Обговорення:Наш край (політична партія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Проросійська ідеологія партії "Наш край"[ред. код]

Доброго дня! Прошу уваги, особливо колег по it сфері. Я три рази зробив правки до тексту, що раніше розмістив хтось без належного обґрунтування. А саме, в першому абзаці сторінки партія "Наш Край", я наполягаю на виправленні "проросійська" на Всеукраїнська. Три мої коментарі до відповідних трьох правок:

1. Видалено суб'єктивну провокативну інформацію, що була наведена без належного обгрунтування, вирогідно, особами зацікавленими у дискредитації конкуруючої політичної сили. Додано інформацію, яку можна підтвердити рішенням, зокрема, по Борщагівькій ОТГ Києво-Святошинського району Київської області.

2. Шановні відкочувачі! Сьогодні на зустрічі кандидатів у депутати Борщагівської ОТГ Києво-Святошинського району Київської області серед присутніх був і я. Уродженець запорізької області, який майже 20 років проживає в Києві. В Києві народилися дві наші доньки. По якому праву ви виправляєте мій текст й тим самим записуєте мене як кандидата в депутати нашої сільради в проросійські шанувальники?

3. Дуже сумно й шкода, але після третьої правки доведеться таки вам сказати. Ви, адміни, застрягли в минулому. За кілька тижнів мають відбутися місцеві вибори. Сьогодні зміни в законодавстві ставлять обов'язковою умовою майже для всіх кандидатів в депутати до місцевих рад наявність партійної приналежності. Не буду обговорювати тут плюси-мінуси цієї вимоги. Сподіваюсь ви здатні самі зрозуміти, що це означає. Але факт залишається фактом. Великі патріотичні партії зараз ставлять в списки на місця людей, які навіть не живуть у відповідних виборчих округах. У кожній партії є люди із різними поглядами. Навіть серед апостолів був Іуда. Але як вся партія може бути "проросійська"? Закликаю суто до логіки. Місцеві вибори кандидатів в депутати від міст до селищ. У тому числі серед представників активних людей, що намагаються вирішити серйозні соціальні проблеми, яких наразі в Україні вистачає. Погляньте хоча б програму партії:

https://nashkray.org/partiya/programa-partiyi/

Pokrasenko (обговорення) 04:42, 7 вересня 2020 (UTC) Pokrasenko

— Це написав, але не підписав користувач Pokrasenko (обговореннявнесок) 18:24, 5 вересня 2020‎.

Вітаю, Pokrasenko! Хочу нагадати Вам про два правила Вікіпедії, що стосуються конкретно цього випадку:
  • Всі твердження в Вікіпедії мають бути підтверджені авторитетними джерелами. Зокрема, ці джерела мають бути незалежні від предмету статті. Зокрема, сайт партії не можна вважати незалежним джерелом для статті про цю партію. Мають існувати інші, вторинні джерела інформації, незалежні дослідження, що підтверджують Ваші твердження.
  • Якщо Ви самі є членом цієї партії / балотуєтесь за її підтримки, то наявний конфлікт інтересів. Вважається, що такий редактор зацікавленний в просуванні тих чи інших поглядів більше, ніж в створенні незалежної енциклопедії.
Тому пропоную Вам знайти авторитетні джерела, що підтверджують ваші правки, та надалі додавати інформацію, використовуючи посилання. Dimma837 (обговорення) 22:37, 6 вересня 2020 (UTC) (і не забувайте підписуватися)

Дякую за підказки стосовно алгоритму виправлень. Наводжу тут нижче два авторитетних джерела. Також додам їх у самій статті про партію. Стосовно моїх конфліктів інтересів, ще раз. Я зацікавлений в об'єктивному ставленні. В разі вашої незгоди прошу навести більш авторитетні джерела ніж закон України, ресурс Українська правда та аналітиків руху Чесно.

Наш край - всеукраїнська партія: http://vybory.pravda.com.ua/files/graph/nash_kray/

Цитую: "В очах промайданівських критиків це трохи "підфарбована" партія "колишніх" — екс-регіоналів, корупціонерів і голосувальників за диктатуру. В очах антимайданівських критиків — проект Адміністрації президента, розрахований на перехоплення від "Опозиційного блоку" виборців Сходу і Півдня.

Однак сумніву не підлягає те, що партія створила унікальний імідж і досягла значного успіху на місцевому рівні в різних регіонах України."

