Обговорення Вікіпедії:Вікімарафон 2020

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Погана ідея. У нас хоча б вичитати наявні пєрєводи з рувікі (як влучно висловився хтось з користувачів нашої групи у Фейсбук). До речі, автор цієї тупої картинки з «Юлею» Alex Blokha неодноразово отримував зауваження за сирий переклад і грубі мовні помилки. От як… Відділ мовної безпеки, --В.Галушко (обговорення) 22:28, 27 січня 2020 (UTC)

Оголошення про Вікімарафон[ред. код]

Оголошення про Вікімарафон дуже швидко зникає з Головної сторінки — після вже першого перезавантаження Головної сторінки або після переходу на іншу сторінку і повернення на Головну сторінку оголошення немає на своєму місці. Отож, виходить, що якось не наполегливо працює запрошення до участі в Вікімарафоні. Початківці можуть потім не знайти сторінку Вікімарафону, наприклад. Чи це тільки у мене така «проблема»? До речі, наступного разу оголошення треба зробити помітнішим, а то його можуть потенційні початківці навіть не побачити й не звернути на нього уваги. Blast furnace chip worker (обговорення) 13:57, 29 січня 2020 (UTC)

Ще трохи про оголошення[ред. код]

Це дуже добре, що вже 16 років маємо свою Вікіпедію, в якій періодично проводяться марафони. Але хотілося б не тільки бачити оголошення про подібні заходи на Головній сторінці, а й отримувати їх на мобільні пристрої, якщо це взагалі можливо. Heffalump1974 (обговорення) 10:17, 1 лютого 2020 (UTC)

@Heffalump1974: Уточніть, будь ласка: ви користуєтесь додатком Вікіпедії чи мобільною версією сайту в браузері? На мобільній версії мав відображатися банер марафону, а от у додатку нічого не було — можливо, можна налаштувати спеціальне сповіщення, подивимося на наступний рік, як це можна зробити — NickK (обг.) 00:43, 13 лютого 2020 (UTC)
Зараз здебільшого пишу на стаціонарному комп'ютері, із стандартною (не мобільною) версією сайта в браузері. Але до цьюго доводилось на смартфоні встановлювати через Google Play вікі-додатки, і, хоча вже не пам'ятаю чи були саме в ті періоди марафони, — власне, мав на увазі не індикацію на сторінках, а сповіщення, на кшалт тих, що видають інші програми, наприклад Фейсбук. Такі, що можна побачити поміж інших повідомлень на самому телефоні. Heffalump1974 (обговорення) 09:32, 13 лютого 2020 (UTC)
@Heffalump1974: Так, мобільні сповіщення не робилися, і я не впевнений, що наразі взагалі мобільна версія має дозвіл відправляти такі сповіщення (Вікіпедія не просить додаткових дозволів на мобільному). Але якщо таке можливо, то ідея цікава, дослідимо, дякую за пропозицію — NickK (обг.) 02:43, 15 лютого 2020 (UTC)