Обговорення:Український ПЕН

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Залишено Ця стаття — колишній кандидат на вилучення, що була залишена.

Пояснення причин і відповідне обговорення ви можете знайти на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/26 серпня 2018.

Повторне виставлення статті на вилучення без ґрунтовних підстав для перегляду попереднього рішення може вважатися порушенням ВП:НДА.

@Стефанко1982, продивіться, будь ласка, статтю ще раз. Що там не так? Не вдається прибрати відмітку "рекомендовано до видалення".. Може неправильно вказані посилання? Дякую.

Цю статтю патрульним було поставлено на швидке видалення. Я її перевів на повільне вилучення з обговоренням. Там більшість голосів за залишення. Тепер потрібно чекати коли хтось з адміністраторів підіб'є підсумок обговорення і забере шаблон про видалення. Я не можу, бо номінував статтю. Наберіться терпіння.--Стефанко1982 (обговорення) 05:07, 14 вересня 2018 (UTC)

У Вас часом немає інформації про членів ПЕН-клубу. Було б чудово додати найвідоміших до статті, і створити категорію «Члени Українського ПЕН-клубу».

@Lina Machulska: може стаття повинна називатися Український ПЕН-клуб (див:ПЕН-клуб)? --Стефанко1982 (обговорення) 07:33, 15 вересня 2018 (UTC)

@Стефанко1982: Ми би хотіли відійти від назви ПЕН-клуб, тому вирішили відразу прибирати слово "клуб".

@Lina Machulska:, зрозуміло. Можливо, Ви помітили, що статтю залишили. Я поступово проаналізую наявні джерела, а згодом пошукаю інші. У Вас немає списку членів ПЕНу?--Стефанко1982 (обговорення) 15:06, 15 вересня 2018 (UTC)

@Стефанко1982: Дякую дуже за допомогу. Список членів ПЕНу є, ось за цим посиланням Члени ПЕНу