Обговорення:Малин

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Прошу дозволу як місцевий житель Малина видалити посилання на сайт РЦПЗ Малин

Н а даний час у храмі , що згадується здійснює богослужіння релігійна община , що немає відношення до РЦПЗ. Себе вони та кназивають, але у дані й конфесії виник розкол , який очолив Агафангел митрополит Одеський / не плутати з одноіменним Агафангелом Одеським митрополитом УПЦ , де митрополит України Онуфрій . За це його і його послідовників / частина прихожан створили общини під його підпорядкуванням в т.ч. і Малинська / офіційно патріархом даної конфесії митрополитом Сан Францизьким та Австралійським було позбавлено сану та відлучено від церкви у 2007 році. Агафангел Одеський з однодумцями здійснили рейдерське захоплення церкви в Одесі і захопивши майно канонічної общини РЦПЗ .

  Щоразу , коли пан головний митрополит конфесії Сан Францизький  і Автсралій ський відвідує з патраршим візитом Україну, наголошує , що відокремлена община під керівництвом "Агафангела Одеського " жодного стосунку  до РЦПЗ не мають . 
   Роскол цей перебуває у стані замородженн я , по країні діє 2 релігійні общини ; одна істинна , інша " псевдоістинна", що вводе людей в заблуждіння. Інформація , що в  Малині саме Агафангелолу Одеському від родичів , що є прихожанами та інших прихожан.