Обговорення Вікіпедії:Адміністратори

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10

Вимоги до адміністраторів

Вітаю, прошу додати до пункту ,,Вимоги до адміністраторів,,

Адміністратори, зобов'язані спілкуватися з іншими учасниками, відкрито лише на сторінках Вікіпедії, забороняється рекламувати особисті контакти, сторінки в інших соціальних мережах на особистих сторінках Вікіпедії.Will136 (обговорення) 08:53, 9 березня 2017 (UTC)

на вікізустрічах уже не можна спілкуватися? як проводити навчання нових вікіпедистів? Якщо на роботі чи у сім’ї з’явиться більше одного вікіпедиста, то що робити - складати повноваження адміністратора, звільнятися? --Ілля (обговорення) 09:49, 9 березня 2017 (UTC)
@Will136: Ваша пропозиція недоречна: користувачі самі можуть обрати, чи бажають вони звернутися на сторінках Вікіпедії або ж приватно (наприклад, за допомогою вікіпошти). Є причини, чому до адміністраторів можуть хотіти звернутися поза Вікіпедією, наприклад, щодо запитів, пов'язаних з приватною інформацією щодо користувачів Вікіпедії. У Вікіпедії для цього спеціально передбачена можливість надіслати лист електронною поштою, можливо, хтось надасть перевагу повідомленням у соцмережах тощо, і немає підстав забороняти це — NickK (обг.) 10:45, 9 березня 2017 (UTC)

Дуже дякую за відповідь. При такому положенні виникає величезне поле для зловживань, адміністратор вставляє до статті явно не нейтральну точку зору і чекає поки питання вирішать не на сторінках Вікіпедії. В пункті ,,Вимоги до адміністраторів,, йдеться про НТЗ, але думаю потрібно встановити більш жорсткі рамки, з адміністратора беруть приклад інші учасники Вікіпедії та деякі учасники йдуть в адміністратори щоб вирішувати свої питання. Пропоную в пункт ,,Вимоги до адміністраторів,, дописати — При перевірці, написання статей адміністратор зобов'язаний дотримуватися НТЗ, за порушення цього пункту тягне за собою автоматичне зняття повноважень адміністратора, без права відновлення. Адміністратор не новачок, якщо він порушує основне правило Вікіпедії, то тільки умисно. Величезне спасибі за увагу.Will136 (обговорення) 08:16, 10 березня 2017 (UTC)

Це може стосуватися не лише адміністраторів, а й будь-яких інших користувачів. Зокрема, були вже випадки, коли поза Вікіпедією домовлялися про просування ненейтральної точки зору, зокрема, в статтях політичної тематики — NickK (обг.) 10:22, 10 березня 2017 (UTC)
Порядок починається з кабінету (Вікіпедія:Адміністратори) президента України. Will136 (обговорення) 11:01, 10 березня 2017 (UTC)
Will136, про це дискутувати немає сенсу. В разі оскаржень дій, обгрунтувань чи будь чого, беріть до уваги тільки те, що написано в просторі Вікіпедії. Тут був один одмін, який в приватну розмову переманював в ВК, просто не беріть це до уваги і спілкуйтесь з такими користувачами тільки тут. Спілкуватись ще де-інде фізично заборонити неможливо. — Alex Khimich 12:57, 10 березня 2017 (UTC)

Голосування з персональним обмеженням

Вміст за Українським правописом

Виправить, будь-ласка.--213.179.250.180 21:04, 24 січня 2020 (UTC)

Про яке обговорення іде мова? Гугл витягує вашу брехню про мене, а не обговорення. Ви що, не розумієте, що працюєте на путлера?!.


Фальшована біографія "ВАЛЕРІЙ МИХАЙЛОВИЧ БЕБИК"

Прошу вилучити з Вікіпедії біографію "ВАЛЕРІЙ МИХАЙЛОВИЧ БЕБИК" як тенденційну і не правдиву, наповнену оціночними категоріями, яких не має бути в біографії. Оскільки вона створена без моєї згоди, це порушує мої права і закон про захист персональних даних. — Це написав, але не підписав користувач Бебик Валерій Михайлович (обговореннявнесок).

@Бебик Валерій Михайлович: Уся інформація в статті взята з відкритих джерел та підтверджена ними. Ви не є власником статті про себе у Вікіпедії, і механізму згоду особи не передбачено — оскільки ви є професором та ваша діяльність детально висвітлюється джерелами, очевидно, наявність інформації про вас відповідає критеріям Вікіпедії. Якщо ви маєте заперечення проти окремих фактів, будь ласка, перейдіть на сторінку обговорення статті Обговорення:Бебик Валерій Михайлович та зазначте там конкретні зауваження. Дякую — NickK (обг.) 18:28, 31 травня 2020 (UTC)