Обговорення:Ні капітуляції!

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Можливі джерела[ред. код]

[2]. --Микола Івкі (обговорення) 12:06, 6 жовтня 2019 (UTC)
Запоріжжя ([3]). --Микола Івкі (обговорення) 12:13, 6 жовтня 2019 (UTC)

Карта[ред. код]

Слід змінити карту: міста хай так і залишаються позначеними, а області, які проти формули слід замалювати в окремий колір.--NOSFERATU (обговорення) 18:30, 8 жовтня 2019 (UTC)

@NOSFERATU: після зустрічі з активістами 7 жовтня голова Волиньради Ірина Вахович заявила, що не буде скликати позачергової сесії, мовляв, 24-го відбудеться планова:
Волинь підтримала Володимира Зеленського на президентських виборах 21 квітня 2019 року, вона віддала голоси за його політичну силу на парламентських виборах 21 липня 2019 року. Закликаю краян висловити кредит довіри Президенту і у цей складний час, коли питання мирних перемовин є дуже потрібним та надто важким завданням. А політиків прошу не нагнітати ситуацію, адже реальними ворогами України є, окрім путінської агресії, внутрішні провокатори, що породжують протистояння між співвітчизниками.
[...]
Тому позачергової сесії Волинської обласної ради на вимогу протестувальних груп я скликати не буду. Планова сесія Волинської обласної ради відбудеться 24.10.2019 року, де депутатські фракції зможуть висловити свої позиції в тому числі з даного питання
— Ірина Вахович[1]
Але Ковель вже встиг висловитися проти. То фарбувати Волинську область чи як? Я це планую додати до статті (як і відмови міськрад Кременчука, Краматорська тощо). --Fessor (обговорення) 08:37, 10 жовтня 2019 (UTC)
 • Коли проголосує облрада - тоді фарбувати, а зараз ні. Там де області проголосували - там слід зафарбувати і прибрати цятки. Там же де лише умовні міста проголосували - залишити цятки. Пояснюю: Франківська облрада проголосувала проти формули, але одночасно Коломия і Косів проголосували проти. Тому Косів і Коломию прибираємо. А в Сумах лише місто проголосувало. Тому цятку Суми залишаємо. Там, де області НЕ голосували, все лишаємо як є. --NOSFERATU (обговорення) 10:48, 13 жовтня 2019 (UTC)
 • І ще ви правильну ідею подали: області і міста, які виступили проти формули замалювуємо в червоний колір, (тому що це відомий символ "проти"), а області і міста, які виступили за формулу замалювуємо у зелений колір (тому що це відомий символ "за", а також колір політики Зеленського). Області, які мають ніяку позицію так і замалювуємо - в ніякий, себто білий.--NOSFERATU (обговорення) 10:48, 13 жовтня 2019 (UTC)
 • Стосовно конкретно Волині. Голова облради сказала лише, що Волинь скаже своє слово 24.10.2019 року. Тобто ситуацію з Ковелем і Волинню залишаємо як є. Ковель - позиція "проти", Волинь - позиція ніяка.--NOSFERATU (обговорення) 10:48, 13 жовтня 2019 (UTC)
 • Почитав уважно дані новини в статті. Підтримки формули містами і областями, згаданими у статті - немає. Є лише небажання скликати сесії. Тобто де-юре позиція Волині, Закарпаття, Краматорська і так далі - ніяка. Якби вони скликали сесію, і там був би прийнятий закон, у якому було б сказано "ми підтримуємо дії президента по імплементації формули Штанмаєра" - тоді була б де-юре позиція "за". А так поки що - ніяка.--NOSFERATU (обговорення) 11:06, 13 жовтня 2019 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти зафарбовування. Категорично. Поточна карта наочно показує «густину» звернень. Якщо просто замалювати - не буде градацій і Чернігівська область дорівнюватиме Хмельницькій → сенс карти втрачено. --Fessor (обговорення) 18:51, 13 жовтня 2019 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти per Fessor. А підхід «якщо облрада прийняла рішення, то міста з таким самим рішенням прибираємо» підсилить негативний ефект нівеляції. --ReAlв.о. 20:14, 13 жовтня 2019 (UTC)
 • Уже можна зафарбовувати області. Уже достатня кількість областей проти. Якщо зафарбувати, на карті вийде пів-України проти формули. За лише Харків.--NOSFERATU (обговорення) 13:50, 18 жовтня 2019 (UTC)
  • Тобто? Будьте такі ласкаві, читайте репліки інших. Трьома рядками вище. --Fessor (обговорення) 14:12, 18 жовтня 2019 (UTC)
  • Те, що вони писали - застаріла інфа. Коли вони це писали, акції підтримували кілька областей. Зараз акції протесту підтримує пів-України.--NOSFERATU (обговорення) 11:14, 5 листопада 2019 (UTC)

