Обговорення:Ґалєєв Рузаль Ельмірович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 • Ґалєєв Рузаль Ельмірович на сайті EliteProspects.com (англ.) — основний сайт для хокеїстів. --Roman333 (обговорення) 18:05, 14 січня 2021 (UTC)
  Roman333. Вітаю. Дякую за інформацію. Як Ви ставитеся до вживання слів «гаківкар», «гаківка»? Дякую за відповідь. --Vujko Mytró (обговорення) 07:09, 18 січня 2021 (UTC)
  Roman333. Можете сміливо редагувати статтю, я - прихильник вільного конструктивного редагування всіма всіх статей. --Vujko Mytró (обговорення) 11:16, 18 січня 2021 (UTC)
  @Бучач-Львів: Вітаю. Вийшов конфлікт редагувань. Кожен користувач інколи повинен питати себе, навіщо йому вікіпедія. Що дала оця сторінка для вашого реального життя? Навряд додала здоров'я. Певні образи, втрачені нерви, час тощо. Вона того варта? Ви ж могли залишити все і нехай її доопрацювує ваш опонент. А ви в цей час випили б кави або щось почитали.
  Стосовно безпосередньо вашого питання. Існує діючий позов до АК № 120. Тому без коментарів. --Roman333 (обговорення) 11:19, 18 січня 2021 (UTC)
  @Roman333: Про позов № 120 не знаю. Раз так сталося - воно того варте ) Про гаківкарів (гокеїстів) колись трішечки щось редагував (ще мав розходження поглядів з AnatolyPM щодо гокеїстів українського походження) PS. Кажуть, кава вимиває кальцій ) --Vujko Mytró (обговорення) 11:21, 18 січня 2021 (UTC)
  @Бучач-Львів: На щастя, він вас не стосується. Тоді чай або щось міцніше. ) --Roman333 (обговорення) 11:26, 18 січня 2021 (UTC)
  @Roman333: Тепер ясно (але статтю починав я - важлива деталь). Щось таке і в мене було (є). І Вам - смачного (чи й міцного) Успіхів ))) --Vujko Mytró (обговорення) 11:30, 18 січня 2021 (UTC)

NickK. Вітаю. Ти й раніше дозволяв собі не реагувати на хамство від інших к-чів на мою адресу на твоїй СО. Те, що робиш це досі, майже не дивує... Але як бути з правилами? Заблокований я був тільки тому, що:
1) комусь можна порушувати правила, а комусь - ні, завдяки, зокрема, твоїм діям - бездіяльности;
2) у нас тут свобода автору - чи необільшовизм, з витравленням питомо українських, але рідковживаних слів?
3) повторюю: насправді я не мав жодного наміру будь-що відстоювати варіянт «гаківкар», причиною відкотів Jphwra було порушення ним ВП:Е - у статті був шаблон Редагую...
4) а конфлікт розпалило власне грубе ігнорування правил Jphwra (за потурання адм-в). Хіба не можна було спокійно висловити свою незгоду? PS. @Biletsky Volodymyr: Дякую ). --Vujko Mytró (обговорення) 08:01, 2 лютого 2021 (UTC)

NickK. Окрема «подяка» за твоє чергове порушення ВП:Е [1]. --Vujko Mytró (обговорення) 08:06, 2 лютого 2021 (UTC)

