Обговорення:112 Україна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Сегодня смотрел новости на Вашем канале и очень удивился- Сообщили что мер Мариуполя Хотлубей сказал что в Мариуполе7 тысяч оборудованных бомбоубежищ. Все это вранье чистой воды. В Мариуполе 7 бомбоубежищ, а остальные так называемые бомбоубежища, это грязные, захламленые , залитые нечистотами подвалы.

На жаль, сторінка обговорення статті у Вікіпедії зазвичай не дозволяє зв'язатися зі згаданими в ній юридичними чи фізичними особами... --Djadjko (обговорення) 23:04, 2 серпня 2016 (UTC)

Подщипков[ред. код]

В статті згадується і як «Сергій», і як «Андрій». --Djadjko (обговорення) 23:04, 2 серпня 2016 (UTC)

Видалення категорії "Російська пропаганда"[ред. код]

@Dimant: Прошу аргументувати вашу позицію з приводу видалення категорії Російська пропаганда.--UkrainianCossack (обговорення) 14:39, 28 грудня 2019 (UTC)

@UkrainianCossack:, відповів у відповідному розділі Обговорення:ZIK (телеканал) --Dimant 17:34, 28 грудня 2019 (UTC)

Заблокований[ред. код]

Питання до спільноти: якщо канал заблокований - то чому так і не писати з першого слова? Якщо він не виходить у телеефір, то можливо він уже не телеканал, а youtube-канал, чи відео-медіа? --Yumashiv (обговорення) 14:44, 23 лютого 2021 (UTC)

Напевно, все ж треба повернути формулювання як "заблокований телеканал". Канал ще "числиться" в НацРаді, здається, тож змінювати його тип (як і решти каналів холдингу) на Інтернет-ЗМІ недоречно (принаймні, поки що). Це моя думка. Богдан Панчук (обговорення) 14:52, 23 лютого 2021 (UTC)