Обговорення:Міядзакі Хаяо

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікіпедія:Проект:Кінематограф
Вікіпедія:Проект:Кінематограф Ця стаття є частиною Проекту:Кінематограф, метою якого є створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані з кінематографом. Якщо ви хочете допомогти проекту, то можете відредагувати статтю, до якої належить це обговорення, або відвідати сторінку проекту, де зможете, крім іншого, приєднатися до проекту та взяти участь у його обговоренні.
??? Цю статтю ще ніхто не оцінив за шкалою оцінок статей Проекту:Кінематограф.

千と千尋の神隠し[ред. код]

Вважаю недоцільним робити переклад з англійської "Spirited away". Оригінальна назва "Сен то Чіхіро но камікакусі" прекрасно перекладається на українську - "Сен та Чіхіро у полоні духів" Holigor 15:05, 10 листопада 2007 (UTC)

Це офіційний переклад? В Україні йшов прокат цього фільму під назвою "Сен та Чіхіро у полоні духів"?? Здається була калька з "Spirited away". Тому давайте дотримуватися вікіпедійних правил — ніяких оригінальних досліджень. (Хоча я поділяю ваше бажання бути ближчим до оригіналу).--AlexKwappen.svg Alex K 15:08, 10 листопада 2007 (UTC)
В Україні показували по телебаченню під назвою, здається, "викрадення духами", хоча я точно не пам'ятаю. Треба пошукати десь в інтернеті. Holigor 15:13, 10 листопада 2007 (UTC)