Обговорення:Чеботару Андрій Миколайович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Порушення авторських прав у статті Чеботару Андрій Миколайович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Чеботару Андрій Миколайович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://andrey-chebotaru.com/ru/about/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Чеботару Андрій Миколайович.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Чеботару Андрій Миколайович, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --176.122.91.93 09:47, 11 жовтня 2018 (UTC)