Обговорення:Megogo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Стосовно того як подавати матеріал у статтях Вікіпедії, то тут немє універсального шаблону. Для прикладу як успішно використовуються bullet points у Вікі див. en:2012_JPMorgan_Chase_trading_loss --BezosibnyjUA (обговорення) 13:25, 23 липня 2013 (UTC)

Стосовно російськомовних джерел[ред. код]

У нас давно є правила: Вікіпедія:Авторитетні_джерела#Джерела іноземними мовами Для зручності читачів української Вікіпедії треба по можливості приводити україномовні джерела. Україномовним джерелам завжди варто надавати перевагу перед джерелами іншими мовами (при рівній якості й надійності). Наприклад, не слід використати як джерело газету іноземною мовою, якщо є еквівалентна стаття українською. --zmi (обговорення) 09:33, 26 березня 2014 (UTC)

Ну так і я проте. До всіх джерел "статті-перекладу з рос-вікі" я знайшов відповідники на українських версіях тих змі. Але відбувається планомірне відкочування до старої версії з російськими джерелами.--BezosibnyjUA (обговорення) 02:42, 28 березня 2014 (UTC)

Безпідставні звинувачення[ред. код]

Жодних оригінальних досліджень чи неавторитетних джерел у моїй версії статті немає, так що закиди користувача aleksandrit є безспітставними. Приймаю до уваги пораду щодо застосування "прози", а не списку (у цьому напрямку дійсно можна працювавати). Але я категорично не підтримую відкат до старої "злизаної" з росвікі версії статті, ба більше в цьому я вважаю цензуру з боку пана а. у тому плані що у старій версії статті замовчуються "українофобські" настрої компанії, як от відсутнітсь в 95% фільмів українскьої доріжки, транслювання Олімпіади 2012 виключно рос. мовою тощо. Тому прошу не піддаватися на провокації російських редакторів вікіпедії та потурати безглуздому відкачуванню до зацензурованої версії статті. --BezosibnyjUA (обговорення) 00:36, 28 березня 2014 (UTC)

Навіщо дублювати повідомлення на кількох сторінках обговорення? Але відповім ще й тут.
Ось ваш текст:

Хоча з самого початку свого заснування у 2011, Megogo позиціонувало себе як "український" легальний онлайн кінотеатр, українським сайт був лише формально. Так, для прикладу, українського ітрерфейсу сайт не мав аж до квітня 2013 року. На додачу до відсутності українського інтерфейсу, багато користувачів також скаржаться на те що кількість фільмів з українськими субтитрами та українською аудіо доріжкою є набагато меншою аніж кількість фільмів з російськими субтитрами та аудіо доріжкою. Так, наприклад, станом на липень 2013 року доступно лише 257 фільмів з укранською аудіо доріжкою[18], в той час як фільмів з російською доріжкою було майже у 13 разів більше, а саме 3297 стрічки[19]. Іншим прикладом того, як ігнорують права україномовних споживачів є те що влітку 2012 megogo транслювало Олімпіаду-2012 у Лондоні виключно російською.[20]

Так от авторитетним джерелом підкріплене лише останнє речення. Передостаннє речення є оригінальним дослідженням: за посиланнями навіть немає поточної загальної кількості фільмів. Тобто, як я розумію, ви власноруч порахували фільми, і додали цю інформацію до Вікіпедії — це і є ВП:ОД. Розумієте, якщо дозволити публікувати у Вікіпедії такі речення, то для верифікації інформації у Вікіпедії щоразу доведеться повторювати оригінальне дослідження першоавтора, що було б значним ускладненням верифікації. До того ж, інформація за вашими посиланням змінюється (постійно додаються нові фільми), і ці джерела майже моментально стають застарілими. Стає неможливо перевірити, чи правильно ви порахували ті фільми. Саме тому, необхідно щоб ці факти були «зафіксовані» у якомусь вторинному джерелі (наприклад, на сайті Телекритика).
Усі ж попередні речення взагалі не підкріплені жодними джерелами. --Amakuha 09:17, 28 березня 2014 (UTC)

