Обговорення:Череп-Пероганич Тетяна Павлівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Певно ніхто не напише про улюблену дружину краще за чоловіка, але читач має право про це знати.--Anntinomyобг 19:35, 8 липня 2019 (UTC)

Дякую за комплімент і оцінку стану відносин в нашій сім'ї. Однак зауважу, що шаблон КОІ ставиться в статтю, якщо до неї є конкретні зауваження щодо порушення нейтральної точки зору. Тому, якщо не хочете зіпсувати настрій моїй дружині :) , приберіть, будь ласка, цей шаблон, або надайте конкретні зауваження щодо ненейтральності викладення матеріалу. --Perohanych (обговорення) 06:31, 9 липня 2019 (UTC)
конфлікт інтересів очевидний і нікуди не дінеться поки статтю не переглянули редактори, які не мають стосунку до особи, щоб визначити чи зміст відповідає політикам та правилам. не берусь за цю роботу, оскільки опосередковано теж маю коі. Можливо, варто зробити запит на рецензію.--Anntinomyобг 08:39, 9 липня 2019 (UTC)
Зробив Вікіпедія:Запити на рецензію#Череп-Пероганич Тетяна Павлівна. --Perohanych (обговорення) 07:25, 10 липня 2019 (UTC)

Щодо шаблону {{КОІ}}[ред. код]

Перенесено із Обговорення_користувача:Olvin

Шаблон КОІ не прикрашає статтю. І сам писав, що в статті відсутні будь-які оцінки, є лише голі факти. То ж про яку ненейтральність йдеться? Чи може це просто недружній випад? --Perohanych (обговорення) 10:46, 16 липня 2019 (UTC)

@Perohanych: Шаблон повідомляє про конфлікт інтересів у статті. Читачі мають про це знати. А прикрашає він статтю, чи ні - то Ваша суб'єктивна оцінка.
Звісно, оскільки у Вас конфлікт інтересів, то Ви не в змозі подивитися на ситуацію відсторонено. І будь-які дії, які Вам чомусь не подобаються, Ви вважатимете ворожими. --Olvin (обговорення) 10:57, 16 липня 2019 (UTC)
Якщо Ви, наприклад, одесит і любите своє місто, то у будь-яких Ваших правках статей про Одесу є конфлікт інтересів? --Perohanych (обговорення) 11:02, 16 липня 2019 (UTC)
@Perohanych: Можливо. Саме тому я не пишу статті про Одесу. І не пишу про організації, на які я працюю (хоча за критеріями значимості статті про них написати можна). --Olvin (обговорення) 12:13, 16 липня 2019 (UTC)
Як на мене, це не робить вам честі, адже ніхто повніше за Вас не може описати ці організації, не знайомий із публікаціями про них. --Perohanych (обговорення) 12:23, 16 липня 2019 (UTC)
@Perohanych: Мої погляди на чесноти дещо відрізняються від Ваших. Таке буває. --Olvin (обговорення) 17:25, 16 липня 2019 (UTC)
Авжеж, писати про астрофізику, воно безпечніше, і ні з ким жодних конфліктів. :) --Perohanych (обговорення) 09:34, 17 липня 2019 (UTC)
Про КОІ може свідчити ненейтральна оцінка, тенденційний підбір фактів. Є таке у статті? --Perohanych (обговорення) 11:05, 16 липня 2019 (UTC)
Про конфлікт інтересів свідчать Ваші стосунки. А в тенденційному підборі фактів, і в однобоких оцінках конфлікт може виявлятися. Я вашу жінку не знаю, тож не можу сказати як там підібрано факти: тенденційно чи ні. Якби були незалежні вторинні джерела, можна було б якось оцінити за ними. Але їх нема. А конфлікт інтересів, вочевидь, є. Красива стаття про вашу жінку Вам важливіша за якусь там нейтральність у Вікіпедії. --Olvin (обговорення) 12:13, 16 липня 2019 (UTC)
Нейтральність статті дня мене важлива, саме тому я збираю в ній лише факти. А для їх осмислення і оцінки потрібен час. Можливо це зроблять прийдешні покоління. --Perohanych (обговорення) 12:20, 16 липня 2019 (UTC)

Джерела щодо жіночих форм[ред. код]

Пане @Perohanych:'у, ви скасували деякі мої редагування бо «джерел, де б її так називали, немає». Особисто для вас, аби уникнути непорозумінь подаю список тих форм, які ви були видалили:
Дякую, NachtReisender, поправте, як вважаєте за потрібне. Заодно прошу переглянути статтю на предмет дотримання ВП:НТЗ та залишити Вашу думку тут: Вікіпедія:Запити на рецензію#Череп-Пероганич Тетяна Павлівна --Perohanych (обговорення) 15:09, 1 вересня 2019 (UTC)
Perohanych, щодо останнього редагування: перепрошую, схоже, я не так зрозумів ваше «поправте, як вважаєте за потрібне». —NachtReisender (обговорення) 16:03, 1 вересня 2019 (UTC)
Деякі новотвори-фемінітиви звучать надто неоковирно. --Perohanych (обговорення) 18:18, 1 вересня 2019 (UTC)