Обговорення Вікіпедії:Завдання для роботів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Джерело[ред. код]

При "заливці" інформації ботами, вказуйте будь ласка, джерело --Oleg Marchuk?!/©~№? 14:18, 6 грудня 2006 (UTC)

Сповільнена реакція[ред. код]

А що, ботовласники не спостерігають за стоірнкою? Чому немає інтересу до поставлених питань?-- 17:50, 23 грудня 2007 (UTC)

Архівування[ред. код]

Як на мене шкідливо архівувати запити котрі не було виконано, або які не було відмовлено виконувати. Те що ніхто не взявся за 90 днів не означає що хтось не візьметься хай і через півроку. Думки? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 18:52, 13 липня 2014 (UTC)

ботовласники в змозі переглядати архіви, але їх бажання і можливості - то їх власна річ.--Avatar6 (обговорення) 07:03, 3 грудня 2016 (UTC)
Ну я ж сам ботовласник. Запити аля замініть ААА на БББ в 10000 статей я зазвичай не роблю, на них і так косяк бажаючих налітає і це добре :) А іноді люди просять щось таке за що ніхто не береться – це гарний привід спробувати за це взятись. Архіви не зручні, бо там більшість це все таки виконані запити. Мені дуже імпонує система архівації аналогічної стюистеми в рувікі – в архів ідуть лише запити з шаблонами зроблено та не зроблено (хоча й там іноді їх народ ліпить аби вліпити). --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 19:44, 8 грудня 2016 (UTC)
Тоді згоден зі схемою з рувікі. Єдиний потенційний недолік - можливе розбухання сторінки поточних запитів.--Avatar6 (обговорення) 05:58, 9 грудня 2016 (UTC)

Шаблон:MaincatШаблон:Catmain[ред. код]

Замінити посилання ботом для можливості створення нового шаблону під назвою {{Maincat}} (і·о·д·р··#) із зворотньою функцією від {{catmain}} (і·о·Д·р··#). Дякую.

@Andriy.v: не допоможете? (не маю технічної можливості подати запит на ВП:ЗДР)--Avatar6 (обговорення) 07:03, 3 грудня 2016 (UTC)
@Avatar6: Вибачте що так пізно реагую на Ваш запит. Про яку саме зворотню функцію Ви говорите? Шаблон {{Catmain}} показує головну статтю певної категорії, зворотня функція це сама ж категоризація. Поясніть будь ласка детальніше як і що має робити новий шаблон. Andriy.v (обговорення) 18:45, 8 грудня 2016 (UTC)
Вітаю. Це не пізно ;), зважаючи на відсутність ботовласників ще з півроку тому ;). зворотня функція цього шаблону, так само, як і P1696: зворотна властивість для для P301: основна тема категорії є P910: основна категорія теми сторінки, - давати посилання на головну категорію за темою сторінки; автоматично категоризувати і сортирувати сторінку в її P910: основна категорія теми сторінки, для якої P2667: шаблон, що відповідає властивості - Q6839215: Шаблон:Maincat - шаблон існує у французів, але суто інформаційний; хочу зробити функціонал, як у шаблоні {{Затока}} (і·о·д·р··#) (сторінки К:Вікіпедія:P910:використовується (97))- посилання на категорію і коллапсібл список сторінок у ній..--Avatar6 (обговорення) 05:58, 9 грудня 2016 (UTC)
  • Як на мене, такі масові зміни треба спочатку обговорювати. Варіант статті Мексиканська затока, коли на найбільш видне місце замість вступу встановлено шаблон червоного посилання на неіснуючу категорію (якої й не існуватиме), мені видається просто неприйнятним, бо це непотрібна для читача інформація. У кінці поряд з посиланнями на портали таке можна розміщувати (категорія так само корисна для навігації, як і портал), але ж не у вступі — NickK (обг.) 22:30, 26 грудня 2016 (UTC)
    • Вітаю. Запропоновані зміни ніяким чином не стосуються змін у шаблоні {{Затока}}, окрім того, що цей шаблон підпав під концепт, запропонований автором змін, який він описав в діалозі на власній СО. - тож catmain і maincat‘‘‘ - як були протилежностями, так і залишаються - навіть для автоперекладачів з англійської. "Обговорення" в українській вікіпедії, загалом, за моїм власним досвідом, у темах де я приймаю участь у розробці чогось, - лише між Вами і мною проводиться, бо інші користувачі - роблять усе без, і начхавши на будь-які обговорення. - саме це так сприяє доцільності і, загалом, виникненню обговорень, які можуть тривати місяцями, але їх "порішити двічи за 10 хвилин" - без жодної відповіді на чисельні звертання. Тож започатковуйте обговорення, пане адміністраторе. мої обговорення нікому не цікаві і незрозумілі, вибачте.--Avatar6 (обговорення) 20:35, 27 грудня 2016 (UTC)

@Andriy.v та NickK: завжди краще щось зробити самому — хай спільнота подивиться чого треба: {{mcat}} (і·о·д·р··#) — це базовий функціонал меташаблону, який _забезпечує підтримку міжмовної співпраці (додавання українських назв категоріям, щонайменше)_, але буде розширений надалі....--Avatar6 (обговорення) 19:54, 10 червня 2017 (UTC)

Бот (завдання) для регулярної очистки окремих сторінок[ред. код]

Доброго дня!

Не зміг знайти бота, який би виконував регулярну очистку окремих сторінок в цьому розділі. Якщо хтось знає про його існування, дайте, будь ласка, посилання на нього. Я маю на увазі бота на зразок такого: en:Wikipedia:Bots/Requests_for_approval/Hazard-Bot_14.

Дякую. -- Hypers в) 09:19, 25 січня 2018 (UTC)

Можу запустити бота на зразок того що Ви показали в англійському розділі, але я наразі не бачу в цьому користі. Пісочниць у нашому мовному розділі і так мало, та й деякі із них наразі є потрібними.--Andriy.v (обговорення) 09:39, 25 січня 2018 (UTC)
Мабуть, не варто. Я запитав на випадок, якби бот вже був. Але дякую за пропозицію. -- Hypers в) 14:21, 25 січня 2018 (UTC)