Обговорення:Святий Миколай

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зауваження[ред. код]

В мене обривчаті і сумбурні знання і це не моя тема але може хто найде інформацію і доповнить статтю:

  • Його батьки довго не мали дітей і мати в молитвах обіцяла Богу, що якщо в неї народиться син, він посвятить себе богослужінню
  • Будучи немовлям він відмовлявся брати груди матері у пістні дні(!)
  • Про трьох дівчат можна доповнити про розову пахчоху чи чобіток(це з тієї опери і також використовується Кока-колою в реклаиних цілях)
  • За що його прозвали Угодником - за те що угодив Богові, там теж ціла історія, коли від дав пощочину єгипетському священнику на якихось там зборах за те що той пропонував рахувати Ісуса не Богом, а пророком
  • Також що йому була присвячена церква де він був похований.
  • Мощі були викрадені хрестоносцями і перевезені до іт. містечка Барі, там також ціла історія.--Kamelot 03:07, 1 грудня 2006 (UTC)
все це окрім Барі більше до легенд відноситься, історичних доказів бракує, я позбирав з англ., нім. та рос. вікі і намалював біографію. Був би вдячний за Ваші виправлення та доповнення. Можливо напишете щось про червоні посилання? Хочеться встигнути висунути статтю на голосування для головної на 18-19 грудня. Дивіться також. --Дід Панас 04:03, 1 грудня 2006 (UTC)

Прошу допомогти[ред. код]

  • Діоклетіан виголошує право на переслідування християн = насправді у іноземних вікі це називається Едикт (англ. edict) хотів би дізнатись чи це то саме, що й вердикт? Чи існує інший відповідник? --Дід Панас 23:06, 1 грудня 2006 (UTC)

Підписи зображень[ред. код]

Що то за підписи такі TODO? Цікаво шо то означає. Crystal Clear app amor.png Boduni 09:48, 9 грудня 2007 (UTC)

TODO[ред. код]

"Todo" - по-іспанськи "все". 89.21.77.161 17:17, 19 грудня 2007 (UTC)

Пусті розділи[ред. код]

Про заспокоєння шторму[ред. код]

Про трьох убитих[ред. код]

Дві легенди про Святого Миколая: Св. Миколай, будучи єпископом воскрешає трьох убитих хлопців. Давид, Джерард. Олія на дереві. Бл. 1500–1510. Національна Галерея Шотландії. Едінбург.

Про трьох полководців[ред. код]

Про повернення сина[ред. код]

Про помноження зерна[ред. код]

Про переборення Діани[ред. код]

W[ред. код]

Не зовсім в темі та що то є за титуляр «покровитель …країни» і за яким принципом ти ким він обирається? Пропоную того не вказувати лишивши виключно біблійні саги --Mr.Rivermen (обговорення) 19:24, 8 червня 2016 (UTC)

Окремо святий, окремо дарувальник[ред. код]

Святий Миколай - персонаж двоякий. Він - релігійний діяч (святий) і дарувальник. Напевно, більшість користувачів шукає не житіє християнського святого, а інформацію про Миколая-дарувальника. Чомусь мені здається, що статтю можна розділити на дві окремі: Святий Миколай (дарувальник) і Святий Миколай (чудотворець)--KioViy (обговорення) 09:47, 5 січня 2018 (UTC)