@Бучач-Львів: Доброго дня. Не вірю (с). Твої дії протягом багатьох років показують, що після того, як в основному обговоренні (перейменування статті, зміни в основній статті з теми) відхиляють твою пропозицію, ти намагаєшся просунути цю пропозицію в інших, споріднених статтях. Ця ситуація вписується в саме цей сценарій: в основній статті Хокей дійшли до того, що гаківка не є рівноправним варіантом, за кілька днів з'являється стаття про «гаківкаря» з Росії 1995 року народження, який грає в Херсоні — комбінація, в якій з імовірністю 100% людину ніколи в життя не називали «гаківкарем». Окрім умисного провокування конфлікту (передусім із Jphwra, який саме й активний у цій темі), нічим іншим пояснити це я не можу. {{Редагую}} не означає категоричної заборони редагувати статтю, і аж ніяк не може бути причиною скасовувати конструктивні зміни в статті. Звідси й санкції, звідси й порушення ВП:ЕNickK (обг.) 09:40, 2 лютого 2021 (UTC)
NickK. Я не росіянин, і на російській службі не перебував(-ю). Так що прошу без (с). ))) Вільному - воля. Доказів порушень у твоїх діях у мене достатньо. Вкотре порушив ти ВП:Е, бо можна говорити про «конфліктність» у моїх діях ) --Vujko Mytró (обговорення) 09:44, 2 лютого 2021 (UTC)
NickK. Щодо «умисного провокування конфлітку». Знову таки - бездоказово. Бо вікіпедисти мають поводити себе ввічливо навіть тоді, коли щось їм не подобається! Крім того, слово гаківкар - українське за походженням. Спадок Івана Боберського. Врешті, спільними зусиллями ви його таки «прогнали» зі статті. За що - окрема «подяка». А методи - таки добирайте. --Vujko Mytró (обговорення) 09:48, 2 лютого 2021 (UTC)
Я називаю речі своїми іменами, і ВП:Е жодним чином не забороняє мені цього робити. З ВП:ПЗВ94 минуло кілька років, а методи твоїх дій залишаються ті самі. Твої власні дії підтверджують те, що ти саме хотів добитися переваги в одній окремо взятій статті та використовував {{Редагую}} саме для того, щоб хоча б тиждень у ній залишився твій варіант. Те, що ти зробив низку редагувань саме для того, щоб цей варіант повернути, свідчить про те, що твердження «насправді я не мав жодного наміру будь-що відстоювати варіянт „гаківкар“» неправдиве: зокрема, це редагування складалося лише з відстоювання цього варіанту. Усе це і є доказами умисного провокування конфлікту — NickK (обг.) 10:49, 2 лютого 2021 (UTC)
Не дивно, коли ти, повторюся, стверджуєш те, чого не було, ще й вкотре відверто порушуючи ВП:Е. Трактуєш на основі власних припущень.. Мені краще відомо про мої наміри в цій статті, яку я започаткував. Про те, як тут іноді діє АК, говорити теж не доводиться... --Vujko Mytró (обговорення) 11:57, 2 лютого 2021 (UTC)
Відкоти мої редагувань к-ча, який порушив ВП:Е, були тому, що він неодноразово порушив ВП:Е. Йому ніхто не заважав не писати «коректні коментарі» [2], а адміністраторам - зробити те, що він (себто залишити тільки один варіянт назви його фаху - хокеїст). От тоді б ти мав докази того, що я хочу будь-якою ціною захишити слово гаківкар у статті. Натомість... ви навіть не пробували спокійно розмовляти... --Vujko Mytró (обговорення) 12:03, 2 лютого 2021 (UTC)

Татарстанський хокеїст[ред. код]

Щодо конфлікту російський/татарстанський, то, вважаю, тут варто опиратись на джерела. Чи є татарстанський у джерелах і чи потрібно вживати цю назву, чи більш загальну? --yakudza 18:00, 5 лютого 2021 (UTC)

