Обговорення:Чикатило Андрій Романович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
CC-logo.svg

Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Чикатило, Андрей Романович» російської Вікіпедії.

Icono de traducción.svg

Щодо запиту[ред. код]

Це питання не так має вирішуватися. Спершу треба взагалі розібратися як використовується поле Національність у шаблоні картки Серійний вбивця. Це не таке складне завдання — всього 20-30 застосувань цього шаблону взагалі. А з'ясувати треба от що:

  • якщо Національність є синонімом англомовного Nationality, то це є всього лиш дубляж громадянства. В такому разі поле варто видалити з картки взагалі як дубляж.
  • якщо Національність все ж малося наувазі як Етнічність, то треба наступні дії:
    • якщо етнічність системно вказана для інших серійних вбивць, просто залиште справді у картці його етнічність українець, якщо це справді відповідає джерелам.
    • якщо етнічність практично не використовуєтсья, можна підняти питання видалення поля з шаблону як не потрібного (зайвого/надмірного).

ПС. Варто також навчитися перестати комплексувати через дрібниці. А цей інцидент — справді дрібниця. --VoidWanderer (обговорення) 11:33, 18 листопада 2017 (UTC)

@VoidWanderer: Значить Етнічність. Це не лише дрібниця. Як хтось значимий в хорошому плані, так ми ставимо національність, лише за прізвищем, чи місце народження. А як хтось значимий у поганому плані, то ви самі бачите як оформлюється. Як на мою думку, у сім'ї не без виродка. Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 20:21, 18 листопада 2017 (UTC)
В чому проблема вказувати етнічність для значимих в хорошому плані персоналій? --VoidWanderer (обговорення) 20:25, 18 листопада 2017 (UTC)
Перечитав ваш коментар вдруге. Ви засуджуєте подібний підхід, коли приховується якась незручна інформація, я правильно розумію? Якщо так, то я вважаю так само. Треба бути послідовним — якщо Чикатило був справді етнічним українцем, то який сенс витирати цю інформацію у шаблоні? А якщо подібне вказання неприйнятне, то будьмо послідовними, та не вказуймо етнічність серійних убивць взагалі, прибравши з шаблону поле. Про це я й писав вище. --VoidWanderer (обговорення) 23:37, 18 листопада 2017 (UTC)
Щодо національності, то у мене особлива думка. І так, ви праві, засуджую такий підхід. Можна, ще один приклад статті навести американця ірландського походження Тімоті Маквей. Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 09:37, 19 листопада 2017 (UTC)

@Парус, Стефанко1982 та Goo3:, цікавлять ваші думки з цього приводу. --VoidWanderer (обговорення) 10:26, 20 листопада 2017 (UTC)

Є національність і громадянство. Перше — за батьками, друге — за паспортом. Тож приємно чи ні, давайте згідно обох пунктів додамо дані --Goo3 (обговорення) 10:55, 20 листопада 2017 (UTC)
@VoidWanderer Звідки ви вирішили, що Чикатило українець? Ви дивилися його паспорт? Може у нього в паспорті був запис, що він росіянин. Вон є мільйони росіян з українськими прізвищами і вважають себе саме росіянами. Ви ще б за Шарія почали б заступатися і все стало би ясно.--Парус (обговорення) 13:18, 20 листопада 2017 (UTC)
Парус, я ніде не стверджував, що він українець. --VoidWanderer (обговорення) 13:20, 20 листопада 2017 (UTC)
Про національність не можна судити по місцю народження. Якщо немає джерел, то найкраще залишити графу порожньою. Ми ж не будемо у кожного народженого в Іспанії писати, що він іспанець (він може бути галісієць, каталонець чи баск). В американців взагалі намішані різні національності.--Стефанко1982 (обговорення) 15:10, 20 листопада 2017 (UTC)
Я на початку теми піднімав питання — наскільки системно етнічність вказана для інших серійних вбивць? --VoidWanderer (обговорення) 15:29, 20 листопада 2017 (UTC)

Місце смерті[ред. код]

Місце смерті, що відображається праворуч у зведеній таблиці, помилково дорівнює місцю народження (і не відповідає тому, котре видне через "редагувати код"). Це потребує розгляду з боку більш досвідчених вікіпедистів, бо якось пов'язано чи то з правами на редагування, чи то з помилками оформлення коду сторінки, чи то навіть з помилкою у вікі-рушії. — Це написав, але не підписав користувач IlyaCk (обговореннявнесок).