До складу партії входять різні діячі, в тому числі представники активних громадян, що вирішують нагальні соціальні проблеми на місцях. Цитую вимогу законодавства: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/595-19#n58 Цитую: "Право бути обраним. Депутатом, сільським, селищним, міським головою, старостою може бути обраний громадянин України, який має право голосу відповідно до статті 70 Конституції України." Pokrasenko (обговорення) 04:42, 7 вересня 2020 (UTC) Pokrasenko

@Pokrasenko: ваші простирадла тексту ніхто не буде читати. Ви можете свою думку сформулювати лаконічно одним-двома реченнями? Дякую.--piznajko 20:30, 7 жовтня 2020 (UTC)

Панове @Submajstro та Юрко Градовський: пропоную Вам обговорити проблему, пов'язану з редагуваннями-скасуваннями Вами статті на цій сторінці, оскільки між Вами вже розпочалася війна редагувань. Тут якраз і обговорювалася (-ється) проблема (не)проросійськості політсили.--Кучер Олексій (обговорення) 17:39, 12 жовтня 2020 (UTC)

@Кучер Олексій: Яка війна Вам знову вбачається? Запросіть @Goo3: - я лише повернув його слово, @Jphwra: покличте. --Юрко (обговорення) 18:05, 12 жовтня 2020 (UTC)
Жодних «знову». Ну так, там був третій користувач, зміни якого Ви скасовували, а Submajstro їх повертав. Трохи опосередковано вийшло. Після останнього редагування, зробленим Goo3, Submajstro здійснив редагування, яке Ви виправили, повернувши версію Goo3. Далі Волдимир7213 виправив Ваше редагування, повернувши версію Submajstro, після чого Ви скасували його редагування. Далі Submajstro відкотив Ваше редагування. Тоді що це? Думаю, залучивши до обговорення згаданих колег, вже без мене розберетеся з цією партією.--Кучер Олексій (обговорення) 18:46, 12 жовтня 2020 (UTC)
Без Вас би й так розібрались, точніше, вже розібрались. --Юрко (обговорення) 19:02, 12 жовтня 2020 (UTC)
Я бачу, як Ви розібралися. Аргументи Submajstro зрозумілі. Окрім того, його редагування супроводжувалися коментарями. Якими ж є Ваші аргументи змін? Виправити зміни одного користувача на зміни іншого користувача, які мають рівні права на редагування?--Кучер Олексій (обговорення) 19:07, 12 жовтня 2020 (UTC)
Господи, слава Підліснюка не дає спокою... Політи́чна па́ртія «Наш край» – це проросійська політична партія, зареєстрована 23 серпня 2011 року під назвою «Блокова партія». 2014 року вона була перейменована на «Наш край». Зараз її очолюють одіозні Антон Кіссе, Сергій Шахов та Олександр Мазурчак, яких раніше пов’язували з Партією Регіонів.. Вам би власні статті впорядкувати, а не бігати за мною. --Юрко (обговорення) 19:21, 12 жовтня 2020 (UTC)
Ви ще мені вказувати будете, що мені робити, чоловіче? Я про зміст цієї статті взагалі нічого не писав. ВЗАГАЛІ. Просто запросив обговорити це тут. А аргументи можете залишати нижче, а не мені. І визначтеся вже, будь ласка, що для Вас мають робити нормальні адміни. Займатися адмінроботою чи за Вашим визначенням бути «адмінами-писарями»? Бо тут якесь абсолютне роздвоєння тверджень. За своїм внеском я пильную і за можливості і наявності часу та натхнення займаюся цим. І цікавитися Вашою думкою з цього приводу навіть не збираюся. І я за Вами не бігаю, а просто поки що, очевидно, не обходжу Вас стороною, оскільки як видно з мого боку, більшість колег саме так і намагаються робити, не провокуючи конфліктів і не доводячи до абсурдних запитів до АК. Ніякої тут змови проти Вас немає, як Ви тут намагаєтеся всіх переконати.--Кучер Олексій (обговорення) 19:33, 12 жовтня 2020 (UTC)
Я не настільки дурний, щоб пояснювати очевидні речі. Я надав вже Вам цитату для підтвердження обґрунтованости моїх дій - це джерело було там першим і є зараз, тільки ж треба було відкрити джерела, а не кидатись на амбразуру. Не думав, що поверхневий аналіз - така важка річ. З мене досить. --Юрко (обговорення) 19:47, 12 жовтня 2020 (UTC)
  • Думаю, що після того, як буде встановлена консенсусна версія статті, варто поставити на неї повний захист на 2 тижні — до виборів.--Кучер Олексій (обговорення) 17:44, 12 жовтня 2020 (UTC)

