Обговорення:Регулярний вираз

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Розбіжності між POSIX та Perl[ред. код]

Я думаю потрібно додати інформацію про різницю у регулярний виразах для POSIX та Perl. Базові теж необхідні. --Tigga 19:29, 18 березня 2008 (UTC)

Звичайно, інформація про відмінності в реалізації регулярних виразів в різних мовах програмування, бібліотеках може становити інтерес для читачів. (шаблон будь ласка, не прибирайте) --vityok 08:49, 19 березня 2008 (UTC)

Виникають сумніви щодо правильності перекладу англійського слова pattern словом шаблон. Англійське template перекладається як шаблон і навпаки. Це слово не зустрічається в літературі про регулярні вирази. Англійське pattern перекладаєтсья як зразок.

Підтримка мов[ред. код]

Пропоную додати інформацію про те, що регулярними виразами неможливо описати діапазони літер алфавіту більшості мов. Наприклад, неможливо описати діапазон літер українського алфавіту на кшалт латинського [a-z], окрім явного перерахування усіх літер алфавіту, тому що вираз [а-яґєії’] також буде включати деякі літери російського алфавіту — ъ, ы, э. — Це написав, але не підписав, користувач 46.63.38.5 (обговореннявнесок).