Обговорення:Організація українських націоналістів революційна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Статистика відвідуваності сторінки «Організація українських націоналістів революційна»

Стаття дублюється. Є стаття ОУН(б)

1. Не робіть зі статті обговорення самої статті! Маєте щось доповнити фактично, по суті справи - доповнюйте, додаючи джерела. Ніхто не неамагається нічого очернити, це - енциклопедія, а не збірка суб'єктивних поглядів. 2. Організація офіційно називається Організація Українських Націоналістів Революційна, відповідно стаття з назвою "ОУН(б)" не відповідає реаліям сьогодення (її назва). --PatriotZP 15:36, 25 березня 2010 (UTC)

2. Народ, ну що за сміх такий - називати громадські організації чи навіть НЕЗАРЕЄСТРОВАНІ організації, як у цьому випадку, партіями? --PatriotZP 20:15, 9 травня 2010 (UTC)

3. де інформація про антисемітизм ОУН (б), вбивствах поляків і українців? Чому порушена нейтральність? (повз проходив)

Ставлення до національних меншин[ред. код]

Поки що є "10 липня 1941 року на нараді групи ОУН(б) обговорювалося питання відношення до національних меншин. Левицький пропонував часткове знищення євреїв, та Степан Ленкавський наголосив про прийняття усіх методів, які призведуть до повного винищення. Жанна Ковба. Історик мусить аналізувати... http://oun-upa.org.ua/articles/kowba.html" Треба розвинути тему. ще джерело Віталій Масловський. З ким і прото кого воювали українські націоналісти в роки Другої світової війни Cathry (обговорення)

Справа в тому що крім Ковби того протоколу за 10 липня з архіву здається більше ніхто не бачив. У вас є ще якесь джерело? Прохання чіткіше написати, що ця інформація походить від Ковби. --zmi (обговорення) 03:21, 18 січня 2014 (UTC)

Війна редагуваь[ред. код]

підстави видалення ?Cathry (обговорення) 20:12, 18 січня 2014 (UTC)