Сили[ред. код]

У картці в розділі "Сили" вказані учасники акцій у Києві. Варто вказати по всій Україні та світі. Ніхто не бачив підрахунків, оцінок у авторитетних джерелах?--Trydence (обговорення) 08:17, 13 жовтня 2019 (UTC)

Сумніваюся, що хтось рахував. Усі мітинги, крім Києва, були доволі скромними. До того ж, власне, невідомо, скільки «з іншого боку». Я б взагалі переніс оці цифри до відповідних розділів, щоби збалансувати картку. --Fessor (обговорення) 20:06, 13 жовтня 2019 (UTC)

Лідери[ред. код]

@NOSFERATU: у нинішній ВР нема «однорідної» опозиції. ОПЗЖ дуже би здивувалася, якби їм сказали, що вони з ЄС координуються. Такі твердження обов'язково треба подавати з джерелами (ліпше - кількома).

@Бровар: бачите, що стається, коли у картці забагато вільного місця і довільно виписані поля? місце інстинктивно намагаються заповнити попри те, що усі віче відбуваються без партійної символіки. Є ідеї? --Fessor (обговорення) 12:58, 15 жовтня 2019 (UTC)

 • Так, але віче/а (не знаю як в множині) (зокрема віче 6 грудня 2019 року) закликали парламентські сили ЄС, Голос і Батьківщину підтримати протести і перейти в опозицію до Зеленського. Усі три партії підтримали протестувальників, серед них лише Європейська Солідарність в офіційній опозиції. Батьківщина не є в Опозиції до чинної влади, а за Голос - не знаю. Я хотів окрім Порошенка, ще й Тимошенко і Вакарчука додати у лідери опозиції, але власне рівень

їхньою опозиційності не знаю.--NOSFERATU (обговорення) 13:05, 15 жовтня 2019 (UTC)

 • Щодо ОПЗЖ, то вони офіційно не підтримали ці протести. Тобто щоб бути у цій статті, треба: 1) Офіційно бути в опозиції до чинної влади. 2) Підтримувати протести. Серед даних партій у ВР лише одна партія підпадає під ці дві категорії: Європейська Солідарність. Можливо ще Голос, але за цю партію не знаю.--NOSFERATU (обговорення) 13:10, 15 жовтня 2019 (UTC)
  То решту треба видалити з картки (як казав засновник Вікіпедії: «It should be removed, aggressively, unless it can be sourced»). Хоча Демсокира не пройшла до ВР, вони підтримують акцію. Якось усе заплутано виходить. --Fessor (обговорення) 13:40, 15 жовтня 2019 (UTC)
 • Лідерів Демсокири теж можна додати у статтю, але лідери «офіційної» опозиції у статті мають бути першими.--NOSFERATU (обговорення) 14:00, 15 жовтня 2019 (UTC)
Мені взагалі не дуже зрозуміло, чому ви називаєте лідерами протесту політичних лідерів, які не організовують ці протесту. Акції роблять РОК, Червоні лінії (Відсіч), Нацкорпус. Можливо більше, якщо врахувати 14 жовтня, з яким я ще не розібрався.--Trydence (обговорення) 18:26, 15 жовтня 2019 (UTC)

Примітки[ред. код]