немає ніде джерел на татарстанський. Це повне ОД від автора статті. Між іншим це не перше ОД від нього останнім часом. Статтю Ріо-де-Жанейро він доповнив або Ріу-де-Жанейру. Жодних джерел на Ріу немає, окрім .... правки Бучач-Львів у Вікіпедії. Тож шановний yakudza прошу це також прийняти до уваги, тобто користувач нічим не гребує аби проштовхнути власне бачення до нашої Вікіпедії. Дякую. --Jphwra (обговорення) 18:05, 5 лютого 2021 (UTC)
@Yakudza: користувач просто вдався до ВР. Тож прошу врешті адміндії. --Jphwra (обговорення) 19:05, 5 лютого 2021 (UTC)
yakudza прохання пінгувати, бо сповіщення не надійшло. це ж очевидна річ: він - уродженець Татарстану, там робив перші кроки. РФ - не унітарна країна, а федерація, тому у випадку, коли хокеїст не є етнічним росіянином, безперечно треба вказувати якщо не національність, то принаймні територіяльну приналежність. Щодо його національности: тут поки не маю впевнености, бо деякі ресурси стверджують, що Ґалєєв - це башкирське прізвище. PS. Порту, Драґау, Сан-Паулу, Фіґу і т. д.... Дії опонента, як завжди - з усіма ознаками «дотримання» ВП:Е. --Vujko Mytró (обговорення) 19:14, 5 лютого 2021 (UTC)
yakudza а це - доказ «правдивости» слів опонента про відсутність у мережі назви Ріу-де-Жанейру... Тим більше, що це випадок - очевидний, бо мова - португальська. --Vujko Mytró (обговорення) 19:22, 5 лютого 2021 (UTC)
це нічого, що там видає: Можливо, ви мали на увазі: Ріо-де-Жанейро. І ті Ріу з фейсбуку, де Ви мене свого часу переслідували між іншим.... ) @NickK:, яка твоя думка стосовно того що тут відбувається? --Jphwra (обговорення) 19:25, 5 лютого 2021 (UTC)
а що тут відбувається? переслідування від Jphwra, порушення ним ВП:НДА тощо... Видавання ним бажаного за дійсне... Ctrl F - у поміч, опоненте... --Vujko Mytró (обговорення) 19:30, 5 лютого 2021 (UTC)
О, ну це вже важка артилерія пішла, тепер мабуть треба особистий випад Для чого Ви вставили зайве уточнення про «татарстанського»? Де хоч одне джерело на ЦЕ? Відповіді будуть? Гадаю вже час особистий випад. --Jphwra (обговорення) 19:38, 5 лютого 2021 (UTC)
А про сей клюб копаного ба́льона (діал.) опонент, схоже, призабув? Як і про сей бразилійский муніципалітет? Це опонентови зайве - але Рузаль не є етнічним росіянином, а також є представником своєї малої батьківщини - Татарстану, і ми ж пишемо енциклопедію, яка ставить за мету поширювати знання (себто факти), а не боротися з ними - очевидними. --Vujko Mytró (обговорення) 19:45, 5 лютого 2021 (UTC)
вигадка про переслідування мною опонента у ФБ - це теж і ВП:Е, і т. п.... --Vujko Mytró (обговорення) 19:52, 5 лютого 2021 (UTC)
Річ очевидна, що він - татарстанський гаківкар (гокеїст). Але, про всяк випадок, думаю, цього буде досить. Так що прошу повернути в статтю інфо про те, що він - представник Татарстану. --Vujko Mytró (обговорення) 19:57, 5 лютого 2021 (UTC)
@Yakudza: очевидно це все робиться автором статті заради конфлікту та просування застарілих термінів, які він вкотре застосував в цьому обговоренні. Тож гадаю адміндії такі будуть це не просто підрив нормального функціонуванування це свідомі провокації і мета в них одна КОНФЛІКТ. Окрім довготривалого блокування даного користувача я іншого нічого не бачу. Час ставити крапку. Це ніколи не матиме завершення. Він переслідував мене в 2017, в 2018 на фейсбуці, тепер от з грудня 2020 він постійно проокує своїми отакими провкативними редагуваннями. --Jphwra (обговорення) 20:02, 5 лютого 2021 (UTC)
Отже, є стаття, яку започаткував я, а не Jphwra. Ось її історія, де добре видно, хто що тут робив: хто створив, хто доповнював, редагував, а хто - ... Чи є зараз у ній слова «гаківкар», «гокеїст» тощо, наявність яких дозволяла б стверджувати про їх просування? Ні, їх немає. То ж хто кого переслідує? Хто влаштовує ВП:ВР, безпідставно вилучаючи очевидний факт, що Ґалєєв - татарстанський гравець? Хто робить особисті випади, пише погрози на мою адресу, звертається до російських стюардів тощо? Хто власне розпалює конфлікт, «здіймає крик» тощо? Якщо Jphwra не подобаються питомо українські назви видів змагань - спадок Івана Боберського, - які свідомо вилучила з вжитку більшовицька влада - він має на це право. Але ні він, ні хто-небудь інший не мають права ставити себе вище правил, не мають права забороняти мені чи будь-кому вживати ці українські слова принаймні в обговореннях. Це мене переслідував, Jphwra, зловживаючи правами адм-ра, безпідставно видаляючи додану мною інформацію (напр., у статті Каземіро). Те, що я написав одного разу на ФБ про кричущі порушення Jphwra - ніяк не переслідування. А от останні систематичні порушення від Jphwra на мою адресу на різних СО, у коментарях редагувань статей тощо - це і є переслідування. І чи не всі адміністратори - мовчать... (ось хоча б цей коментар - ну набридло к-чу, але хіба він - вище правил?) Певне, не бачать ))) PS. Те, що всі закиди опонента - безпідставні і власне провокативні, підтверджує ситуація з тим, що Jphwra вирішив собі тут ще зовсім іншу тему зачепити... А правильна назва міста - Ріу-де-Жанейру, що підтверджують АД. Що доводить - на основі АД - сама вікіпедія: Ріу Аве, Ріу-Гранді, чи Кріштіану Роналду, Моурінью тощо. --Vujko Mytró (обговорення) 07:37, 6 лютого 2021 (UTC)

