Обговорення:Суперечки щодо вакцинації

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Нейтральність[ред. код]

Стаття не дотримується нейтральної точки зору, наводячи плюси від вакцинації і проблеми, при її відсутності. Наразі, текст читається як агітація.

  • Стаття не наводить причин, чому від вакцинації люди відмовляються, не наводить ускладнень при їх масовому висвітленню в ЗМІ.
  • Стаття не висвітлює також гіпотез експерименту над людьми (в країнах, що розвиваються), тоді як це один із факторів таких відмов.
  • Стаття не перераховує гучних випадків смерті, бодай з якимось поясненням. — Alex Khimich 09:00, 21 березня 2017 (UTC)

Стаття однобічна і глибоко заангажована.[ред. код]

показана позиція тільки пропагандистів тотальної вакцинації Mp5hk (обговорення) 20:22, 26 травня 2017 (UTC)

-ДО 2010 року в Україні НЕ БУЛО ЖОДНОГО ВИПАДКУ ПОЛІОМІЄЛІТУ. ДУЖЕ шкода тих дітей, які захворіли (назавжди!), а батькам показали відмову від вакцинації поліомієліту написану самими ж батьками.


-У вільній Америці(США) батькам дають підписувати такі папери і суми при відмові вакцинації власних дітей, що 99% батьків проходять з дітьми необхідну вакцинацію.


-У ВВ війні(як кажуть 2-ій СВІТОВІЙ), щонайменше третина усіх поранених померла від анаеробної інфекції, з якою зараз боряться методом вакцинування.

ІНША СПРАВА, що необхідно ЧІТКО ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ, ПОКАЗІВ та ПРОТИПОКАЗІВ до КОЖНОЇ конкретної вакцинації! ПРАВИЛ ВВЕДЕННЯ теж! Як і питання якості самих вакцин...(забув про це, перепрошую) Тому, не "являючись" особисто прихильником вакцинування(!), особливо деяких видів(!) - вимушений визнати їх необхідність із "скрипінням в душі"!

Якщо стаття одобічна, спробуйте дописати будь ласка @Mp5hk: з АД другу половину, яка відображатиме другу сторону ситуації.

З повагою Всевидяче Око (обговорення) 14:14, 12 січня 2018 (UTC)