Редагування Unexpositive з використанням інформації, наданої йому представниками компанії[ред. код]

Інформація, що є хибною та не підтверджена джерелами

Хоча формально компанія Megogo розташована в Україні

Неясно, що саме вважається "формальною" присутністю? Також немає посилання на джерело, яке доводить цей факт. Більш, ніж 14 днів не підкріплено джерелами, отже виправлено з вилученням цієї фрази - згідно з ВП:АД#Матеріал без джерел --Unexpositive (обговорення) 12:25, 17 листопада 2016 (UTC)

Серед основних претензій до компанії — відсутність українського інтерфейсу сайту аж до квітня 2013 року та мала кількість україномовного контенту

Неясно чиїх саме претензій та не вказано посилання на претензії. Більш, ніж 14 днів не підкріплено джерелами, отже виправлено з вилученням цієї фрази - згідно з ВП:АД#Матеріал без джерел --Unexpositive (обговорення) 12:25, 17 листопада 2016 (UTC)

Учасники ринку відеоконтенту стверджують, що ресурси «Megogo.net» та «EX.UA» мають спільних власників, а окремий сайт був створений, щоб новий проект не асоціювався з «EX.UA», який раніше звинувачувався в порушенні авторських прав.

Немає жодніх посилань на цих "учасників ринку" і їх ствердження в офіційних джерелах. За даними MEGOGO та EX.UA ця інформація є хибною. Посилання - у статті. Більш, ніж 14 днів не підкріплено джерелами, отже виправлено з вилученням цієї фрази - згідно з ВП:АД#Матеріал без джерел Крім того, EX.ua офіційно об'явив про своє закриття, отже суперечка більш не є актуальною. --Unexpositive (обговорення) 12:25, 17 листопада 2016 (UTC)

До представника компанії, Unexpositive :
  • По перше, підписуйте свої повідомлення.
  • По друге, своїм відбілюванням статті ви порушуєте
ВП:КОІ - Двома словами: Не редагуйте Вікіпедію у власних інтересах або інтересах інших осіб чи організацій.
ВП:АД#Джерела іноземними мовам Не надавайте перевагу іншомовним джерелам, а навпаки намагайтеся надавати АД українською мовою, бо це українська вікіпедія створена для україномовних користувачів. Всі ваші джерела що ви додавали (не беручи до уваги що сама додана вами інформація порушує ВП:КОІ) були всі російськомовні, хоча ця ж сама інформація доступна українською мовою. Тобто коли ви даєте джерело

<ref>{{Cite news|url=http://nv.ua/techno/made-in-ukraine/ukrainskij-onlajn-kinoteatr-megogo-vernul-na-ekrany-legendarnyj-multserial-kazaki-135962.html|title=Украинский онлайн-кинотеатр Megogo вернул на экраны легендарный мультсериал Казаки|accessdate=2016-10-06}}</ref>,

це порушення, бо є http://nv.ua/ukr/techno/made-in-ukraine/ukrajinskij-onlajn-kinoteatr-megogo-povernuv-na-ekrani-legendarnij-multserial-kozaki-135962.html ; також порушенням правил є коли ви використовуєте лише іншомовні джерела (у вашому випадку російські), хоча ця ж сама інформація доступна з україномовних АД.--Piznajko (обговорення) 05:37, 7 жовтня 2016 (UTC)

