Обговорення:Міські агломерації України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Зрозуміло, що цей поділ багато в чому умовний, та деякі з агломерацій мають інші назви у інших джерелах, деякі взагалі не перераховуються. Можливо й через те, що термін агломерація не надто конкретний. Тому, щоб цей розподіл не виглядав як оригінальне дослідження, необхідно підтверження з джерельної бази. Хоча б просто зі статей в інтернеті. Бо з першого погляду може здатись, що цей список був складений на основі уважного розглядання карти щільності населення України. На мою думку межі деяких агломерацій дещо розширені, деякі з цих регіональних утворень сроіш за все не можна віднести до агломерацій, а неточності у Вікіпедії це така річ, яка дуже підриває довіру до неї як до джерела інформації.

От деякі посилання, які я зміг знайти

Дніпропетровська область [1] На территории области выделяются 3 городские агломерации: Днепропетровская, Криворожская и Никопольская. І далі опис… Правда в цій статті не назвали Павлоградську агломерацію. Мабуть через те, що вона надто дрібна.

Донецька: [2], [3] [4] Часто поділяють на Донецько-Макіївська, Горлівсько-Єнакіївська, Краматорсько-Костянтинівську, Торезо-Сніжнянську інколи називають Маріупольську. Так само не називають Красноармійську, мабуть також через те, що вона надто невелика. Якщо буде час, то можна продовжити пошук по іншим регіонам. --Yakudza -พูดคุย 09:02, 22 червня 2006 (UTC)

Щодо донецького регіона то треба буде виправити. Але такий розподіл агломерацій існував ще в радянські часи. Зараз з новою концепцією містобудування межі агломерацій змінилися. Джерело визначення кожної агломерації є Генеральний плам міста. Це звичайна передміська зона з дачними поселеннями. Щодо Павлоградської агломерації я знаю, як вихованець ПДАБА. --Hasgone 17:49, 22 червня 2006 (UTC)

Агломерація не є статистичною, або адміністративною категорією в Україні. Але є фактом зрощених міст і селищ і дачних селищ. Межі агломерацій завжди приблизні (якщо вона не стає статистичною, або адміністративною одиницею).--Hasgone 17:57, 22 червня 2006 (UTC)