Обговорення:Служба безпеки ОУН (б)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Статистика відвідуваності сторінки «Служба безпеки ОУН (б)»

Фізичні «чистки» повстанців з боку СБ[ред. код]

Інформацію про «чистки» повстанців з боку СБ можна знайти в кожному авторитетному джерелу про діяльність СБ ОУН. Тому ця цитата є дуже необхідна в тексті статті. Негативною стороною діяльності Служби безпеки УПА стали неадекватні оперативній обстановці фізичні «чистки» повстанців, котрі знекровлювали повстанський рух та полегшували його розкладення радянськими силовими структурами. Додано джерело про чистки.Slav (обговорення) 20:20, 30 серпня 2017 (UTC)

Хронологія терору[ред. код]

Чи доцільно поміщати в статтю про СБ ОУН хронологію террору ОУН ще до моменту створення оунівської СБ? Хронологія терору ОУН повинна бути в статті про ОУН, а в статті про СБ ОУН можна тільки вказати, що оунівці отримали певні навики розвідувальноі діяльності, в тому числі, під час підготовки та виконання терористичних актів.--Slav (обговорення) 03:34, 15 листопада 2014 (UTC)

Підміна понять[ред. код]

Уже вкотре спостерігаю підміну формулювання попри те, що в джерелі написано по іншому.

Терор проти радянських силових органів на Опір проти терору радянських силових органів. Нагадую, що матеріал називається Індивідуальний терор СБ ОУН(б) проти радянських силових органів на території Волині та Полісся (1945−1951 рр.). Тобто мова саме про терор СБ ОУН (б) проти радянських силових органів. У розділі матеріал з вищеназваного джерела. Хочете змінити назву розділу, тоді розширюйте розділ і додавайте інші джерела.

Постійно видаляються Проблема терористичної діяльності ОУН на регіональному рівні вивчена недостатньо це останній абзац з джерела. Терор — один із методів боротьби СБ ОУН(б) проти співробітників радянських силових органів на території Волині та Полісся. Його завдання полягали у фізичному знищенні ворога, залякуванні, демонстрації сили оунівського підпілля. - це перший абзац висновків, просто скорочений й оптимізований. Хочете дослівно його приводити - будь ласка. Але нащо ж видаляти?--Ragnarok (обговорення) 20:45, 24 липня 2013 (UTC)