  • По третє, відбілювання (вилучання інформації яка вам не подобається) статті є неприпустимим для вікіпедії. Тобто коли ви навмисно намагаєтесь ввести в оману читача, це не припустимо (коли наприклад ви змінили вираз " на 2016 рік більшість користувачів (49.4 %) сервісу користувалися ним з Росії" на вираз "на 2016 рік більшість користувачів сервісу користувалися ним з України та Росії (24.9% та 49.4% відповідно), а також Азербайджану, Казахстану і Білорусі" це неприпустимо. Більшість це найбільша частина (в цьому випадку користувачі з Росії) й за даними Alexa з Росії сайт відвідують 50.4%, а з України лише 14.5%, тобто більшість відвідують з Росії. Якщо ви хочете додати інфу про відвідуваність з України, то так і скажіть (без перекручування інформації), що більшість XX% з такої то країни, також до п'ятірки найпопулярніших за відвідуваністю вохдять країни X, Y, Z--Piznajko (обговорення) 05:48, 7 жовтня 2016 (UTC)
До Piznajko :

Багато стверджень в цій статті не підкріплено жодними джерелами і порушують ВП:АД#Незвичайні твердження вимагають серйозних доказів а саме: Суперечливі, Здатні заплямувати честь, принизити гідність.
При редагуванні я користуюся вказівкою ВП:АД#Матеріал без джерел а саме: Що робити? Видаляти сумнівну інформацію (без авторитетних джерел) треба лише в тому випадку, якщо ви впевнені в тому, що вона неправдива.
Я не є представником компанії. Представники компанії надають мені коментарі, в тому числі щодо спростування вищезгаданих хибних висловів. Це діється не в інтересах компанії а з метою встановлення нейтральної точки зору ВП:НТЗ#Нейтральна точка зору
--Unexpositive (обговорення) 10:42, 7 жовтня 2016 (UTC)

Вищезгадана хибна інформація (див. виписки на початку даного блоку обговорення), що не підтверджена джерелами протягом 14 днів, має бути вилучена згідно з ВП:АД#Матеріал без джерел --Unexpositive (обговорення) 10:03, 7 листопада 2016 (UTC)

Інфа про те що застосунок Megogo для Apple TV попав до "Кращі 2016" є лише на невідомих сайтах які важко відвести до АД. Unexpositive цю додав цю інформацію і вона є лише на оф сайті ( http://blog.megogo.net/ru/2016/12/13/megogo-stalo-luchshim-prilozheniem-2016-goda-po-versii-apple/ ) та на якихсь невідомих сайтах одноденках. На офіційних сайтах Apple інформації про це немає (і немає щодного АД джерела яке б подало цю інформацію, надавши посилання на ресурс Apple як джерело, а не просто передрук слово в слово прес-релізу з оф сайту Megogo (який не посилається ні на які джерела).--Piznajko (обговорення) 01:10, 29 грудня 2017 (UTC)

Редагування інформації, що не є дійсною або є суб'єктивним судженням автора[ред. код]

Сайт відомий своїм упередженим ставленням до української мови та відсутністю україномовного контенту

Навіть якщо, за оцінкою автора, на сайті недостатньо україномовного контенту, з цього об'єктивно не випливає те, що сайт відомий упередженістю. На те де він цим відомий посилань не надано. У стилі написання тексту порушується ВП:НТЗ#Нейтральна точка зору.

Сайт також систематично, протягом багатьох років, порушує законодавство України у сфері кіна та телебачення, поширюючи на своєму сайті російські телеканали, фільми та телесеріали заборонені до розповсюдження в Україні.

більшість заборонених Нацрадою російських каналів присутні в пакеті каналів Megogo TV, зокрема Russia Today, Russia Today Doc, «Hard Life TV», «GameShow», «ЦТВ», «GLOBAL STAR TV», «СТС int», «БАЛАНС-ТВ», «Настояшие время», «WBC», «Мульт» тощо. Всього станом на грудень 2017 року жителям України були доступні 43 телеканала в пакеті «Megogo TV».[32][33]

Усі без винятку з заборонених в Україні 700 російських фільмів та серіалів доступні на сайті Megogo на всій території України, що є прямим порушенням законів Україин. Наприклад, на платформі Megogo доступні заборонені в Україні горезвісний українофобський фільм Матч (2012)[34] горезвісний українофобський телесеріал Біла гвардія (2012)[35] тощо.

