Обговорення:Послуга

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

lv Економіка послуг і бізнес різні види допомоги фізичним та юридичним особам для компенсації. Наприклад, продаж товарів або поставка послуг покупцю, на відміну від виробництва товарів. Широке вид послуг є законним, фінансових, управлінських і т.д. поради. З економічної точки зору, структура послуг зазвичай позначається, як третинному секторі, на відміну від первинного сектора (видобуток сировини і сільське господарство) і вторинний сектор (виробництво).

Різниця між приватними і державних послуг. Приватні постачальники послуг є приватні особи та юридичні особи. Вони надають послуги іншим фізичним чи юридичним особам, а також громадських організацій. У свою чергу, надають державні послуги є держава чи місцеві державні установи. Вони, як правило, надають свої послуги для державних або муніципальних бюджетів. Наприклад, співробітники поліції, пожежних, медичних установ, освіту і т.д. установи надають свої послуги населенню безкоштовно. У ряді випадків, ці установи, передбачені законом, можуть зробити надання послуг для часткової оплати, таких як лікарні, навчальні заклади.

дефініція[ред. код]

дефініція першопочатково невірна — споживаються у процесі надання. як оплата, так і споживання можуть передувати, йти поруч (споживатися у процесі), чи навіть після. --Albedo (обговорення) 07:24, 19 квітня 2016 (UTC)

Все правильно. Послуги відрізняються від робіт тим, що послуги споживаються в процесі надання, а роботи залишають певний матеріальний результат.--Dgho (обговорення) 08:18, 19 квітня 2016 (UTC)