У вступі спочатку пишуть як факт проросійкість, причому це тільки в одному джерелі, а в кінці вступу, що це думка одного політолога. Не бачу логіки у такому вступі. --Submajstro (обговорення) 17:47, 12 жовтня 2020 (UTC)

@Submajstro: Тю, навіть 112 канал пише, що "наш край" проросійська. --Kharkivian (обг.) 19:12, 12 жовтня 2020 (UTC)

Незвичайні твердження вимагають серйозних доказів (ВП:АД). У роботі Кармазіної взагалі відсутнє слово Проросійська. Є схильні до антиукраїнських чи антидержавницьких дій без всякої конкретизації, тому це не можна вважати сильним джерелом і взагалі вилучити із статті у поточному вигляді. Крім того це є явним порушенням ВП:НТЗ. Щодо 112, то це не АД, бо дається думка сили, електорат якої перебирає обговорювана партія. --Submajstro (обговорення) 05:37, 13 жовтня 2020 (UTC)

  • @Submajstro Однозначно у вступі має бути вказуватися ідеологія партії, у цьому випадку головна ідеологічна ознака партії Наш край - те що вона проросійська. На це є АД (див. вгорі повідомлення Юрко, Kharkivian). Окремо додам що у верхівці партії на регіональному рівні - люті ідеологи проросійськості (мер Одеси - Труханов, і далі по списку).--piznajko 19:11, 19 жовтня 2020 (UTC)

@Юрко Градовський: можете пояснити, яким чином "проросійська", що лінкується на "русофільство" є підтвердженим фактом, що ви його повернули? --Япіб-12 (обговорення) 13:17, 21 жовтня 2020 (UTC)

Перед тим, як висувати претензії, варто ознайомитись з історією редагувань.--Юрко (обговорення) 13:44, 21 жовтня 2020 (UTC)
@Юрко Градовський: історію глянув. постійна боротьба. а все тому, що немає підтвердження для "проросійська" окрім як дослідження Кармазіної. То може вкажіть, якщо вам так до вподоби, що на думку Кармазіної ... але це трохи ОД виглядає і надмірною містифікацією. --Япіб-12 (обговорення) 14:55, 21 жовтня 2020 (UTC)
Версію повернув иньший користувач, я вже після Ваших скасувань скасував. До цього я лише розставив крапки на свої місця, котрі Ви, чомусь, попереставляли.--Юрко (обговорення) 15:10, 21 жовтня 2020 (UTC)
Ви знову крапки ставите не на своє місце - тут не росвікі. --Юрко (обговорення) 15:15, 21 жовтня 2020 (UTC)
@Юрко Градовський: ви знову за своє. У тих джерелах немає інфи про проросійськість. А Ямпіль цитує цю ж сторінку - версія за 8 серпня. Тому довідка у Ямпіль інфо як АД для підтвердження такої контраверсійної правки - не підходить. Погодьтеся. --Япіб-12 (обговорення) 14:35, 5 листопада 2020 (UTC)

Ямпіль інфо[ред. код]

Goo3 я ж написав, що Ямпіль взяли інфу з вікіпедії і тому підтверджувати це не вийде (дата публікації 8 серпня - версія статті у вікі за 8 серпня така сама як у їхній довідці). Тим більше, що це не АД. Ви ж не візьмете на віру, якщо Жмеринка глобал напише завтра що Наш Край - це промолдовська партія. Чи ви вставите це у вікі? :) (риторичне питання) --Япіб-12 (обговорення) 12:58, 5 листопада 2020 (UTC)