Вищезгаданий контент або відсутній взагалі, або заблокований для перегляду на території України, чим не порушує законодавство України.

Хоча компанія Megogo була заснована та базується в Україні, коли керівництво компанії вирішило показати свою так звану "соціальну відповідальність" та запуситили проект «Дивись як чутно» що мав на меті продемонструвати як підприємство дбає про людей з порушенням слуху, то виявилося що компанія має глибого українофобські погляди.[джерело?] Зокрема, компанія вирішила дбати виключно про російськомовних людей з порушенням слуху, запустивши власну студію сурдоперекладу медіа контенту російською мовою жестів (РМЖ) та створивши інтерактивний телеканал "Дивись як чутно" де весь контент транслюється з РМЖ сурдоперекладом.[22]

Наявність українофобських поглядів та їх глибина не є підтвердженими фактами, а судженням автора. Не підкріплено посиланнями. Порушується нейтральна точка зору ВП:НТЗ#Нейтральна точка зору.

Відмічена інформація, у разї не підтвердження її авторитетними джерелами протягом 14 днів, має бути вилучена згідно з ВП:АД#Матеріал без джерел та ВП:АД#Незвичайні твердження вимагають серйозних доказів

--Unexpositive (обговорення) 22:03, 30 серпня 2018 (UTC)

Unexpositive, замість займатися ВП:Не грайтеся з правилами та правдами й неправдами вишукування способів вилучення інформації яка не подобаєтся вашим босам у Meogogo, свою дюжу енергію краще направте на те аби переконати своїх босів з Megogo хай додадуть українське дублювання до своєї біблотеки фільмів та серіалів, бо там ще й досі переважна більшість доступна лише російською. Успіхів.--piznajko (обговорення) 03:52, 10 вересня 2018 (UTC)
До piznajko:
Хочу вказати на порушення вами Вікіпедія:Етикет у вашому попередньому коментарі. А саме: Обговорюйте факти, не переходячи на особистості.
Якщо вже перейшли на особистості, то я не є працівником компанії і моя енергія не є "дюжою". Один раз на 1-2 роки (це видно з історії моїх редагувань) я спілкуюся з працівниками компанії, які надають мені коректну інформацію для поповнення сторінки з ВП:НТЗ#Нейтральна точка зору та вилучення відверто хибної інформації. Запропоноване мною вилучення не є грою з правилами, адже суперечить фундаментальним основам Вікіпедії:
• енциклопедичність стилю Вікіпедія:Стиль викладу та ВП:НТЗ#Нейтральна точка зору порушують вислови типу "відомі упередженим ставленням", "глибока українофобія" і тп. Це видно неозброєним оком, навіть без ознайомлення з Вікіпедія:Правила і настанови.
• інформація про порушення компанією законодавства України є хибною, адже заборонений контент заблокований для перегляду в Україні. А отже: ВП:АД#Незвичайні твердження вимагають серйозних доказів
Щодо вашої ремарки про хай додадуть українське дублювання до своєї біблотеки фільмів та серіалів, бо там ще й досі переважна більшість доступна лише російською, то Вікіпедія - джерело енциклопедичної описової інформації, а не політична трибуна для тиску на компанії, щоб вони більше використовували українську мову Вікіпедія:Чим не є Вікіпедія.
Згідно з Вікіпедія:Вирішення конфліктів хочу вас попросити: якщо ви не згодні з моїми відмітками Шаблон:Fact, то не видаляйте їх а запропонуйте ваше баченя вищезгаданих формулювань, з нейтральної точки зору та уникаючи хибної інформації про порушення Українського Законодавства. Дякую.
--Unexpositive (обговорення) 13:35, 10 вересня 2018 (UTC)
Пане Unexpositive, мені чудово зрозуміло що ви не є напряму працівником Megogo, а просто надаєте їм послуги як піарник, і зокрема у відбіленні статей у ВП пов'язаних з ними. Нагадаю вам, що у ВП діє правило Вікіпедія:Конфлікт інтересів зокрема у вікіпедії заборнено редагувати задля просуванню своїх власних інтересів або інтересів інших осіб, компаній або груп. Щодо вашої тактики виставляння Шаблон:Fact щодо інформації яка не подобається корпорації Megogo - це хибна тактика бо на цю інформацію вже є АД джерела тому там не потрібно виставляти Шаблон:Fact. А те що ви продовжуєте це робити - це є різновидом ВП:Не грайтеся з правилами та ВП:Не доводьте до абсурду.--piznajko (обговорення) 03:00, 11 вересня 2018 (UTC)
П.с. кому цікаво, ось трохи історії коли представники компанії Megogo у 2014 намагалися рекламувати свою компанію у статтях укрвікі Обговорення:Співпраця з MEGOGO.NET--piznajko (обговорення) 03:39, 11 вересня 2018 (UTC)
Пане piznajko, якщо це конструктивний діалог для виправлення цієї сторінки - то відповідаючи на одне, будьте ласкаві не ігнорувати інше. Ваші претензії та коментарі щодо моїх текстів і посилань я поважаю і це видно з історії редагувань. Ви ж, допускаючи не-енциклопедичні не-описові і не-нейтральні вислови ВП:НТЗ#Нейтральна точка зору, намагаєтесь вплинути на процеси поза межами Вікіпедії, тобто - тиснути на компанію, щоб вона більше працювала з україномовоним контентом. Вікіпедія - це нейтральна описова платформа а не трибуна для будь-якого впливу. Я користуюсь виключно правилами і в рамках Вікіпедія:Вирішення конфліктів пропоную виправити вищезгадану інформацію з позиції стороннього енциклопедичного викладу, а не впливу на компанію.
З повагою,--Unexpositive (обговорення) 09:39, 11 вересня 2018 (UTC)

