Обговорення:Непозбувна бентега (мем)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ви часом не помилилися адресою? Це Вікіпедія, а не Драматика. --37.229.84.222 19:02, 29 січня 2017 (UTC)

що таке драматика? колекція мемів в вікіпедії розвивається, і це добре. --ursus (обговорення) 10:52, 30 січня 2017 (UTC)


А чому немає визначення?

Репліка[ред. код]

По-перше, хтось добряче насвинячив, помістивши анонімну репліку про помилку адресою. Очевидно, хотів навести на мене підозру як анонімника. Закликаю цього сміливця відкритися.

По-друге. 4 вересня 2019 року мій щирий доброзичливець і тонкий знавець української мови, UeArtemis, зробив дві правки у цій статті. А саме:
1. Запровадив розділ «Див. також» і помістив у ньому посилання на статтю Бентег. Як на мене, в цьому розділі бракує посилань. Пропоную доповнити. Непогано годилися б сюди Бентам біловухий, Бентлі, Бентозух і Бентос.
2. Ствердив, що літературним відповідником виразу «непозбувна бентега» є вираз «непозбутня бентежність». На те зауважу, що «непозбувний» і «непозбутній» — це синоніми з відповідними відтінками (перший із них хоч рідковживаний, але таки має право на існування). Ну а щодо бентежности і бентеги скажу, що між ними десь така різниця, як між уважністю і увагою (трохи менша, ніж між каналом і каналізацією). Це різні поняття. Так само, як, скажімо, угрупування і угруповання. Взаємозаміна тут неможлива.
Олег-літредобг. 12:28, 8 листопада 2019 (UTC)
Незгоден. Це морфологічно хибна форма.--ЮеАртеміс (обговорення) 14:19, 8 листопада 2019 (UTC)