Обговорення:Переговори

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Обговорення:Перемовини)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Logo sociology.svg Стаття «Переговори» є частиною Вікіпроекту «Соціологія», який покликаний вивести соціологічний сегмент Вікіпедії на новий якісний рівень. Якщо маєте бажання створювати або покращувати статті пов'язані з соціологією, Ви також можете долучитися до проекту. Ласкаво просимо всіх!

Додавайте цей шаблон до усіх статей соціологічної тематики. Для цього розмістіть на сторінці обговорення статті цей код: {{Стаття проекту Соціологія}}

сумісного рішення???[ред. код]

Сумісний має значення compatible (англ.) або совместимый (рос.), а тут за сенсом має бути "спільного", тобто joint (англ.) або "совместного" (рос.)

Не повні синоніми[ред. код]

Перемовини — не синонім переговорів. Переговори, дійсно, — «дискусія, взаємне спілкування з метою досягнення сумісного рішення». А перемовини — це коли «бабка Гапка потринділа з бабкою Приською про нову касирку в сільпо». Наприклад, із СУМ-11: «ПЕРЕМО́ВИНИ, вин, мн., рідко. Те саме, що розмови. І пан Тибурцій, заздрощами повен, Німує серед людських перемовин І галасу гостей не поміча (Максим Рильський, Вибр.. 1937, 40).» Kozubenko (обговорення) 07:45, 5 червня 2019 (UTC)