Щодо Megogo та ex.ua[ред. код]

Анонімусе 89.19.105.11, мені чесно по-барабану буде у статті інфа про зв'язок між Megogo та ex.ua чи ні. Причина чому ця інфа була там раніше - тому що укрзмі так говорили (приклад газета Дзеркало тижня у 2012 році казала https://dt.ua/TECHNOLOGIES/koristuvachiv_exua_i_upload_napravili_na_sayt_z_legalnim_kontentom.html "Файлообмінник upload.com.ua вирішив співпрацювати з новим проектом керівників EX.ua - Megogo.net"). Тут немає якихось беззаперечиних доказів у цій згадці, що Megogo та ex.ua мають сильний зв'язок, але принаймні журналісти це згадували. Але як я вже сказав, мені по-барабану буде ця інфа у статті чи ні.--piznajko (обговорення) 16:44, 14 вересня 2018 (UTC)

Стосовно порушення сайтом українського законодавства[ред. код]

Стаття 15 Закону «Про кінематографію» встановлює права та умови розповсюдження і демонстрування фільму, а саме: право на розповсюдження і демонстрування національних та іноземних фільмів на всіх видах носіїв зображення надається суб'єктам кінематографії центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику в сфері кінематографії. Документом, що засвідчує це право, та визначає умови розповсюдження і демонстрування, є державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів. Фільми, на які видані державні посвідчення на право розповсюдження і демонстрування, вносяться до державного реєстру фільмів. Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів затверджується Кабінетом Міністрів України. У Положенні про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів вказується наступне:

а) Право розповсюдження фільму - виключне (ексклюзивне) або невиключне (неексклюзивне) право на тиражування, продаж, передачу в прокат, оренда фільму. Це право складається з:

- кінотеатрального права (тиражування фільмокопій на кіноплівці або цифрового примірника фільму, передачі їх в прокат, оренду);

- права домашнього відео (тиражування фільмокопій на відеоносіях, їх продаж, передача в прокат);

- права публічного комерційного відео (тиражування фільмокопій на відеоносіях, їх продаж, передача в прокат, оренду для публічного показу через відеопроекцію);

- телевізійного права (тиражування фільмокопій на відеоносіях, їх продаж, передача в прокат для публічного показу каналами мовлення телебачення).

