результат об’єктивації особистісної основи людини задля досягнення внутрішньо-дуохвної комунікації. Культура постає як символічно-комунікативнеоформлення особистості в стихії часу. При цьому культура може бути прив’язана до свого часу, а може виходити за його межі, в той екзистенційно-антропологічний простір шо з’єднує різні часи» / [Філософський енциклопедичний словник / за ред.. В.і. Шинкарука. - К.: Абрис, 2002]

останні зміни[ред. код]

  • "Більшість людей переконана, що саме культура — те головне, основне, що відрізняє людське і соціальне буття від існування дикої природи". Посилання на сайт, де проводили соціологічне опитування подасте?
  • Навіщо знову повернули розділ Історія розвитку культурологічної думки?... Для цієї теми навіть однієї окремої статті буде замало. Існує окрема "Філософія культури", а також можна розкрити ширше історію культурології в статті "Культурологія". Будемо дублювати одне й те саме?
  • «Структура культури» чим заважала?!... --re_non_verbis,28/VI 2012

Скриптура[ред. код]

Скриптура - (від давньо укр. мови) зошит

З Новим 2013 роком[ред. код]

Час іде, люди не розумнішають...Цікаво, хто за освітою всі ті люди, що відміняють більшість моїх редагувань і наполегливо вставляють свій епічний розділ про історію культурологічної думки, що мала свої особливості в Середні віки і Новий час...--Re_non_verbis,9/XII 2012