Япіб-12, у статті не вказано, що дані взято з вікіпедії, а причин не довіряти цьому сайту я не бачу. Наведіть причини вважати його неавторитетним. --Goo3 (обговорення) 15:07, 5 листопада 2020 (UTC)
Goo3 ось цитую Ямпіль інфо від 8 серпня 2020: "Політи́чна па́ртія «Наш край» – це проросійська політична партія, зареєстрована 23 серпня 2011 року під назвою «Блокова партія». 2014 року вона була перейменована на «Наш край» [1]. А ось цитую версію вікіпедї Наш край за 6 серпня-16 серпня: Політи́чна па́ртія «Наш край» — проросійська політична партія, зареєстрована 23 серпня 2011 року під назвою «Блокова партія». 2014 року була перейменована на «Наш край». [2]. Також прошу звернути увагу, що копіпейст очевидний навіть по тому, що збереглися наголоси у словах: політична партія - так як у вікіпедії. Ніде інде по тексту цієї новини на Ямпіль інфо немає наголосів. Яких вам ще доказів не вистачає? --Япіб-12 (обговорення) 11:08, 8 листопада 2020 (UTC)
Япіб-12, це доводить... що? Що і на Вікі, і на сайті було додано наголос до слів. А хто їх додав перший? І хіба наголос має впливати на висвітлений факт? --Goo3 (обговорення) 18:02, 8 листопада 2020 (UTC)
Goo3, це доводить, що новину про Наш край - медіа Ямпіль інфо підкріпив копі-пейстом з вікіпедії. Що означає, це не може вважатися АД. А наголоси - це як мітка, яка показує, що текст був навіть не переписаний, а повністю скопійований. --Япіб-12 (обговорення) 07:54, 10 листопада 2020 (UTC)
@Юрко Градовський: FYI. Також не викорстовуйте 112 канал як джерело для підтвердження нетривіальних думок. недарма 112 у спам-фільтрі. --Япіб-12 (обговорення) 07:58, 10 листопада 2020 (UTC)
Япіб-12, це нічого не доводить і є вашою особистою думкою (ВП:ОД). 112-й канал було видалено як неавторитетне джерело, тут я згоден, щодо Ямпіля - причин видалення не бачу. Отже, ми маємо сайт (Ямпіль), основна претензія до якого в тому, що наголоси в тексті розставлено так само, як і у Вікі. Наведіть будь ласка правило, що вказує на те, що це свідчить про недостовірність такого тексту або що такі тексти використовувати не можна. До того часу, поки цього не буде зроблено, ці дані повернуто як підтверджені авторитетним джерелом. --Goo3 (обговорення) 08:26, 10 листопада 2020 (UTC)
Goo3, я вам навів усі докази, які стверджують, що Ямпіль не може бути АД хочаби у цьому випадку, бо посилається на вікіпедію. Це очевидно. Вікіпедія не може врахувати всі випадки, тому тут діє здоровий глузд. Також, чому ви прибрали Інтерфакс-Україна? і чому ви не говорите про це. Тому процитую наставнову вікіпедії ВП:В: Для енциклопедичної статті використані джерела повинні бути максимально високої якості. Енциклопедія не є «первинним» друкованим матеріалом. ...Критерій включення інформації у статтю — це перевірність, а не істинність. --Япіб-12 (обговорення) 09:23, 10 листопада 2020 (UTC)

Для партії, яка діє у всеукраїнському масштабі має бути краще джерело, ніж невелика вставка з Ямпіль інфо. Це не ямпільська місцева партія. Такі ЗМІ у розділі "Довідка" часто копіпастять з вікіпедії. --Kanzat (обговорення) 14:39, 10 листопада 2020 (UTC)

@Kanzat: Що стосується Карасьова, то він ангажований політолог і не вилазить з медвечуківських тєлє*аналів. Тому зважати його думку авторитетнішою за Ямпільську не варто. Сумщина - це територія контролю Деркача і місцевим ясно краще відомо хто шо себе являє на місці. Нарешті, є незалежний сумський політолог Віктор Бобиренко, який називає Наш край проросійською. До речі, це той самий Бобиренко, який передбачиву 2015 році. що наступним президентом буде Зеленський. Саме тому інформацію про російськість я поверну до статті. --Kharkivian (обг.) 20:18, 10 листопада 2020 (UTC)
Яким ще місцевим? Ямпіль - це Вінницька область, а не Сумська. І це маловідомий регіональний сайт, який не спеціалізується в політології, відповідно експертизи в них немає, плюс вони ясно скопіпастили дані з Вікіпедії, читніть вище. Про Бобиренка я знаю, перенесу в розділ "Ідеологія". Як тільки буде значна перевага авторитетних джерел, які прямо кажуть про проросійськість, то зразу можна буде винести у вступ. Нащо спішити поперед батька я не розумію.--Kanzat (обговорення) 21:40, 10 листопада 2020 (UTC)