б) Право демонстрації фільму - виключне (ексклюзивне) або невиключне (неексклюзивне) право на демонстрацію (публічний показ) фільму.

Це право складається з:

- кінотеатрального права (демонстрації фільмокопій на кіноплівці або цифрового примірника фільму в призначених для цього приміщеннях);

- права публічного комерційного відео (демонстрації фільмокопій на відеоносії в призначених для цього і які обладнані спеціальною відеопроекційної апаратурою приміщеннях або в приміщеннях, безпосередньо не пов'язаних з демонстрацією фільмів, обладнаних відеопроекційної апаратурою або телевізійними приймачами);

- телевізійного права (демонстрації фільмокопій на відеоносії каналами мовлення ефірного, супутникового, кабельного телебачення платного чи безкоштовного).

Із зазначеного вище випливає, що норми закону забороняють демонстрацію і розповсюдження певних законом категорій фільмів, зокрема, в кінотеатрах і трансляцію таких фільмів на телевізійних каналах. При цьому питання, що стосуються показу таких фільмів в мережі Інтернет, зазначеним Законом не врегульовані. Таким чином, чинним законодавством України не передбачено заборони на розміщення і доведення до загального відома за запитом користувачів фільмів іноземного виробництва. Лемберг (обговорення) 14:21, 10 жовтня 2018 (UTC)

ВП:ОД[ред. код]

Користувач:Piznajko, Ви впевнені, що оце може бути в статті? І не забувайте, будь ласка, аргументувати ваше вилучення встановлених не Вами шаблонів. Stas (обговорення) 21:33, 11 жовтня 2018 (UTC)

