Обговорення:Пероганич Юрій Йосипович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Корисні публікації[ред. код]

Самопіар[ред. код]

Пане Пероганич, будь ласка, утримайтесь від розширення цієї статті, самопіар не вітається у вікіпедії. З повагою,--Pozytyv (обговорення) 08:48, 25 серпня 2012 (UTC)

Якість, об'єктивність і верифікованість цієї статті від моїх правок лише покращується. Не бачу в цьому шкоди для Вікіпедії. --Perohanych (обговорення) 16:55, 26 серпня 2012 (UTC)
Якщо людина пише статтю про себе, то стаття в будь-якому випадку буде ненейтральною. Хто ж буде про себе писати погано?--Анатолій (обг.) 17:43, 26 серпня 2012 (UTC)
Не факт, трапляються ж мазохісти і вдови із гоголівського Ревізора :-) --Perohanych (обговорення) 17:48, 26 серпня 2012 (UTC)
Після останніх правок статті і простановки шаблону «Джерело» дійсно прийдеться займатися піаром, правда не лише у Вікіпедії, а й за межами, — просити журналістів, щоб написали підтвердження, що, наприклад, закінчив школу в Козарах, а не деінде, або сканувати і викладати у Вікісховище похвальну грамоту за восьмий клас. --Perohanych (обговорення) 18:04, 26 серпня 2012 (UTC)
Мені прикро шо виконавчий директор Громадської організації «Вікімедіа Україна» нехтує базовими принципами роботи вікіпедії, це дикість. Вікіпедія:Чим не є Вікіпедія

6.Не саморозкручування. Хоча ви можете писати про себе, чи про ті проекти, в яких ви глибоко залучені, пам'ятайте, що стандарти для енциклопедичних статей застосовні до таких сторінок так само, як і до будь-яких інших. Існує вкрай мало певною мірою відомих учасників Вікіпедії, які зробили істотний внесок у енциклопедичні статті про себе і власні досягнення, і, в більшості випадків, цей внесок був прийнятий після деяких суперечок. Створення надмірної кількості посилань на автобіографії неприйнятне.

Пане Пероганич, будь ласка, припиніть використовувати вікіпедію в особистих цілях. З повагою, --Pozytyv (обговорення) 20:47, 30 серпня 2012 (UTC)

Не припиню, бо моя особиста ціль у Вікіпедії — покращення якості цієї енциклопедії — повноти, достовірності, актуальності. Вам раджу прочитати ВП:Шпаргалка --Perohanych (обговорення) 05:43, 31 серпня 2012 (UTC)

Стаття має право на існування. Все таки виконавчий директор Громадської організації «Вікімедіа Україна», а не звичайний модератор и дописувач. Тим паче що є що написати. Вікі не лусне. Щодо об"єктивності - так ніхто ж не заважає іншим редагувати цю статтю, редагуйте, додавайте інформацію. --М-о-т-а-м-і (обговорення) 14:59, 31 серпня 2012 (UTC)

Значимість особи визначається посадою хіба що для президентів, міністрів і депутатів. для інших — зробленими значимими справами і їхнім висвітленням у медіях. До речі, Сью Гартнер — виконавчий директор Фонду Вікімедіа, увійшла в цьому році до топ 70 найвпливовіших жінок планети. --Perohanych (обговорення) 16:59, 31 серпня 2012 (UTC)
Мотамі, я ніде не писав, що стаття не має права на існування, не розумію для чого ви зводите дискусію. Я просто попросив пана Пероганича не розширювати статтю про самого себе. Крім того, що це виглядає трохи жалюгідно, це є нехтування духом вікіпедї. Тим паче дивно, що цим займається виконавчий директор вікімедії.. З повагою, --Pozytyv (обговорення) 19:39, 31 серпня 2012 (UTC)
Головний дух Вікіпедії — покращувати існуючі і створювати нові статті. Мої правки статті про себе на протязі останнього року зводяться лише до актуалізаці списку публікацій, в чому не бачу жодного криміналу. --Perohanych (обговорення) 19:55, 31 серпня 2012 (UTC)

Корецький Богуш, Потоцький Анджей (брацлавський воєвода)[ред. код]

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Якщо патрульні (Користувач:YarikUkraine) і надалі будуть так чинити, то що воно буде? Я розумію, що треба зацікавити багатьох, але аматорство повинне мати межу (себе до профі не зараховую). Дякую!!! З повагою - Бучач-Львів

Слава навіки Богу! Якщо мате на увазі перейменування тих статей, то див Вікіпедія:Іменування статей#Персоналії. --Perohanych (обговорення) 12:31, 18 вересня 2013 (UTC)

Христос ся Рождає![ред. код]

Що це?[ред. код]

Знайомство[ред. код]

Здоровеньки були :) --LZVT KKVSK (обговорення) 13:30, 5 жовтня 2019 (UTC)