Відбілювання статті редактором Kharkivian (вилучення згадки про проросійську ідеологію партії)[ред. код]

Прохання активних редакторів статті @Goo3, Kanzat та Юрко Градовський: відгукнутися про самовільне вилучення редактором Kharkivian згадки про проросійську ідеологію партії (diff від 10 лютого 2021) усупереч ВП:НТЗ оскільки ця інформація підтверджена надійними джерелами згідно ВП:АД (DW українською, Українська правада тощо). Нагадаю що ця інформація була у останній стабільній версії від 8 листопада 2020 (diff від 8 листопада 2020), але після того як редактор @Япіб-12: самовільне вилучив згадку про проросійську ідеологію партії 10 листопада 2020 (diff від 10 листопада 2020) ніхто так і не спромігся впродовж останніх 3 місяців скасувати це порушення правил (хоча різні редактори намагалися, наприклад @Максим Осауленко: намагався повернути цю згадку diff 27 листопада 2020 та diff 16 листопада 2020 потім @Yegor393: намагався повернути цю згадку diff 26 грудня 2020, але всі ці спроби скасовував Kharkivian (зловживаючи, при тому, своїм статусом патрульного). Загалом вважаю неприпустим самовільне відбілювання статті редактором Kharkivian усупереч доказам з авторитетним джерел, можливо необхідно піднімати питання про позбавлення редактора Kharkivian прапорця патрульного через вилучення інформації підтвредженої ВП:АД з метою відбілювання статті--14.192.213.103 22:28, 11 лютого 2021 (UTC)

