Обговорення:Ступка Богдан Сильвестрович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікіпедія:Проект:Кінематограф
Вікіпедія:Проект:Кінематограф Ця стаття є частиною Проекту:Кінематограф, метою якого є створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані з кінематографом. Якщо ви хочете допомогти проекту, то можете відредагувати статтю, до якої належить це обговорення, або відвідати сторінку проекту, де зможете, крім іншого, приєднатися до проекту та взяти участь у його обговоренні.
??? Цю статтю ще ніхто не оцінив за шкалою оцінок статей Проекту:Кінематограф.

Про астероїд[ред. код]

астероїди відкривають вночі а не вдень. Тому правильно - "в ніч на 67-тій день народження" чище якось. Юрій Іващенко.

Дякую! Виправив. --Amakuha 17:27, 28 березня 2014 (UTC)

Фото[ред. код]

Будьласка, замініть хто-небуть це вото на нормальне, у смокінгу! Бо на цьому він схожий на... ну, ви самі бачите!

Untitled[ред. код]

А что, в русских фильмах Богдан Сильвестрович не снимался? — Це написав, але не підписав, користувач 211.30.119.21 (обговореннявнесок).

Сподіваюсь, дав одповідь на ваше питання. Якщо ви мали на увазі рос. режисерів.--A l b e d o ® 22:26, 15 лютого 2007 (UTC)

Я візьмуся переписати, чи, пак, написати статтю. В роботі не ставлю, бо це злежно від часу.--A l b e d o ® 18:33, 14 лютого 2007 (UTC)

Felixum8888 20:08, 7 серпня 2011 (UTC) Панове, фільмографія непристойно неповна. Будь ласка, займіться хто-небудь. Може, й у мене буде час... Ще допоможіть скласти перелік театральних робіт!!!

Місце народження[ред. код]

Панове, за що мої редагування обізвано вандалізмом? Дистрикт Галичина створений 1 серпня 1941 року, а Ступка народився 27 серпня. Отже він народився в дистрикті!!! З повагою, --Zheliba (обговорення) 05:58, 23 липня 2012 (UTC)

і якими міжнародними договорами були визнані ці дистрикти? Крім того прапорці з свастикою на сторінці - це блюзнірство і неповага не тільки до оточення а і до самого себе.
При чому тут договори. Є історичний факт. Давайте тоді Напишемо, що Ступка в Польщі народився, адже Ліга націй та більшість країн світу 1941 року не визнали приєднання Галичини до СРСР! З повагою, --Zheliba (обговорення) 12:04, 23 липня 2012 (UTC)
Я з дуже великою обережністю розглядаю історичні факти. І як кажуть історичних фактів купа -в кожного історика вони свої. Як ви обурено згадуєте, ніхто не визнав і загарбання Польщі Німеччиною. Тому це не така вже і неправильна теза. Але що за манія додавати третій рейх та його прапорці зовсім не туди, де це потрібно? Ми ж пишемо українську Вікі і інтерпретуємо історичні факти з погляду української історії і для українців. От виходячи з цього і слід додавати "факти". Zmi007 (обговорення) 12:32, 23 липня 2012 (UTC)
Це історичний прапорець. Що пороби, коли це факт. Історія повинна факти вивчати, а не бути цнотливою панянкою. Отже, де народився Ступка??? З повагою, --Zheliba (обговорення) 06:36, 24 липня 2012 (UTC)
А хто сказав, що обов'язково треба ставити прапорці?--Анатолій (обг.) 15:51, 23 липня 2012 (UTC)