Обговорення:Розумний дім

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Стоп плагіат[ред. код]

Пане Bunyk припиніть систематичний ПЛАГІАТ на багатьох сторінках по hi-tech інформаційним технологіям, вказуйте реально використані Вами джерела інформації. Спробуте підготувати й опублікувати хоч одну статтю у науковому фаховому виданні.
З повагою до Вікіпедії і її читачів --Antiplagiat (обговорення) 14:07, 29 травня 2019 (UTC)[відповісти]

@Antiplagiat: Пане Круковський, з поваги до Вікіпедії, пишіть на цій сторінці щось про сторінку розумний дім. --Буник (обговорення) 15:32, 29 травня 2019 (UTC)[відповісти]


Уточнюю. Пане Bunyk припиніть систематичний ПЛАГІАТ на цій і багатьох інших сторінках по hi-tech інформаційним технологіям, вказуйте реально використані Вами джерела інформації. Це стосується всього Вашого кластеру плагіаторів і вандалів в інших публікаціях. Спробуте підготувати й опублікувати хоч одну статтю у науковому фаховому виданні, для прикладу на тему "розумного дому", встановіть перші (історично) публікації за цією тематикою. Тоді скорочуйте. Це не Ваші винаходи, тому вказуйте джерела, звідки Ви взяли інформацію у перших 3-х абзацах:
Розумний дім (розумний будинок/ smart home, digital house) — будинок, дача або приміщення комерційного призначення (бутік, офіс, будь-яка установа), які мають якісні системи забезпечення та операційний multi-room. За допомогою останнього, функціонально пов'язуються між собою усі електроприлади будівлі, якими можна керувати централізовано — з пульта-дисплею. Прилади можуть бути під'єднані до комп'ютерної мережі, що дозволяє керувати ними за допомогою ПК та надає віддалений доступ до них через Інтернет. Завдяки інтеграції інформаційних технологій у домашні умови, усі системи та прилади узгоджують виконання функцій між собою, порівнюючи задані програми та зовнішні показники (обстановки).


Мультимедійний дисплей для керування розумним будинком Для визначення високо-технологічних особливостей приміщення також вживають терміни: intelligent building, smart-house, digital home.

Розумний дім створюється за допомогою професійного проектування та програмування компаніями, що займаються розробкою проектів smart-home. Програми, що вводяться до алгоритмів multi-room розумного дому, розраховані на певні потреби мешканців та ситуації, пов'язані із зміною середовища або безпекою. Особливістю smart-home є керування з пульта, на котрому людина може натиснути одну-єдину клавішу з метою створення певної обстановки. При цьому, сама система мульти-рум аналізує навколишню ситуацію та параметри усередині приміщення, та, керуючись власними висновками, виконує задані користувачем команди із відповідними налаштуваннями. Окрім того, електронні побутові прилади, встановлені у розумному будинку, можуть бути об'єднані у домашню Universal Plug'n’Play — мережу із виходом в Інтернет.
Щодо вказаного Вами Круковського - не відволікайте людей від роботи, не приставайте до них із своїм фарисейством і некомпетентністю.
З повагою до Вікіпедії і її читачів --Antiplagiat (обговорення) 19:32, 29 травня 2019 (UTC)[відповісти]

@Antiplagiat: Якщо ви навіть не вмієте подивитись список авторів сторінки, то може краще б вам не приставати до людей зі своєю некомпетентністю? --Буник (обговорення) 09:57, 30 травня 2019 (UTC)[відповісти]