Обговорення:Третій Рейх

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Círculos Concéntricos.svg
Стаття «Третій Рейх» входить до спільного для всіх мовних розділів Вікіпедії списку необхідних статей.
Її покращення й доведення до статусу вибраної є важливим напрямком роботи проекту.
Рік 2010 2011 2012
Переглядів 9232 14832 21527

Загальна тема[ред. код]

Не розумію чому зображення не працює. Ось пряме посилання http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/c/cd/20_Deutschmark_note_3rd_Reich.jpg

Додаю 20_Deutschmark_note_3rd_Reich.jpg але нічого не з'являється--Станіслав 10:24, 8 січня 2007 (UTC)

В імену значиться en, значить воно на цій льоакльній вікі. І все.--A l b e d o ® 19:53, 8 січня 2007 (UTC)

А значить ви не можете вирішувати, що з вилученого вами є «надлишковою деталізацією», а що «коротким оглядом». Я повертаю інформацію.--Vassilios de Veritas (обговорення) 20:08, 8 червня 2012 (UTC) До того ж, інформація у вступі була написана спеціально для вступу, скорочено, у такому вигляді їй немає місця у інших розділах статті. --Vassilios de Veritas (обговорення) 20:40, 8 червня 2012 (UTC)

Ви можете, пояснити, що у вступі про Третій Рейх робить інформація про Олімпійськи ігри, кінематограф та Гітлер'югенд? Який звязок між олімпійськими іграми та «Німеччина почала робити все більш агресивні вимоги, на які Франція та Великобританія відповіли політикою умиротворення, йдучи на поступки режимові»? В такому вигляді стаття не читабельна, вступ розмиває текст статті, тоді як має давати визначення предмету статті. Не використовуйте поганий варіант англійської статті, як зразок. Подивіться на інші подібні статті, або як вона виглядає у інших розділах. --Geohem 09:43, 9 червня 2012 (UTC)
Фраза про олімпійські ігри не дуже важлива, але чи вилучення цього речення впливає на якість вступу, бо з ним «він нечитабельний»? Це речення має якусь чарівну здатність робити тексти нечитабельними? А як щодо речення про Курськ і Сталінград, чого це раптом Німеччина перестала бути спроможною протистояти Червоній армії, хоча тільки-но була під Москвою? І англійський варіант найкращих з тих, що я бачив. Щодо кінематографу, то ви кривите. Не кінематограф, а пропаганда. Фраза про агресивні вимоги показує що призвело до аншлюсу та інших конфліктів, без неї Німеччина РАПТОВО анексувала Австрію. Від цього текст став читабельнішим?
Та навіть після вашого першого редагування, коли ви перенесли чверть вступу у інші розділи, все одно цей вступ більший ніж більшість вступів у історичних статтях в нашій Вікіпедії, чому ж ви і далі його не порізали? Чого ви взагалі його ріжете, якщо у вас з аргументів лише суб'єктивне «стаття не читабельна із-за кількох речень»? Якщо ж ви змінили дату на 7, то хоча б напишіть що в силу підписаний договір вступав 8. Або пишіть вступ з самого початку, або не перетворюйте цей на інваліда. Що це за тяп-ляп патрулювання? Тепер мені доведеться інколи навідуватися у ваш Внесок, тому що якщо ви і всі інші статті так патрулюєте, українська Вікіпедія у небезпеці.--Vassilios de Veritas (обговорення) 07:18, 10 червня 2012 (UTC)
Я нічого не зобовязаний дописувати в статті, я виправляю помилки дупущені при перекладі чи внесені іншими користувачами. Величезні вступи - це ваша особиста естетика, з якою я можу не погоджуватись, і правити на власний розсуд.--Geohem 09:51, 10 червня 2012 (UTC)
Якщо виникає конфлікт між користувачами, вони повинні аргументувати свої позиції, чого ви не зробили. «Величезний вступ» це ваша суб'єктивна думка, і ваші редагування не зробили його значно коротшим, але вплинули на його якість. Звісно, ви можете редагувати статтю як завгодно, але не забувайте, що ви також можете бути звинувачені у вандалізмі і заблоковані. --Vassilios de Veritas (обговорення) 13:03, 10 червня 2012 (UTC)

Прапор[ред. код]

Прапор зі свастикою не був єдиним прапором третього рейха до 1935 року. До 12 березня 1933 року користувалися тим же прапором, що і Веймарська республіка (як і сучасна Німеччина) - чорний-червоний-золотий. Потім, з 12.03.1933 та до 15.09.1935, було два прапори одночасно: прапор Другого рейха (чорний-білий-червоний) та прапор зі свастикою. І тільки з Законом про прапор рейха від 15 вересня 1935 року прапор зі свастикою став єдиним прапором нацистської Німеччини. Доречі, скасовано цього закону було набагато пізніше за капітуляцію Рейха - лише 20 вересня 1945 року, Першим законом Союзницької контрольної ради ("Стосовно скасування націонал-соціалістичного права"). --Alexmagnus (обговорення) 21:33, 31 травня 2015 (UTC)

н[ред. код]

Сьогодні є частиною[ред. код]

Не впевнений щодо цієї частини. Тепер я забрав згадки про Ґернсі й Джерсі, бо вони не були частиною Третього Р(а, е)йху. Проте подаю на розгляд включення згадок про Україну (Західна Україна/Східна Галичина була частиною Ґенерал-Ґубернаторства) та Білорусь (східні частини Бецірку Біалісток є тепер частиною Білорусі).--Adûnâi (обговорення) 05:55, 17 листопада 2016 (UTC)

фашизм/нацизм[ред. код]

скажіть, чому так склалось, що всі всюди говорять про фашизм, тоді як фашизм був у італії а у німеччині був нацизм? чому термін нацизм такий маловживаний? чи я якісь не ті книги читаю?

Тому що «совок бєссмєртєн», з чим вас вітаю! --Д-D (обговорення) 12:43, 12 вересня 2017 (UTC)