Обговорення:Україна на літніх Олімпійських іграх 2020

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця стаття є частиною Проєкту:Український спорт (рівень: невідомий)
Вікіпедія:Проєкт:Український спорт Мета проєкту — створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані Спортом в Україні. Ви можете покращити цю статтю, відредагувавши її, а на сторінці проєкту вказано, чим ще можна допомогти. Учасники проєкту будуть вам вдячні.
??? Цю статтю ще ніхто не оцінив за шкалою оцінок статей Проєкту:Український спорт.
Чим допомогти:

Ліцензії[ред. код]

Lviv 97 Вітаю! Не підкажете, що окрім Алтухова ніхто ліцензії не здобув в Угорщині? От хоча б Людмила Лузан, чи її дистанція не є олімпійською?

Окрім того, я сумніваюся у здобутті ліцензії Байло.--Yasnodark (обговорення) 14:38, 17 травня 2021 (UTC)

Доброго дня, ліцензію завоював лише Алтухов, Людмила Лузан участі у цих змаганнях не брала, на її дистанції виступала Людмила Бабак. Це робиться для того, щоб більша кількість спортсменів змогла поїхати на змагання, а оскільки Лузан уже кваліфікувалася у двійці, у цьому не було змісту. І наскільки мені відомо, якщо країна має ліцензію у двійці, або четвірці, вона може виставити спортсмена в одиночних змаганнях, так було на попередніх іграх. А на рахунок Байло, вона справді може не поїхати на ігри, їй запрошення може дати лише трьохстороння комісія, оскільки за спортивним принципом вона не кваліфікувалася. --Lviv 97 (обговорення) 16:09, 17 травня 2021 (UTC)
Насправді Лузан не лише брала участь в цих змаганнях, але й ще завоювала найбільше серед українців медалей та мабуть, там ліцензії не розігрувалися.--Yasnodark (обговорення) 13:09, 18 травня 2021 (UTC)
Вона завоювала ці медалі на етапі Кубка світу, що йшов одразу після Європейської кваліфікаційної регати, якщо вас більш детально цікавлять усі ці результати, на сайті Федерації каное України це все дуже детально висвітлюється. --Lviv 97 (обговорення) 04:15, 19 травня 2021 (UTC)
Lviv 97 я гадав, що це все був один етап у Сегеді, проте коли дивився трансляцію між олімпійськими дистанціями та наступними неолімпійськими різниці я не побачив, хоча зараз бачу їх титрують по-різному: https://www.youtube.com/results?search_query=2021+ICF+Canoe-Kayak+Sprint+World+Cup+Szeged+Hungary+%2F+Day+2%3A+Finals та https://www.youtube.com/watch?v=_O8g8D22UEI . Мене б цікавила сама табличка повних результатів Євровідбору. Хоча боюся боягузливі японці знову турнір запорять: геть не розумію, яка небезпека від 20 тисяч ізольованих представників делагацій, що усі прибудуть вакциновані та за повної відсутності іноземних глядачів та японців, що з похмурими обличчями масками будуть розсіяно сидіти на трибунах і плескати в долоні. Краще б зазделегіть Мок запланував резервні міста, приміром Пекін та Париж, де є не лише усі об'єкти, а ще й олімпійські селища.--Yasnodark (обговорення) 13:32, 19 травня 2021 (UTC)
Як на мене, те, що ігри відбудуться сумнівів не викликає. Надто великі фінансові витрати, і можливі втрати, а переносити на ще один рік немає сенсу, їх тоді вже просто відмінять. Без якогось вагомого форс-мажору ніхто на думку японців, про відміну ігор, зважати не буде. А на рахунок євровідбору, по посиланню можете знайти інформацію: https://ukraine-canoe.org/novyny/mizhnarodni/tokio-2020-ukrajinski-vesluvalniki-zavershili-evropejskij-vidbir-ale-prodovzhat-borotbu-za-olimpijski-litsenziji-na-svitovomu-vidbori.html --Lviv 97 (обговорення) 15:00, 19 травня 2021 (UTC)
Lviv 97 по велоспорту є питання по кейріну, тому 4 чи 5 ліцензій - ще невідомо. В чотирьох я Беломоіну вже рахував, а от чи рахувати Басову - не факт.--Yasnodark (обговорення) 16:32, 22 травня 2021 (UTC)
Lviv 97 Вітаю! Можете дати посилання зі складом важкоатлетів на ОІ, точно їде Конотоп, а не Лисенко, що вище в рейтингу? У Зайцева є ліцензія? --Yasnodark (обговорення) 12:59, 12 червня 2021 (UTC)
Привіт, я посилався на англійську версію Вікіпедії - https://en.wikipedia.org/wiki/Weightlifting_at_the_2020_Summer_Olympics_–_Qualification. Ось офіційний рейтинг важкоатлетів - https://www.iwf.net/qualif2/menu/. --Lviv 97 (обговорення) 13:09, 12 червня 2021 (UTC)

Легкоатлети[ред. код]

