Обговорення:Ющинський Андрій

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

про теорію іудаїзму і про практику жидівства[ред. код]

Користувач:Ilyaroz, тут стаття про ритуальне вбивство української дитини, а не про ритуальний забій тварин в іудаїзмі. Ви вважаєте нас за “людиноподібних тварин”, чи як? І до чого тут трупи, біля яких жидівським священикам (котрих сьогодні й так немає в іудеїв) знаходитись є заборонено? Адже при ритуальних вбивства забір крові відбувається у живої людини, вона вже пізніше помирає від знекровлення. І що ваш спосіб кашерного забою тварин, м'ясо котрих ви споживаєте, суттєво чимось відрізняється від так званого “жертвоприношення”? Спуск крові з живої і притомної тварини і т.д.

І ви пишете таки про теорію іудаїзму, а не про практику, котрі часто таки мають схильність суттєво відрізнятися, і практика у гіршу сторону.

Заборона вживати кров тварин таки не є забороною вживати кров людей. Не усі здогадаються і можуть дотримуватися лише букви написаного.

Я не змінюю вами написані слова “єврей” на “жид” і ви тут не виправляйте на мною написаних статтях слова “жид” на “єврей”. І не топчіться по пам'яті вбитих сатаністами святих Церкви, бо будете прокляті ви і ваш дім.

Є рішення суду, котре визначило цей злочин як ритуальне вбивство. Чи ваш брат Бейліс вчинив це вбивство чи хтось інший це вже інша справа. Не вносьте безпідставних правок.

/цензор, 7 січня 2014/

Прошу не робити некоректних редагувань[ред. код]

Ilyaroz, на мою думку ви вже зовсім осатаніли, очевидно на грунті віри у власну “богообраність”. Ніхто вам не заборняє редагувати статті, але для чого вставляти у статті про вбиту дитину на перше місце ваші особисті описи іудаїзму? Адже їх ніхто не видаляв. Угомоніться. Українці також є людьми, а не “людиноподібними тваринами”, і їх вбиті діти також заслуговують на повагу. І ви почали тут біснуватися у дні коли християни святкують Різдво Христове. Демонструєте свою ненавись до християн? /цензор, 9 січня 2014/