Обговорення:Національна академія наук України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Як на мене, надто заанґажована стаття. Але фактаж багатий.

Може має сенс перекласти з російської версії параграф про критику від журналу Nature? (Анонім 11 листопада 2011 р)

Стаття спірна і суб'єктивна, зосереджена лише на критиці. Як на мене академія має ряд проблем, на яких стаття і зосередилася, але якщо б академії не було б, то стан науки в Україні був ще гірший. Все ж вона готує кандидатів і докторів, значна частина яких іде працювати в університети. Основна проблема української науки це погане фінансування, яке за останні кілька років зменшували. Деякі інститути взагалі фінансуються погано, що змушені відправляти своїх працівників у відпустки за власний кошт... Попри це там ведуться цікаві дослідження. Звичайно, що тягатися з західними дослідженнями, де є і фінансування і відповідне сучасне обладнання важко, але хоча б щось робиться на тому що є. -- Volodimirg (обговорення) 10:08, 2 серпня 2012 (UTC)
Ось це все і має бути у статті, а не на сторінці обговорення, яка призначена для дискусій між авторами.--Brunei (обговорення) 19:19, 30 травня 2014 (UTC)

Історія НАН[ред. код]

Стаття фактично складається з історії плюс ще трошки ні про що. Тому я виділяю історію в окрему статтю, а все інше буду намагатися переписати наново. Хто проти чи підтримує мене в оновленні статті - відгукніться. --Brunei (обговорення) 19:19, 30 травня 2014 (UTC)

Якщо маєте достатньо матеріалу для хорошої статті і азарт так вперед. Якщо ж нова стаття буде лише пару абзаців то сенсу переносити немає Лиш дайте на початку нової статті коротку історію і посилання на новостворену статтю про історії НАН України-- Volodimirg (обговорення) 08:37, 2 червня 2014 (UTC)
Власне вже і почав робити. Сайт НАН і гугл мають безліч інформації. Тим більше зараз якраз точиться дискусія щодо долі самої НАН. --Brunei (обговорення) 11:48, 2 червня 2014 (UTC)
перший та другий абзаци "історії" за датами і кількістю академічних установ суттєво різняться.... і немає посилань. плюс дірка в історії між 1918 та 1921 роками. якось виходить, що тільки-но у 1918 обрали Вернадського, так слідом у 1921 більшовики всіх скоротили.... --ursus 22:43, 9 лютого 2018 (UTC)