Обговорення:Синто

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Синтоїсти[ред. код]

Shinto1.png Цей користувач є синтоїстом.

Усім адептам даної релігії рекомендуємо шаблон: {{Синтоїст}}


Сінгон[ред. код]

А відрізняється Синто від буддистської течії Сінгон? Щось не розумію. Я пишу статтю Уесіба Моріхей і в моєму джерелі там ці обидви назви. Серед течій буддизму побачив Сінгон.(http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%91%D1%83%D0%B4%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%BC&action=edit&section=3) Дякую за відповідь.--Sfajrat 21:30, 3 листопада 2006 (UTC)

  • В принципі відрізняється. Сінгон це течія езотеричного буддизму з Китаю. А синто це тубільна японськ релігія. До 1868 року Синто і буддизм існували синкретично - разом. Буддистські монахи виконували функції синтоїстських священників і читали молитви синтоїстським богам. Синто було інкорпороване до буддизму, але ніколи з ним не зливалося у одну релігію. Після рестварації Мейдзі (1868) синто і буддизм були чітко розділені урядом на дві окремі релігії. Однак такий поділ наврядче існував у головах тогочасних простих японців.
  • О-сенсей Уесіба жив поруч із синтоїстськими святилищами Кумано і сінгонськими храмами Коя-сан. В Японії більшість буддистських храмів опікувалися святилищами дзіндзя, тому не буде помилкою казати що він жив поруч із святилищами сінто і буддистськими храмами. До сьогодні в Японії традиційним є сусідство ситоїстських і буддистських архітектурних ансаблів.--Alex K 14:44, 6 листопада 2006 (UTC)

Назва[ред. код]

А чому Синто, а не Сінто? Хіба японською не んとう?--セルギイОбг. 14:03, 4 червня 2009 (UTC)

Правило дев'яткиҐондон Ґондонович ґондоно (обговорення) 14:13, 5 травня 2013 (UTC)

Міфологія[ред. код]

В статті майже нічого нема про міфологію, обряди, суть релігії. Стаття на рівні стабу. Додали б інформацію з інших розділів. CickSlowUnion (обговорення)