Обговорення:Pokémon Go

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Курйоз? Диверсія?[ред. код]

Не знаю чи хтось зумисне так зробив, чи просто неуважність, але в російську Вікіпедію українську статтю скопійовано повністю, разом з посиланнями на українські сайти і описом українських реалій.--Віщун (обговорення) 07:32, 17 липня 2016 (UTC)

Вітаю! Це нормально, коли перекладають на інші мови, головне не забувати вказувати авторство. Шаблон про переклад вже поставлений користувачем з укрвікі. P.S. Хоча спосіб був дивний (це я про укр.реалії )). --Consigliere Обг 17:19, 18 липня 2016 (UTC)
Та на здоров'я, хай перекладають. Але було цікаво бачити реакцію читачів ).--Віщун (обговорення) 17:35, 18 липня 2016 (UTC)
Сьогодні ще KickassTorrents переклали. Цікавий тренд (але сумний привід). --Yakiv Glück 08:45, 26 липня 2016 (UTC)

Скріншот[ред. код]

@Віщун: Той метакористувач також запропонував вилучити скріншот з нашої вікі взагалі. Не знаю, хто там чим спамив, але мені здається, в енВП зараз є кращі скріншоти ігрового процесу, тож можна взяти їх, а цей дійсно попросити адмінів швидковилучити. Ваша думка? --Yakiv Glück 13:06, 20 липня 2016 (UTC)

Те, що є зараз, не ілюструє статтю достатньою мірою. Воно показує трьох покемонів, які завжди опиняються поруч з тренером на карті на початку гри, але на тій карті немає важливих об'єктів: покестопів і тренувальних залів. До речі, я тут подумав, gym правильніше перекладати як тренувальний зал, а не тренажерний. Але не обзивати джимом, як в інструкціях від ТСН. Також важливо показати доповнену реальність. Сам я маю тільки пристрій з Android 4.2, тому особисто запустити гру і зробити скріншот не можу. Так що є потреба в двох скріншотах: 1. карти з основними об'єктами і 2. ловлі покемонів. Навіть в статті про Ingress зображень більше.--Віщун (обговорення) 13:34, 20 липня 2016 (UTC)
Ну мені теж власні скріншоти не зробити, але можна взяти те, що в енВП: там нормальна віртуальна карта та окремо власне процес «лову на камеру» (це дві окремі складові геймплею, тому, думаю, два скріншоти тут виправдані). gym — точно не тренажерний. --Yakiv Glück 13:52, 20 липня 2016 (UTC)

В Україні[ред. код]

Вже пора робити розповідь як в Україні грають. В наших новинах з учорашнього дня вже пишуть про гру, ось, наприклад, в Києві (1). Як встановити гру Pokemon Go українцям: проста інструкція. У чому смисл гри у Pokemon GO. З повагою --Consigliere Обг 15:04, 21 липня 2016 (UTC)

Не стане помилкою написати як ця гра вплинула на українську культуру, але думаю ще не час. Вона популярна по всьому світу і в Україні якихось дійсно значних особливостей поки немає. Про реакцію ЗМІ вже згадки є, а збирати все підряд, що пишуть українською про покемонів, не варто. --Віщун (обговорення) 15:16, 21 липня 2016 (UTC)
По радіо (КісФМ) тридцять хвилин тому сказали ловити покемонів на Золотих воротах та Володимирській гірці в Києві, назви «тваринок», на жаль, не запам'ятав, але якісь кумедні. Гра уже йде в Україні. З повагою --Consigliere Обг 15:53, 21 липня 2016 (UTC)
Жодне офіційне джерело наразі не говорить про випуск Pokémon Go в Україні. Завантажувати її можна тільки хитрощами або зламані версії. Щодо повідомлень на радіо і на новинних порталах — це відбувається всюди, наша країна тут нічим не вирізняється. Якщо ви десь натрапили на інформацію про реліз в Україні чи якісь виняткові події — будь ласка дайте посилання. Гра дуже популярна і дезинформувати читачів ми не повинні. --Віщун (обговорення) 16:12, 21 липня 2016 (UTC)
Що буде значимим: особливості релізу в Україні (наприклад, обмеження чи якийсь ексклюзивний україномон), порушення звичайного життя через популярність гри (страйки, масові невиходи на навчання/роботу), злочини, нещасні випадки чи порятунки, здійснені через гру, законопроекти, пов'язані з нею (заборонити чи може навпаки популяризовувати), курйозні випадки, заяви, що отримали значний резонанс. Сам реліз буде вартий одного речення в розділі про розробку, він один з багатьох. --Віщун (обговорення) 16:26, 21 липня 2016 (UTC)
Є ось така новина про стан справ ще до оф. релізу http://itc.ua/news/pokemonomaniya-v-ukraine-na-olx-uzhe-bolee-300-obyavleniy-s-predlozheniem-uslug-po-ustanovke-pokemon-go-otlovu-pokemonov-prokachke-akkauntov-i-t-d/ --Yakiv Glück 13:19, 26 липня 2016 (UTC)
Натрапляв на подібне, думаю варто додати.--Віщун (обговорення) 14:35, 26 липня 2016 (UTC)
Всього в грі існує 151 покемон, але 6 "легендарних" ще не доступні по всьому світу. А от інших 145 "кишенькових монстрів" школяр Андрій Герасимич з Кривого Рогу зловив всього за місяць. Може хтось напише? З повагою --Consigliere Обг 22:50, 17 серпня 2016 (UTC)
Молодець він, але в нас гра так і не вийшла офіційно, так що при всій його старанності це виглядає наче "Андрій Герасимич виборов золото Ріо-2016 в Кривому Розі"--Віщун (обговорення) 04:40, 18 серпня 2016 (UTC)

Покемони у Вікі[ред. код]

А взагалі час оновити і розширити всі статті про покемонів. Особливо про саму франшизу, серію ігор і аніме. Вони м'яко кажучи застарілі і місцями дико безграмотні. Я трохи доповнював і виправляв їх, але краще буде коли ними займеться якийсь дійсний шанувальник покемонів--Віщун (обговорення) 14:57, 26 липня 2016 (UTC).