Обговорення:Міжнародний кінофестиваль у Торонто 2018

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікіпедія:Проект:Кінематограф
Вікіпедія:Проект:Кінематограф Ця стаття є частиною Проекту:Кінематограф, метою якого є створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані з кінематографом. Якщо ви хочете допомогти проекту, то можете відредагувати статтю, до якої належить це обговорення, або відвідати сторінку проекту, де зможете, крім іншого, приєднатися до проекту та взяти участь у його обговоренні.
??? Цю статтю ще ніхто не оцінив за шкалою оцінок статей Проекту:Кінематограф.

Розділ Дні українського кіно[ред. код]

@Mykola Swarnyk: вітаю. Дні українського кіно в Торонто, розділ про який Ви додали у цю статтю, це окремий захід, який і почався, і закінчився ще до початку цьогорічного фестивалю. Вони не є його частинною і саме у цій статті недоречні. Тому прибираю.--LeonNef ~обг 04:40, 14 вересня 2018 (UTC)

LeonNef Я розумію, що неможливо привезти свої фільми і додати до програми фестивалю поза процедурою відбору, яка є на фестивалі, але якби не TIFF, ніяке держкіно б не везло до Торонта ніякі фільми і не рекламувало б їх на спеціальному, для цього закупленому місці на фестивалі дитв тут. Згоден, тут є певна натяжка. Просто треба чіткіше вказати, що це заходи, приурочені до фестивалю, але поза програмою (окрім тих двох, які все ж попали - Лозниці і Ісландського). Це мені виглядає доволі зрозуміло. Я там знімав, дивився фільми і розмовляв з людьми. Заходи поза програмою - така форма була вибрана українською командою. Не бачу потреби створення окремої статті про Ukr film days in TO, краще поєднати. Mykola Swarnyk (обговорення) 06:38, 14 вересня 2018 (UTC)
Тоді так і треба розписати у статті і бажано з джерелами, бо на офіційному сайті фестивалю цього немає. Бо без уточнення перелік укр. фільмів виглядає як частина програм TIFF, а це не так. Я бачив, як Ви це зробили у загальній статті про фестиваль і заперечень немає--LeonNef ~обг 06:49, 14 вересня 2018 (UTC)
Гаразд, відстріляюсь по Фестивалю Блюр Вест і допишу. Mykola Swarnyk (обговорення) 06:52, 14 вересня 2018 (UTC)