Обговорення:ATR (телеканал)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Джерела фінансування каналу ATR[ред. код]

Джерела фінансування каналу ATR:

--piznajko 00:16, 22 лютого 2021 (UTC)

пробачте, що запитую: однак, це реклама?--Gouseru Обг. 00:27, 22 лютого 2021 (UTC)
@AlexKozur ні не реклама. Якби це була реклама з закликом фінансово підтримати ATR, то назва розділу була б "Підтримайте ATR фінансово!" чи щось схожею А так розділ назвивається "Джерела фінансування каналу ATR" і має на меті поінформувати читача про те які джерела фінансування (окрім державних) використовуються ATR. У оновленій версії статті ця інформація була, тож в принципі ці дані тепер можна заархівувати (хоча я також бачу, що Devlet Geray повернув до старої версії статті де цього немає, тож можливо слід почекати з архівуванням). --piznajko 17:48, 23 лютого 2021 (UTC)

Оформлення статті[ред. код]

Вітаю @Devlet Geray: ви повернули стару версію статті від 15 грудня заявивши про "порушення ВП:ОД, ВП:АД".

Однак видається що саме ви зробила кілька несумісних з ВП:ОД/ВП:АД редагувань -> наприклад ви вилучили згадку про 15% турецькомовного мовлення (хоча ця інформація присутня в джерелі) відповідно такі ваші дії порушують ВП:АД та ВП:ОД, бо ви навели дані які суперечать джерелу (хоча саме джерело ви не змінили.

Прохання все ж змінити вашу думку, та скасувати ваш відкіт, та повернути версію від 22 лютого 2021 року, оскільки у тій версії немає "порушення ВП:ОД, ВП:АД" про яке ви згадували. Дякую.--piznajko 17:41, 23 лютого 2021 (UTC)

  • Ні, про мову мовлення я повернув до консенсусної версії, я нічого свого не додавав.
Ви додали "мову сайта", це 100% ОД та порушення ВП:АД, такого нема у вторинних джерелах. Ваше "тобто за рахунок українських платники податків" — це також 100% ОД, порушення ВП:АД, ВП:НТЗ. Якщо додаваєте критику, то додавайте і факт критики російськими пропагандистами, тобто критика вигідна Росії, інакше це порушення виваженості --Devlet Geray (обговорення) 19:00, 24 лютого 2021 (UTC)
@@Devlet Geray: 1) «Ви додали "мову сайта", це 100% ОД та порушення ВП:АД, такого нема у вторинних джерелах» у цьому випадку ніякі джерела (чи вторинні чи первинні) і не потрібні, бо ВП:ПД нам каже, що «Посилання на джерела необхідні [...] для перевірки неоднозначних тез». Для очевидних речей, таких як те, що з 2018 року сайт atr.ua має лише російськомовний інтерфейс ніяких джерел і підтверджень не потрібно, бо це є інформація апріорі (й у статті було надано послиання на web.archive.org де кожен може пересвідчитися що україномовна версія сайту існувала лише у 2015-2018 роках http://web.archive.org/web/2018*/atr.ua/ua/ ). 2) « Ваше "тобто за рахунок українських платники податків" — це також 100% ОД, порушення ВП:АД, ВП:НТЗ» жодного ОД у виразі "за рахунок українських платників податків" немає - це широковживаний термін (як є поширеними й споріднені терміни за кошти українських платників податків) який є тотожним "за рахунок українського бюджету" або "за рахунок державних грошей", але більш влучний, бо чітко показує звідки ті державні гроші з'являються в українському бюджеті (відповідь: з кишень українських платників податків). 3)«Якщо додаваєте критику, то додавайте і факт критики російськими пропагандистами, тобто критика вигідна Росії, інакше це порушення виваженості» ні я не зобов'язаний вказувати факт того що усілякі проросійські помийки штибу hvylia.net, sharij.net тощо теж пишуть про неприпустимість безтендерного використання грошей українських платників податків (немає необхідності посилатися на та використовувати арґументи проросійських помийко-змі, оскільки є нормальні нетрешові АД змі); натомість я надав дійсно АД джерела як от Рахункова палата або авторитетне видання glavcom.ua. А ваше імпельсно додавання речення наприклад, пропагандист Анатолій Шарій "Это преступление": блогер о решении Зеленского финансировать ATR вважаю дійсно неприпустим, оскільки воно взагалі непотрібне (якщо ми будемо у кожній статті укрвікі додавати "цю тему також критикував Шарій" то в укрвікі не залишиться жодної адекватної статті, бо цей кент вже понавиливав помиїв на тисячі тем які його шефи з ФСБ вважали уваго-доцільними). --piznajko 05:27, 25 лютого 2021 (UTC)
@Devlet Geray я так і не почув відповіді від вас впродовж тижня тож повернув усі оновлення які ви вислучили. Вважаю таке ваше самовільне вилучення всіх оновлень - прикладом ВП:ДЕСТ дій.--piznajko 17:18, 1 березня 2021 (UTC)
  • Поясність @Devlet Geray:, чому був видалений матеріал підтверджений джерелами, та видалені самі джерела? Так наприклад це - У зв'язку з принциповою позицією редакції та журналістів каналу, спрямованою на висвітлення реальної ситуації з правами кримськотатарського народу на окупованих територіях Криму, російська влада неодноразово погрожувала відключенням каналу та, зокрема, в кінці січня 2015 року, вилучила сервер каналу, що унеможливило трансляцію передач каналу ATR.[1].
Про це АД, дивіться тут [1], тут [2], тут [3]. Тобто вже три незалежних джерела. Також [4]. Тобто факт є він підтверджений. Хотілося почути аргументовану відповідь. Дякую. --GPV (обговорення) 06:55, 1 березня 2021 (UTC)
  1. https://detector.media/community/article/102924/2015-01-26-budzhurova-pro-obshuk-na-atr-tse-udar-po-krymskykh-tatarakh-video/