Обговорення:Налекрешвілі Олександр Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

ВП:НТЗ[ред. код]

@Goo3: Зауваження до статті:

 • Здебільшого інформація приведена однобоко, без подання альтернативних думок про діяльність особи, його власних коментарів тощо. Якщо є якісь твердження про кримінальну діяльність, то, вважаю, варто подавати у вигляді «Згідно з ...» і у т. п.
 • Незрозуміло, яке ж його нинішнє прізвище. Налекрешвілі чи все-таки Петровський?
 • На Вікіданих варто привести джерела, або прибрати згадки про те, що він: злочинець (не було вироку суду), єврей (джерело?), має грузинсько-єврейське походження (джурело?).
 • Розділ «Інше» варто перейменувати на «Благодійність»
 • Розділ «Цікаві факти» повинен мати точнішу назву, наприклад, «Особисте життя».
 • Твердження «нагородив особисто патріарх Філарет» повинне мати виноску.

Дякую. --WithUinH (обговорення) 20:06, 11 жовтня 2018 (UTC)

WithUinH, додної упередженості не бачу. Якщо людина злочинець і кримінальний авторитет, ви вважаєте, що вона розказуватиме про це в інтерв'ю (це я про «власні твердження»). Джерел доволі немало, але тут висвітлено менше десятої частини дій цієї людини, тож її ще доповнювати й доповнювати. Тож шаблон щодо нейтральності прошу прибрати, адже стаття нейтральна. Прізвище героя, наскільки говорять офіційні джерела — Петровський. Джерела щодо Філарета додав, дякую за підказку. --Goo3 (обговорення) 10:49, 12 жовтня 2018 (UTC)
@Goo3: Дякую за доопрацювання. Проте стаття все ще має декілька недоліків.
 • Якщо він таки Петровський, то чому назва статті і преамбула цього не відображає?
 • Чому ви використовуєте в преамбулі лише одні джерела (де особу висвітлюють негативно), але ігноруєте інші (де особу згадують позитивно як волонтера та мецената чи нейтрально як підприємця). Чому не вказуєте, що це думка лише окремих ЗМІ?
 • Чому не висвітлили його участь у подіях 2014 року?
 • Чому ви не навели джерела або не видалили непідтверджену достовірними джерелами інформацію з Вікіданих, про яку я згадав вище?
З повагою. --WithUinH (обговорення) 17:56, 12 жовтня 2018 (UTC)
WithUinH, щодо прізвища — додав. Щодо благодійності — по-перше, це висвітлено (з АД), по-друге, можливо, ви б хотіли замість як критикувати — доповнити статтю самостійно? Щодо 2014 року — трохи вказано. Якщо знаєте більше — доповніть. Щодо «негативного» висвітлення — це кримінальний авторитет, один з найбільших в Дніпрі. Ви пропонуєте не згадувати про це? --Goo3 (обговорення) 12:28, 14 жовтня 2018 (UTC)
@Goo3: Я висловив зауваження і деякі можливі рішення. Якщо ви вже не проти, то я зробив невеликі зміни у преамбулі, видалив непідтверджену достовірними джерелами інформацію з Вікіданих і вважаю, що необхідно перейменувати статтю на Петровський Олександр Володимирович.
«...це кримінальний авторитет, один з найбільших в Дніпрі. Ви пропонуєте не згадувати про це?» — не сумніваюся, що вам більше про нього відомо, ніж людині, яка вперше дізнається про особу зі списку нових створених статей. Ви доповнили статтю, я дещо змінив. Прибираю шаблон. --WithUinH (обговорення) 14:22, 14 жовтня 2018 (UTC)
WithUinH, дякую, ваші редагування мають сенс. Я правильно розумію, що примітки спеціально знаходяться перед, а не після розділових знаків? Дякую. --Goo3 (обговорення) 15:55, 14 жовтня 2018 (UTC)
@Goo3: Ставляться перед, так рекомендували робити користувачі під час обговорення вибраних/добрих статей, але я не пам'ятаю на які вимоги це опирається. Можна подивитися поточні вибрані/добрі статті на головній (наприклад, Платна автомобільна дорога). Дякую за розуміння. --WithUinH (обговорення) 16:00, 14 жовтня 2018 (UTC)

ВП:НТЗ. Рішення суду[ред. код]

Добрий день! Зазначена інформація була визнана рішенням суду і не одним що «не відповідає дійсності і ганьбить честь, гідність та ділову репутацію».[1][2][3][4] Тому вважаю за необхідне прибрати цю сумнівну інформацію або додати рішення суду. Інакше вся сторінка вже перетворилася в жовту пресу, а не статтю з енциклопедії. Я бачу порушення правил біографій людей, що живуть.

Cabinet Noir, жодне з наведених посилань не працює. --Goo3 (обговорення) 09:55, 21 жовтня 2018 (UTC)
Goo3, перевірено, посилання на території України відкриваються (місцевий зв'язок, оператор Vodafone, Україна) см. відео з екрану https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Reyestr.court.ua.webm. Можливо, якщо Ви перебуваєте не на території України, ці посилання заблоковані місцевої оператором. Але в Україні все працює.--Cabinet Noir (обговорення) 13:44, 23 жовтня 2018 (UTC)
Cabinet Noir, добре, що вам видно ці сторінки, натомість я не можу їх побачити. Окрім того, дані так званого «суду» суперечать безлічі журналістських розслідувань авторитетних ЗМІ (є в джерелах), тож видаляти дані — порушення правил. --Goo3 (обговорення) 18:31, 23 жовтня 2018 (UTC)
Дивно, що у Вас не відкриваються сторінки. Це офіційний сайт Єдиний державний реєстр судових рішень. Тоді пропоную додати інформацію про рішення судів. І рішення "так званого суду" за законом повинні дотримуватися всіма, не кажучи вже про фігурантів справи. Тут енциклопедія, а не збори журналістських розслідувань, чия інформація була ось так отпровергнута судом. --Cabinet Noir (обговорення) 16:05, 24 жовтня 2018 (UTC)
 1. http://reyestr.court.gov.ua/Review/9474006
 2. http://reyestr.court.gov.ua/Review/11109654
 3. http://reyestr.court.gov.ua/Review/75851517
 4. http://reyestr.court.gov.ua/Review/74222016