Переглянув історію - бачу ще один активний редактор статті, (див. наприклад diff 27 листопада 2020) виступав у минулому за вилучення згадування про проросійську ідеологію партії. Прохання й до вас тоді, @Kanzat: чому ви вважаєте доречним вилучення інформації підтвредженої АД?--14.192.213.103 22:32, 11 лютого 2021 (UTC)
  • Я скасовував правки правку через: 1. вилучення джерел у шаблоні про політичну ідеологію, 2. вилучення абзацу "На думку політологів", 3. У розділі Ідеологія думки окремих політологів подіються як факти. ВП:НТЗ визначає, що заборонено подавати думки окремих людей як факти (а саме Ви це робили своїми редагуваннями). Тому користувач свідомо нападає, прикриваючи цим свої неконструктивні правки. Що стосується, додавання твердження про проросійськість, то джерело DW достатньо авторитетне для додавання цього твердження. На мою думку, DW та Бобиренка може бути достатньо для додавання такого твердження. Але це треба обговорити з іншими вікіпедистами. --Kharkivian (обг.) 22:52, 11 лютого 2021 (UTC)
Kharkivian дякую за відповідь. Якщо у вас виникли окремі нарікання мого редагування - то варто було саме ці аспект мого й редагування й відкидати (а не все редагування загалом). Щодо ваших нарікань:
1) щодо вилучення джерел у картці (а не у шаблоні як ви написали вгорі; картка чи то пак infobox - це не те саме що й шаблон) про політичну ідеологію, то повернули б саме ці джерела (хоча зазначу на мою думку що dyvys.info що ukraine-elections.com.ua - це якісь треш сайти які на статус "авторитетного джерела не заслуговують зовсім, саме тому я їх і вилучив як не-АД джерела).
2) абзац "На думку політологів" був не вилучений а об'єднаний з рештою інформації у статті.
3) а ваш коментар " У розділі "Ідеологія" думки окремих політологів подіються як факти", це ваша особиста думка щодо стилю. Я вважаю зайвим згадувати ім'я кожного політолога у розділі "Ідеологія", й саме таке подання вважаю більш відповідальним стилю вікіпедії.--14.192.213.103 23:13, 11 лютого 2021 (UTC)
ДивисьюІнфо - львівське ЗМІ. Цілком нормальне, хоч і не топове. Цей спецпроєкт у них непоганий. Тому вилучення як мінімум цього джерела - неприпустиме. Далі. Ви вилучили кілька речень ред.№ 30745831:
1. На думку політологів, до партії входять екс-регіонали, впливові місцеві бізнесмени й «міцні господарники», що орієнтуються насамперед на електорат «Партії регіонів» південних та східних областей України[12][13] (вилучено повністю)
2. >Політичний аналітик Денис Казанський називає партію «Наш край», разом з Опоблоком, умовно антимайданною партією[28]. Політолог Віктор Бобиренко спрямованість партії ідентифікує як проросійську, вказуючи, що їхні виборці, не люблять ні Росію, як агресора, ні Захід і НАТО[29]. (Ви подали думки окремих людей, як факти, чим порушили ВП:НТЗ
3. Партія також орієнтується на регіональні еліти[30] та представників місцевого самоврядування, як от мери великих міст.[31] Неофіційно «Наш край» називають «партією мерів», оскільки до її складу увійшло 60 чинних мерів та виконувачів обов'язків міських голів, в тому числі з центральних та західних областей України[32][33]. (два перші речення вилучені повністю, з другого вилучено кількість міст та їх територіальне розташування).
Отже, підтверджена джерелами інформація була вилучена - це достатній аргумент для скасування Вашої правки. --Kharkivian (обг.) 23:29, 11 лютого 2021 (UTC)
По-перше (щодо речення "про партія мерів"): яка необхідність згадування що неофіційно партію у ЗМІ називають "партія мерів" у розділі "Ідеологія"? Я цю інформацію виніс у окремий розділ, бо ця інформація не має прямого зв'язку з темою статті (взагалі виникають питання про енциклопедичну важливість цієї інформації - наприклад у статті Слуга народу взагалі не згадується що "неофіційно у ЗМІ партію називають "зелень" або "зелена нечесть"]). А щодо того що до інформації про "партія мерів" було "вилучено кількість міст та їх територіальне розташування", то це було зроблено умисно, бо та інформкція про "60 мерів ріхних міст" було актуальною після місцевих виборів 2015 року, однак вже зовсім неактуальна після місцевих виборів 2020 року (бо у Нашого краю тепер в рази менше мерів, тобто у них й близько тепер немає 60 мерів). По-други (щодо речення "На думку політологів, до партії входять екс-регіонали, впливові місцеві бізнесмени й «міцні господарники», що орієнтуються насамперед на електорат «Партії регіонів» південних та східних областей України" яке, як ви зазначили я нибито "вилучив"): це речення вилучено саме зі вступу (а у тексті статті тези з цього речення залишилися), бо цьому реченню не місце саме у Вступі згідно з Вікіпедія:Стиль/Вступ, бо такому роду даним місце у тексті самої статті --14.192.213.103 23:38, 11 лютого 2021 (UTC)
Чудово. Дякую, що визнали, що вилучили частину інформації, бо Вам так здалося краще. При цьому частину не перенесли, а просто вилучили. Особливо, про міцних господарників, від двох речень про яких залишилися лише джерела)) Так само і про 60 мерів можна було додати станом на ХХХХ рік... Переписаний Вами текст гірший з точки зору НТЗ за попередній, більш нейтрально виписаний. Гарний доказ, що я діяв правильно. @Goo3, Submajstro, Юрко Градовський та Kanzat: оскільки я вже двічі скасовував правки і відповідно до правила трьох відкотів я не можу більше того робити, то прошу Вас відреагувати на не надто конструктивні та сумнівні редагування користувача. --Kharkivian (обг.) 00:14, 12 лютого 2021 (UTC)
Kharkivian я повідомив про це обговорення на СО найактивніших редакторів статті (@Goo3, Kanzat та Юрко Градовський:), пропоную почекати на оцінку від них (Goo3/Юрко_Градовський згідно з історією редагувань були за згадування у вступі про проросійську ідеологію партії, в той час як Kanzat був проти цієї згадки; тож, є шанс отримати різний спектр думок).--BezosibnyjUA (обговорення) 18:47, 12 лютого 2021 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар Оскільки Користувач:Япіб-12 звинуватив мене сьогодні у ляльководінні (зважаючи на його запит на Вікіпедія:Запити на перевірку користувачів), то хочу відкрито зазначити 14.192.213.103 = це мої редагування. Я вже не входив у свій акаунт роками, бо того недовнеску який я в раз в сто років роблю цілком достатньо робити без логінення, але оскільки Kharkivian почав війну редагувань, то щоб про це повідомити на ВП:ЗА (яку якийсь розумник захистив від редагування айпі) то прийшлося залогінитися в аканут щоб повідомити про війну редагувань на тій сторінці.--BezosibnyjUA (обговорення) 18:38, 12 лютого 2021 (UTC)