Andrii Grebonkin Вітаю! Можете дати посилання на виконання на виконання Гаврилюком та Перевозниковим нормативів? Також не знаєте, що за 23 підтверджених ліцензій маються на увазі у жінок? Бо я без підвислих потенційних на кшталт Килипко, стільки не нарахую. Навіть з доданими Голодною і Ткачук - всього 22. І це якщо рахувати 4 естафетниць, хоча насправді рахувати більше трьох не варто. Бо Ткачук і Рижикова точно в обоймі, це якщо не рахувати новоспечену маму Ляхову, яка традиційно раніше бігала й естафету. Тобто 4+2 - це вже максимум. Прошу відповісти--Yasnodark (обговорення) 15:06, 9 червня 2021 (UTC)
Yasnodark, вітаю та відповідаю!
Про норматив Гаврилюка - тут. Про норматив Перевознікова - тут. Щодо 23, то це кількість олімпійських нормативів, що виконані на сьогодні жінками: 22 індивідуальних + 1 командний для жіночої естафети 4×400 метрів. Всі вони вказані у статті в розділі про легку атлетику. Зважаючи на те, що у нас шестеро скороходок, які виконали нормативи на «двадцятці», а поїхати можуть лише троє, то індивідуальних нормативів реально 19. Зважаючи на це, цифру 23, певно, слід змінити на 20 (якщо з командним естафетним нормативом) або на 19 (якщо без нього). Andrii Grebonkin (обговорення) 18:29, 9 червня 2021 (UTC)
Andrii Grebonkin Дякую дуже за метальників, проте ви помиляєтеся щодо кількості ліцензій: НОК завжди вказує кількість в межах квоти, а кількість тих, хто виконав норматив. Поіменно я зараз нарахував 19 осіб (3 марафон, 3 ходьба, 1 800м, 2 бар'єри, 3 висота, 2 інші стрибки та 4 метання) + естафета (4), отже 23 є, і ми і НОК рахуємо по людях, а не по ліцензіях. Тобто навіть менше ніж могло бути, я вчора прорахувався, а ви рахували по-іншому. Той хай залишається 23, бо можна ставити і 24 (20+5). А от з чоловіками недобір виходив, одного молотобойця додав до кількості...--Yasnodark (обговорення) 13:26, 10 червня 2021 (UTC)
Yasnodark, принципових заперечень не маю. Andrii Grebonkin (обговорення) 08:40, 11 червня 2021 (UTC)
Andrii Grebonkin Не знаєте, чи збираються багатоборці на якісь старти і що там з іншими естафетами? Як буде час відповісте--Yasnodark (обговорення) 13:26, 10 червня 2021 (UTC)
Yasnodark, наші естафетники поїдуть до Ерзурума на чемпіонат ABAF з естафет — подивимось. На наше представництво у десятиборстві, чесно кажучи, не сподіваюсь - надто високий олімпійський норматив (8350 очок) як для наших. За рейтингом наш Олексій Касьянов (єдиний потенційний претендент на участь в ОІ) зараз 46-й, а треба бути принаймні 24-м. У жінок ситуація більш оптимістична. Найкращий потенціал потрапити на Ігри за рейтингом має Дарина Слобода (вона зараз 27-ма). Певно, що для наших жінок останньою надією добратись на Ігри буде національний чемпіонат, що проходитиме у Луцьку 18-20 червня.Andrii Grebonkin (обговорення) 08:40, 11 червня 2021 (UTC)
Andrii Grebonkin дякую, що дали естафетну надію, Хоча треба багато їздити на старти, а не сподіватися на останній шанс. Наші чоловіки за часом в топ-16, а за рейтингом та вдачею — бозна-де. А от з багатоборцями розчарували: 2-3 тижні назад Слобода була 20-ю, а у Шух 26-27-ю, а тепер жодна не квоті, відповідь та сама: треба не економити на стартах. Тож єдиий шанс - виконати норматив чи десь бути в призах. Хоча зважаючи на подвиги Мусієнка, Семенової чи Гаврилюка, то надія вмирає останньою. Той же Перевозников був тоді 29-м, а Голодна останньою прохідною. Зараз подивлюся, чи не випали так само квотні ліцензії в Килипко, Смелика, Миколенко, Мазура, 2 ходоків та третьої молотобойки.--Yasnodark (обговорення) 13:22, 11 червня 2021 (UTC)
Ніби поки є, а з Шуть я або щось наплутав, або купа наметала, ніби була в квоті.--Yasnodark (обговорення) 13:36, 11 червня 2021 (UTC)
Що розповісте про шанси Нікітіна з Бондаренком (він взагалі тренується?)? Так само Главан? Гладійчук по силах норматив? Стрибуни в довжину усі б поборолися за медалі та норматив захмарний, чи знову пролетять усі троє? Невже Шаматрін з Плотіциною не потраплять? Таке враження, що нормативи беруть зі стелі. Те саме з 10000 метрів - ніби ж непогані результати, а чоловіки навіть не рейтингуються. За Прищепу не боряться, бо вересень і липень - майже те саме? Як буде час відповісте до початку ЧУ.--Yasnodark (обговорення) 13:22, 11 червня 2021 (UTC)