Обговорення Вікіпедії:Вікімарафон 2022/Пропоновані теми

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Як доповнювати списки[ред. код]

Перенесено із Обговорення Вікіпедії:Вікімарафон 2020/Пропоновані теми

Інструкція[ред. код]

 1. Знайдіть статтю, яку варто додати.
  Переконайтеся, що тема відповідає критеріям значимості і є достатньо важливою, щоб її можна було запропонувати учасникам Вікімарафону.
  Переконайтеся, що статті на цю тему точно немає в українській Вікіпедії
 2. Відкрийте елемент Вікіданих статті.
  Якщо пропонована вами тема не має аналогів в інших мовних розділах і елементу Вікіданих не існує, створіть його.
 3. Обов'язково додайте назву предмета статті українською мовою на Вікіданих, якщо її немає (див. скриншот).
 4. На сторінці списку статей до створення знайдіть релевантний розділ відповідно до теми статті (або створіть новий, якщо потрібного розділу немає).
 5. Додайте номер елементу Вікіданих до списку. Приклад номеру елементу: Q17008759. Зверніть увагу, що статті відділяються вертикальною рискою — |.

Обговорення[ред. код]

А хіба ім'я у вікіданих повинно містити узагальнення? Бо більшість мов записують Дракула (телесеріал, 2020) без (телесеріал, 2020), тому що це є у визначені і для БД не потрібне, це замінює ідентифікатор.--Fosufofiraito Обг. 00:56, 20 січня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]
@AlexKozur, не повинне, але це той випадок, коли ми трошки відходимо від правил Вікіданих задля власної зручності: шаблон показує назву у Вікіданих як назву статті, якщо назва елемента у Вікіданих, для якого ще нема статті у Вікіпедії, буде «Дракула», то в таблиці буде «Дракула», і не буде змоги одночасно вивести червоне посилання на потрібну назву і номер елемента з уже наявними іншими мовними версіями. Тому пропонується спочатку ввести на ВД «Дракула (телесеріал, 2022)», щоб у таблиці було «Дракула (телесеріал, 2022)», а тоді після Вікімарафону, коли цю статтю створять, можна буде піти і додати у ВД назву без уточнення. --Ата (обг.) 10:40, 19 січня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]