@Kharkivian УП явно вказує, що партія проросійська, тому будь ласка не треба видаляти цю згадку. Дякую. --Goo3 (обговорення) 18:57, 12 лютого 2021 (UTC)
@Goo3: Дякую за коментар. Значить додати проросійськість варто. І друге. То не УП, а блог (колонка) Бобиренка, а блоги - не завжди АД. Я вставив до версії статті, яка є більш фактологічною і нейтральною, посилання на DW. Подальші спроби вилучати вміст статті - вже точно будуть вандалізмом. --Kharkivian (обг.) 20:14, 12 лютого 2021 (UTC)
@Kharkivian , ваш коментар "зробимо компромісний варіант" якось розходиться з ділом: ви вилучили всі мої правки (окрім зазначення що "Наш край" має проросійське спрямування"). Ви наше обговрення вгорі СО бачили? Відтоді нічого не змінилося (інформація про, наприклад, кількість реклами партії, як була недостатньо важливою для Вступу так і досі є - тому їй максимум місце в окремому розідлі (якщо взагалі тут є місце таким малозначим фактам). Щодо решти у вступі - там мають бути лише ключові факти. Ви взагалі поінформовані з Вікіпедія:Стиль/Вступ? Раджу вам ознайомитися, бо та версія яка була до цього цьому правило не відповідала (бо там були факти для яких немає значимості для того щоб їх згадувати у вступі).--BezosibnyjUA (обговорення) 01:53, 13 лютого 2021 (UTC)

Щодо "соціал-лібералізм" та "соціал-демократія" як офіційної ідеології (з позиції самопозиціонування, а не де-факто ідеології (яка є проросійською))[ред. код]

@Kharkivian ви постійно повертаєте "соціал-лібералізм" та "соціал-демократія" у картку статті, чому? Що "соціал-лібералізм" та "соціал-демократія" - це маячня, а не офіційна ідеологія цієїй партії (навіть згідно з інформацією на ОФІЦІЙНОМУ сайті "Наш край" / їх програми. На сайті nashkray.org лідери партії постійно повторюють що її ідеологія "регіональний егоїзм"; так само оцінила "ідеологічне самопозиціонвування" партії й політолог ІПІЕНД НАН України Марія Кармазіна, яка чітко вказала що у своїй Програмі партія култивує "регіоналізм" (що є фактично більш науковим терміном "регіонального егоїзму"), див стор. 40-41.--BezosibnyjUA (обговорення) 19:21, 13 лютого 2021 (UTC)

@BezosibnyjUA: В картці пишеться не лише офіційна ідеологія, а й ідеологія по факту. Напр., у статті Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» написано: в картці-шаблоні в розділі ідеологія популізм[1][2][3], Саме тому, якщо є АД на подібні речі, то їх треба писати. І що таке регіональний егоїзм? От соціал-демократія - це чітко зрозуміла річ, яка стосується соціально-економічної політики. Варіацій соціально-економічної політики - не так багато, а регіональний егоїзм - то політична частина ідеології. Хоча в мене асоціації з регіоналізмом, а рагулізмом. --Kharkivian (обг.) 19:36, 13 лютого 2021 (UTC)
Kharkivian ні, у картці має бути як раз то й офіційна (тобто де-юре, декларативна ідеологія партії, як це описано у їх Програмі партії); це детально не описано у документації шаблону Шаблон:Українська_політична_партія, але це б мало би бути там згадан). Можливо, слід також у картці вказувати й де-факто ідеологію партії (у випадку партії "Наш край" - це проросійськість/русофільство), але точно не якісь необґрунтовані ОДшні "соціал-лібералізм"/"соціал-демократія" які згадуються на двох трешових сайтах ukraine-elections.com.ua та dyvys.info.--BezosibnyjUA (обговорення) 19:55, 13 лютого 2021 (UTC)

Значущість факту про "захворювання керівника партії "Наш край" Сергія Шахова на COVID-19?[ред. код]

Яка значущість факту про "захворювання керівника партії "Наш край" Сергія Шахова на COVID-19? У розділі "Історія", що має бути згадка про всіх членів (чи лише керівників) партії "Наш край" Сергія Шахова які захворіли на COVID-19.--BezosibnyjUA (обговорення) 20:07, 13 лютого 2021 (UTC)