Fessor Вітаю. Ви поставили захист. У висліді цього на видному місці - у заголовку таблиці - прапор, якого там не має бути. Цього немає в інших статтях (от перший у категорії Російські хокеїсти). Будь ласка, приберіть його - прапорець. Дякую. PS. названий мною російський гаківкар Руслан Абдрахманов теж не є етнічним росіянином... --Vujko Mytró (обговорення) 07:50, 6 лютого 2021 (UTC)

Fessor Про всяк випадок - дублююю з пінгом. Думаю, цього буде досить - також прошу звернути увагу на барви його светра. Так що прошу повернути в статтю інфо про те, що він - представник Татарстану - татарстанський російський гравець. Очевидно, що й чимало статей про інших гаківкарів, які є російськими гравцями, але не є етнічними росіянами, потребують цього невеличкого доповнення. --Vujko Mytró (обговорення) 08:14, 6 лютого 2021 (UTC)

@Yakudza, Fessor та NickK: то тепер ми повинні писати московський, київський тощо? Коли це припиниться??? Це не інформація для преамбули абсолютно. Будуть якісь адекватні дії щодо автора статті??? --Jphwra (обговорення) 15:30, 6 лютого 2021 (UTC)

@Jphwra: Загалом є джерело, яке називало б його татарстанським хокеїстом, ось. Але я не думаю, що регіональний прикметник «татарстанський» доречний, у нас нема волинських чи буковинських хокеїстів — і не має бути, бо в хокей грають збірні країн, а не регіонів. Якщо він ідентифікує себе як етнічний татарин (наприклад, грав за якусь збірну татар, представляє якісь етнічні татарські організації тощо), то це було б цікаво зазначити (але тоді не «татарстанський», а «татарський»), наприклад, ми часто зазначаємо, що іноземні спортсмени мають українське походження або українські спортсмени мають кримськотатарське походження. Але я не знайшов якоїсь інформації про це. Втім, я не шукав татарською, можливо, татарською щось є про етнічну татарську ідентичність цього гравця — NickK (обг.) 01:18, 7 лютого 2021 (UTC)
 • Можна написати: Вихованець хокейної школи Татарстану, а саме казанського «Ак Барса». Або: Вихованець «Ак Барса», провідної хокейної школи Татарстана. --Roman333 (обговорення) 12:58, 7 лютого 2021 (UTC)
  це є в ншому розділі, цього достатньо ніхто і ніколи не писав етнічну приналежність та ще і неправильно, татарин, а не татарстанець --Jphwra (обговорення) 13:21, 7 лютого 2021 (UTC)
  Є один користавач, який наповнює сторінки категоріями: американці Канади, мексиканці Америки. Особливо мені подобається → французи Канади. ) --Roman333 (обговорення) 16:02, 7 лютого 2021 (UTC)
  то категорії, а не преамбула статті. В преамбулі ніколи такого не прописують. Класичні енциклопедії принаймні такого не пишуть. --Jphwra (обговорення) 16:06, 7 лютого 2021 (UTC)
  чому б таки не подати обопільний позов про скасування того рішення? Ми ж працюємо в одній тематиці. --Jphwra (обговорення) 16:08, 7 лютого 2021 (UTC)
  Roman333. Можна, але вважаю, що треба писати татарстанський. Бо. 1) Він - не етнічний росіянин, і пригадаймо українських радянських спортовців. 2) він представник власне Татарстану, 3) Спочатку хотів писати татарський, але тут є 2 нюанси: а) кримські татари - теж татари; б) почав дивитися, чи Рузаль - татарське ім'я, знайшов, що воно і татарське, але перед цим знайшов, що башкирське [3]. Врешті, це ім'я - перського [4] чи арабського [5] походження. Ось тому - татарстанський російський ) гаківкар. PS. Roman333 ) чи гокеїст. --Vujko Mytró (обговорення) 07:49, 9 лютого 2021 (UTC)
  На мій погляд, кожна з сторін протягом тривалого часу може знаходити все нові і нові аргументи. Я не бачу необхідності витрачати на це час. Лише додам: 1) в УРЕ багатьох осіб класифікують як український радянський інженер чи грузинський раданський хореограф; 2) в бразильській мові не все так однозначно; написання літери «О» залежить від наголосу. І плюс маса діалектів. В деякиих штатах О це О. --Roman333 (обговорення) 09:14, 10 лютого 2021 (UTC)
  він просто російський хокеїст і на тому баста. Жодна енциклопедія не практикує вказувати етнічність в преамбулі. Решту я буду вважати намаганням ВР з Вашого боку. --Jphwra (обговорення) 18:53, 9 лютого 2021 (UTC)