Обговорення:Українська діаспора

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Я трохи поправив статтю. І загалом замінив слова яких немає в орфографічному словнику української мови (ми ж на українській літературній мові пишемо, так ?). І прошу, якщо редагуєте статтю, то хоч перевіряйте в словнику наявність слів, навіть якщо ви до них звикли.--Головешко Ігор 08:05, 22 жовтня 2009 (UTC)

Ніколи не зустрічав "Дефиниція", лише "дефіниція".


діалект котрої з діаспор?

Ніякий! Плутання «и» та «і» на клявішах Macintosh та Windows! Дякую!

>>Чому замість Дефініція не написати українське Визначення?


>>Добра ідея Woollymammoth 15:45, 16 серпня 2006 (UTC)

Діаспора - це люди, які емігрували з України. Але якщо йдеться про Брестську область Білорусії чи Лемківщину, - то українське населення там не є діаспорою, адже живе на цій території споконвіку! Отже потрібно визначити межу між діаспорою і корінними жителями, поневоленими всякими загарбниками. Tomahiv

У статті Діаспора дається детальне пояснення неоднозначності цього терміну. Можливо це не зовсім точно, але під українською діаспорою зараз найчастіше розуміють всіх українців поза Україною. Гадаю, що цілком достатньо дати у статті пояснювання умовності терміну "діаспора". --Yakudza -พูดคุย 15:03, 15 лютого 2007 (UTC)
справді, слово діяспора, є український відкповідник розсіяння, застосовний до населення поза межами Батьківщини. Незалежно від нації/етносу. А в декого вони звуться Соотєчєствєнніки. [якщо не помиляюсь, слово розіяння/діяспора можна зустріти й на сторінка Євангелія у тому значенні]--A l b e d o ® 18:52, 26 березня 2007 (UTC)