Впевнений. Ви читали статтю і підрозділ "Контроверсії"? Там чорним по-білому описані звинувачення на адресу Megogo які фігурують у вступних параграфах статті. А щодо шаблону {{ОД}} - то це не шаблон для підрозділу статті, а шаблон для усьої статті. Також коли такий шаблон ставиться, слід пояснити на СО що саме ви вважаєте ОД.--piznajko (обговорення) 21:43, 11 жовтня 2018 (UTC)
Те, що підрозділу «Контроверсії» в статті нема (і йшлося про шаблон {{Нейтральність}}, а не {{ОД}}), залишимо за дужками. Гірше, що в розділі «Критика» нема жодного джерела, де була б ця критика. Вся «критика» є авторськими оцінками в стилі жовтої преси з перлами типу «горезвісний українофобський фільм» і «Компанія вирішила дбати виключно про російськомовних…» (що характерно, з купою мовних помилок на додачу). Варто згадати про ВП:БЖЛ, а також зауважити, що таке та автопатрулювання — речі не дуже сумісні. І мало того, що ОД, ще й неякісно зроблене: очевидно, що нестача україномовного контенту з більшою ймовірністю пояснюється не «упередженим ставленням до української мови», а звичайною байдужістю до неї. Stas (обговорення) 23:17, 11 жовтня 2018 (UTC)
Бро, якщо у тебе є претензії до мого автопатрулювання - будь ласка вперед, номінуй на позбавлення прапорця.--piznajko (обговорення) 02:03, 12 жовтня 2018 (UTC)
Якщо виявиться, що подібне з Вашого боку відбувається систематично, саме так і буде. Stas (обговорення) 07:54, 13 жовтня 2018 (UTC)
Stas, якщо звернутися до історії редагувань шановним Piznajko, то видно що подібне на даній сторінці відбувається систематично протягом 2 років, до того ж з порушенням етики спілкування у обговоренні. --Unexpositive (обговорення) 17:53, 3 грудня 2018 (UTC)
  • Користуюсь підпискою від Мегого вже 3 роки як, здебільшого беру "максимальну", щодо російськомовних фільмів - так, їх там більшість, є і заборонені (а колись було багато), але вони ідуть у ретрансльованих російських каналах, у звичайному доступі вони зазвичай відсутні, так само як і відсутні у звичайному доступі "федєральниє" канали з російського ТВ. Фільми, які колись озвучувались українською таку доріжку там завжди мають, при виборі української мови я мови інтерфейсу, вони зразу йдуть українською -- це не проблема Мегого а проблема відсутності озвучки українською. Ситуація дійсно заслуговувала критики раніше, але вже багато виправилось, також, критика має спиратись на джерела. Також, зверніть увагу, СТБ зняв російськомовний серіал Кріпосна де всі україномовні всі подані як кріпосні, та ще й висловлювання у них "недалекі", теж Мегого буде винен? Я за те, щоб переписати деякі критичні висловлювання цитуючи АД, щоб не бути голослівним і частково вичерпати цю дискусію. — Alex Khimich 13:59, 8 березня 2019 (UTC)
@Alex Khimich: я з вами повністю згоден що у період з 2014-2018 роки Megogo трохи покращилися і стали додавати українську доріжку до більшої кількості фільмів, ніж це вони робили раніше. Але все одно:
1) по-перше 100% усіх телесеріалів на Megogo мають лише російськомовне озвучення (якщо не брати до уваги декілька україномовних телесеріалів в оригіналі як от Школа [1] чи Дві матері [2]). Також на жаль теза Фільми, які колись озвучувались українською таку доріжку там завжди мають - не відповідає дійсності: кожного року є сотні фільмів які йшли з українським дубляжем/багатоголоскою у кінотеатрі, але з'являються в Megogo лише з російським дубляжем (з найновіших голлівудських прикладів - Крід 2015, з найновіших російських фільмів Дуелянт "Колектор" - ці фільми російського виробництва йшли в Україні в кінопрокаті з українським дубляжем); я вже не кажу про дитячі фільми та мультсеріали які з'являються лише з російською озвучкою. див BBC Динотопи, МініФорс та сотні інших - це взагалі недопустимо, оскільки українські дитячі глядачі повинні мати змогу дивитися мультфільми/мультсеріали з українською озвучкою бо вони ще занадто малі щоб читати українські субтитри (навіть у так-званому "Меморандумі" з дистриб'юторами, кінотеатрами, та DVD-виробниками у 2007 році тоді усі добровільно домовилися аби 100% усього дитячого контенту мало українське озвучення. Вважаю що текст критики (цитую Серед претензій до компанії - мала кількість україномовного контенту, особливо телесеріалів (і у меншій мірі фільмів) відповідає ВП:НТЗ оскільки його взято з АД сайту pingvin.pro який є популярним ресурсом щодо української масової культури (фільмів, коміксів, відеоігор тощо).
2 по-друге, ваша теза відсутні у звичайному доступі "федєральниє" канали з російського ТВ теж на жаль не зовсім вірно, оскільки можливо фєдєральні (сиріч державних) телеканали і не входять у якісь там звичайні/безкоштовні пакети, але точно входять у платні (див. пакет Megogo TV всього станом на 2019 рік були доступні 44 телеканали, з яких російські "фєдєральниє": РЕН ТВ, Russia Today, СТС тощо.--piznajko (обговорення) 21:01, 8 березня 2019 (UTC)

З соцмереж[ред. код]

Нажаль не можу додати до статті як АД (оскільки ВП:АД не радить використовувати первинні джерела як от соцмережі Facebook/Twitter Як правило, у статтях Вікіпедії варто опиратися не на первинні джерела, а використовувати вторинні, у яких коректно використаний первинний матеріал) але ось що надибав в Twitter'і недавно мегого - дуже сумнівна конторка, там купа і крисійських заборонених серіалів та фільмів..і більшість іноземних фільмів..крисійською. джерело--piznajko (обговорення) 03:19, 8 березня 2019 (UTC)